Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Въх там покани бол ама като прочетох малко из темата (примерно това което bobby2005 е постнал тук), май ще се върна на план А - nexus 5ца или Z3 compact-а.

 

 

 

Веднага ти отговарям - https://forums.oneplus.net/threads/bulgarian-thread-blgarskata-sleda-razmjana-na-pokani.41674/page-53

 

Още повече, купувайки каквато и да е техника, винаги има шанс да е тотален шит дадената бройка. За това има гаранция все пак. В случая с ОПО - нещата са малко по-сложни, но все си мисля, че си заслужава.

 

Бай дъ уей, вече съм с Galaxy S4 за 310 лева (толкова ми излезе след отстъпката) Така като се замисля - трудно мога да намеря телефон с по-добро отношение цена-параметри-качество.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не, няма кодировка, до колкото знам. От Мен-Тел. Промоцията е mTel Transfer L (27.4лв/месец) за 2 години и сМяхсунга го дават за 330. Важи за нови и стари абонати, като за стари абонати - трябва да си поне 3 месеца преди да ти свърши настоящия договор. Срещу 1200 точки дават отстъпка 20лв от покупка.

 

Само едно уточнение - Samsung Galaxy S4 VE е точният модел. Пропуснал съм VE в предния пост. Реално - чистият и VE нямат абсолютно никаква хардуерна разлика. Просто VE идва с андроид 4.4.2 инсталиран.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Днес ми стана ден за хвалене. Като се прибрах от работа ме чакаше пакета с доставката на Oneplus One. Първите ми впечатления са - уникален телефон и уникално качество на изработката, все още не мога да повярвам на очите си! Наистина не очаквах чак такова отношение към последния детайл на изработката, включително кутията, кабела и зарядното, както и инструмента за вадене на СИМ картата. Спокойно мога да кажа - Apple и Samsung ДА ДУХАТ СУПАТА!!! Баси та това чудо е почти 4 пъти по-евтино от тия боклуци! :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Е таман, сега ще кажеш как е и дали си заслужава, та да може и exabyte да си вземе. И да кажеш как е теста с мултитъча, че от това е основното оплакване ;)

 

Иначе като визия и изработка - спор няма, много е добре. Имах възможността да си поиграя с един такъв, прясно излязъл от опаковката.  Малко ми беше странен задния панел на пипане, но ми хареса усещането. Изглежда си доста здрав и няма и помен от пластмасови скрибуцания и хлабавости.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Още рано - рано започнахме Black Friday-а добре. От доста време следя цените на Kingston HyperX Cloud слушалките, за да си ги взема и преди два дена изпуснах в amazon.co.uk намалението, за да си ги купя за 39.99 паунда, но днес изобщо не съжалявам, защото emag изкочиха с оферта, която не можах да подмина - 89.99 лева и безплатна доставка:

 

Black Friday emag промоция

 

Та вече съм с водещите в момента гейминг слушлки! 

411KTho3I6L._SY300_.jpg

31.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е що втора ръка бе, нашия.....? Да си вземеш амортисьори втора ръка е като да си вземеш, да речем, капут или тоалетна хартия втора ръка.....

Link to comment
Share on other sites

От опит с регулируеми амортисьори марка КОНИ ли говорил или общо по принцип за стокови аморотисьори?

Сеш'са, нъли!?!

Ако не, прочети човека над мен.

Link to comment
Share on other sites

Макларън... Шкода, Трабант ... ше се доверя на собственя ми опит с тия амортисьори и на други хора (пак със същата марка амортисьори на незнайни години) ... Галине за жалост си бях врътнал другите амове (пак кони) на 1/2 твърдост като идва за климата ... инак щях да ти покажа за каква трагедия и колко са зле... пък мани са някъде към 5-10г по-стари от тея  ;)  Ами мани... познам и хора с още по-стари КОНИ-та .

 

Тва, че части за фабрично вграждане се купуват нови е едно на ръка, ама тия не са такива.

Link to comment
Share on other sites

Хуу, де.... То май спамът ни дойде в повечко за тая тема, ама като човек дето се занимава с възстановяване и подръжка на каква ли не техника (вече не знам колкоз годин) знам едно. Никой не продава или изхвърля чаркове или машинарии, които не са амортизирани, морално остарели или откровено - скапани ;)  Разбрал съм и друго.... След като хората са направили сервизи за какви ли не екзотични коли (примерно), значи всичко се чупи, без значение на марката или цената. А тук говорим за амортисьори, пич! Нещото в една кола, което наравно с гумите, филтрите, маслото и прочее е КОНСУМАТИВ....

Ама ти си знаеш, де....

Link to comment
Share on other sites

Никой не продава или изхвърля чаркове или машинарии, които не са амортизирани, морално остарели или откровено - скапани.

Тук силно не съм съгласен! По компира ми всичко е втора ръка, а не е като да не го ръчкам. По колелото половината ми чарколя е втора ръка и да ти кажа имам части, които са надживели доста нови.А не е като да не виждат зор (и 90 кила дебил без грам техника). Пълно е с хора, които излезне ли нещо ново - купуват, независимо дали в старото има още живот или не.

Честно казано бих предпочел старо беемве пред ново рено...

 

Сори за спама.

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да спорите. Едно е сигурно: @бат Ицо види ли темата ще реши проблема/спора ви, така че просто изчакайте ;) Въпрос на време е.
 
И аз да се изфукам с:
 

 

TP-LINK-TL-WDR3600-Wireless-600Mbps-Dual

 

Като за без пари е... но комент!

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...