Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Няма какво да спорите. Едно е сигурно: @бат Ицо види ли темата ще реши проблема/спора ви, така че просто изчакайте ;) Въпрос на време е.

 

 

 

Как позна само. Обаче не позна - видял съм темата отдавна, но по снимка не може да се каже кой прав, кой крив. Едно е сигурно - ти си нямаш и хабер от темата :) А конитата ако са свалени от пистарка на която собственика не е доволен, че приплъзва леко на 4-ти завой на Серес примерно, може и да са добра покупка. По принцип и аз не вземам гуми на старо, но може ли да устои човек на КонтиСпортКонтакт каран 2 месеца в Германия? Затова, че всяко нещо си е относително. Има старо и старо. Предполагам всички сте накачулили по нещо от магазини Мания и тем подобни ама... му скочихте на амортисьорите, нали?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Айде и аз да се пофаля.Ще почвам работа от 15ти като QA в една фирма.Заплата като за начало повече от Добра :)

 

Да не са те взели в Liebherr или за новия завод на Sensor Nite? 

Link to comment
Share on other sites

Че то завода на Sensor Nite още не е построен.Пък назначаването в Liebherr пред вид характера на БЪЛГАРСКОТО ръководство не е за хвалене.

Link to comment
Share on other sites

Не в София е.

В либхер си бях дал св-то като имаха щанд на дните на кариерата в ТУ.Един колега работи там и търсеха човек с немски и английски в отдела по техническия контрол,но уча в София и няма как да стане.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Е,да,ама BlackGuardian споменава НОВИЯ завод,който предстои да бъде построен в близост до Пловдив.

 

Ами ако отвориш Jobs-a и се поинтересуваш малко, ще видиш, че от 2 месеца набират персонал точно за този НЕПОСТРОЕН завод.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с 5-цата. Страхотен плъх! Ако някой ден ми се строши ликосата - може би ще си взема и клавиатура от тази марка.

Ред: Излъгал съм - R.A.T. 7 е моя. 

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Дам, готина мишка е, но вчера я ползвах заедно с logitech performance mouse mx-а ми, и мога да кажа, че лоджитека е на светлинни години напред.

Много по-приятно усещане на допир, по-комфортна е също, по-добър обхват. При ползване лоджитека е някак си и по-прецизен, скрола му също е по-удобен/бърз... 

Знам си аз, че лоджитек е марката за такива аксесоари, но ... :) Минуса конкретно на този лоджитек е, че батерията издържа около месец на ползване, след това трябва да я чарджвам, вярно докато си я ползвам, но все пак се връзвам на компютъра, и съответно исках да избегна точно това. Сега ще трябва да си харесвам нов плъшон, но този път от правилната марка :))

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Бая мишки обарах, като си избирах за последно. И честно казано Лоджитек винаги са били на последно място в класацията ми. Не ми харесват нито като дизайн, нито като усет, като нищо. И също така - силно предубеден съм към безжичните плъхове.

Link to comment
Share on other sites

Аз по принцип съм твърдо против даването на повече от 5 лева за мишка :laughing: , ама като си видях окаяните клавиатура и мишок, които ми вършат чудесна работа, но са (мисля) от 2007-ма година, та реших преди няколко седмици да ги подменя с по-ГЕЙмърски такива. И си взех един плъх на delux M555 и някаква к9025 клавиатурка (знам, че делукс и геймърско са отрицания :laughing: )и  е много добре за момента. Двете си правят яко bling-bling party :moon:

20130514192215.jpgK9025%E5%89%8D%E4%BE%A7-S.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз за първи път през живота си дадох повече от 10 лв. за мишка. Купих си една Kensington и на този етап съм много доволен. Пасва ми идеално и за за сега не съм и намерил кусури.

 

3960889-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да приключа годината и покупките на МПС-та, с "нова" служебна кола, която се надявам, че дълги години ще ми служи вярно. Сега плава към Европа и в началото на новата година трябва да стъпи в германско.

 

F150.jpg?psid=1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...