Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Те нямат дизели, а и ако случайно бяха решили да сложат, тогава щеше да е някаква "малолитражка" 7,6 L.

Нека да акустира на Старият континент и ще го мисля ;)

 

Благодаря за пожеланията на всички. Всеки има право на мнение, но за мен "работният кон" ми допада много, точно с тази кабина, точко този мотор, който няма нищо общо с европейските коли и разбира се - моята слабост - автомат, 4 х 4 :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да приключа годината и покупките на МПС-та, с "нова" служебна кола, която се надявам, че дълги години ще ми служи вярно. Сега плава към Европа и в началото на новата година трябва да стъпи в германско.

 

 

Кажи ми, че Иван не е намесен в тоя избор  :laughing:

 

Жив и здрав и както каза - мнооооого години да служи вярно. 

 

Ся Виден тряя да оплюе Фордо...

 

Че к'ъв е проблема  :laughing:

 

Ама тоя камион е от читавите. 

Link to comment
Share on other sites

Triton V8 e.

 

Не, Иван няма нищо общо ;) Това си ми е мечта от доста година, а е и перфектна за ламарините и бойлерите ми, че и други неръждаеми неща ще събера отзад - просто перфектният камиончик!

Link to comment
Share on other sites

Супер е. 22/100 газ не може да те събори. Нали 260 php версията която си е стандартна? 

 

 

// разхода е много относително нещо. Аз и по 30/100 мога да правя, ама и по 16/100 съм правил :)

Edited by бат Ицо
Link to comment
Share on other sites

Triton V8 e.

 

Честито Любо, дълги години безаварийно каране! Това е най-популярния двигател, много здраво 5.4-литрово чудовище! Аз снощи като заредих на бензиностанцията на цена, която не бях виждал от доста години (малко над долар за литър) и се замислих дали да не взема и аз едно такова. :)

Link to comment
Share on other sites

Викаш "става" и за офроуд, нали  :laughing:

 

Пичове, не че нещо, ама цистернички имате ли? Щото това като му натиснеш педала и боли. Любо, ще опознаеш всички бензиностанции в страната ако правиш обиколки...

Link to comment
Share on other sites

Викаш "става" и за офроуд, нали  :laughing:

 

Пичове, не че нещо, ама цистернички имате ли? Щото това като му натиснеш педала и боли. Любо, ще опознаеш всички бензиностанции в страната ако правиш обиколки...

Любо взима колата за бизнес, та в случая няма какво да го боли. Освен това не знам как си представяш разнасянето на неговата продукция и материали с ... Шкода Октавия, щото аз не мога. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Правя бойлери, съдове и съоръжения от неръждаема стомана.

 

Защо се плашите от този двигател не мога да разбера? Аз все пак имам Лада Нива, която сигурно и с чисто новият си карборатор - харчи повече от F 150-то. Да не говорим, че както описах - това не е кола за дърпане пред митницата - "малко" по-мудничка е :), това си е кола за работа, може да й кача 1500 килограма в каросерията, което хич не е малко! Рейнджъра, който е по-малък мотор, но не с много и пак е автомат, и 4 х 4 - харчи 14 газ и 11 - 12 бензин. Такива са ми наблюденията след като го карах близо месец. 

 

@ Godfather - не се замисляй, ами ако ти трябва се поразрови. Тази я намерихме при вас в Канада. Да не говорим, че сега тенденциите са, че ще дойде скоро и момента да заредиш и под $ за литър, така че ако имаш нужда от такова чудо - почвай да се оглеждаш ;)

Link to comment
Share on other sites

Честито, Любо.

 

А еколозите и любителите на ниския разход искам да ги видя как ще натовярят в един приус нещата, които ти ще качиш на това добиче. Не знам защо решиха, че колата ще я караш от вас до работата си по 5км/ден... не че няма подобни индивиди де.

Link to comment
Share on other sites

71cCgKle-YL._SL1335_-4be8c8d9774739a4.jp

 

Прясно-прясно от USA :) Да видим какъв ще е експириънса по сравнение с телефона

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ъхъ... И на булката трябва да се обръща внимание..., от време на време...., та за тва.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...