Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е то това за просторния офис де, щото тук стандартит са доста по-различни за средностатистическия индивид. Иначе Х6 нямам намерение да взимам, тук такива се карат само от китайци, а моите очи още не са се дръпнали. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде, честито. Само километри без ядове пожелавам и разбира се разумни действия, че жаждата за скорост е голям дявол.

 

Ще помагаме с каквото може, ако имаш нужда питай.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Хиляди благодарности на host за огромното търпение и многото съвети:

 

bmw e46, 328i

Честито и безаварийно каране :) Не е ли много лакома или си и сложил газ

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Хиляди благодарности на host за огромното търпение и многото съвети:

 

bmw e46, 328i

 

Честито. Само масло и бензин да слагаш. :)

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Разликата между 320 и 328 като разход е толкова малка, че не си струва... Така или иначе ще я карам основно извънградско. И си е вече с газова инжекция.

@kotora, другата кола, като я постегна отива в mobile-то...

 

Благодаря за пожеланията!

Link to comment
Share on other sites

 

Хиляди благодарности на host за огромното търпение и многото съвети:

 

bmw e46, 328i

 

 

Честито и безаварийно каране :) Не е ли много лакома или си и сложил газ

11-19 градско, 7-12 извън.... Зависи кой е карача.

Link to comment
Share on other sites

Я дайте малко отзиви, че си продадох вчера колата и се оглеждам за някакво комби...карах за малко едно 330xd и ми се стори доста тясно вътре...

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

11-19 градско, 7-12 извън.... Зависи кой е карача.

Не послушах аз навремето по-умни хора от мен, като ми казваха да си сложа газ на печката и така я търкалях 6 години - 10-11 градско бензин. В момента новата ми кола е на дизелче и с нормално каране 50-60 км у градо одеве компютъра показваше 3/100 средно. Родих се с тази кола.

 

Скорпионски - честито :)

Link to comment
Share on other sites

Така си е. Дадена вещ ако не дава това което се търси , само дразни. Или поне трябва да има някакво качество което да я прави адски изгодна.

 

______________________

Възтанових си една 3.0 флашка която 2г седя в офиса... мързела е велико нещо ...

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Честита баварка, вече и ти си джигит  :lol:

 

 

@НЕМО тройката си е тясна, особено отзад, нормално е да ти се види такава, а4 е същата работа, Ц класата е маалко по-добре но общо взето същата история.

 

Сотбисе къв е тоя разход 3/100 да не си взел скутер ?  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Хиляди благодарности на host за огромното търпение и многото съвети:

11096496_10205963261428366_5840689497273

bmw e46, 328i

Честито Пешо ! :)

Мъж си купил ново БМВ и го подкарал с висока скорост. След малко обаче забелязал преследващата го полицейска кола с включена лампа. Шофьорът си казал: “Аз съм с БМВ, няма начин да ме стигне” и ускорил още повече. След няколко минути преследване обаче решил, че така си влошава положението, отбил встрани и спрял. Полицаят приближил и казал:

- Добре. Днес имах тежък ден, края на смяната ми е. Освен това е петък, 13-ти. Не ми се пишат разни актове и фишове. Ако ми дадеш добро обяснение за превишена скорост, каквото не съм чувал досега, те пускам да си ходиш.

Шофьорът помислил и казал:

– Предната седмица жена ми избяга с един полицай. Уплаших се да не би да ме гони, за да ми я върне.

Полицаят казал:

– Приятна събота и неделя!

Link to comment
Share on other sites

Сотбисе къв е тоя разход 3/100 да не си взел скутер ?  :wtf:

suzuki-sx4-15.jpg

 

Сузуки SX4 2008-ма - 3/100 беше средния моментен разход. Иначе за града с натискане + нормално каране ми идва към 6,5 - 7/100. В момента на борд компютъра показва среден 5.2 до тук, но откакто я взех преди ~2 месеца имам навъртяни и 3к километра извънградско.

Link to comment
Share on other sites

 

 @НЕМО тройката си е тясна, особено отзад, нормално е да ти се види такава, а4 е същата работа...
Мдааа не стават днес гледах една 3-ка комби.Трябва ми ван да си извозвам домочадието :) Че като се почне багажи,колелета....
Link to comment
Share on other sites

Еми ако изпадне FR-V взимай ;) Нали такова търсеше ? Евентуално steam,но те пък май са още по-редки :D Ако не нещо друго Sharan примерно ? 

Link to comment
Share on other sites

Еми ако изпадне FR-V взимай ;) Нали такова търсеше ? Евентуално steam,но те пък май са още по-редки :D Ако не нещо друго Sharan примерно ?

FR-V е като бяла лястовица...харесва ми но не мога да намеря читав дизел на под 300к км.Steam като се замисля не съм виждал изобщо на живо май.Утре ще гледам един C-max...

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

C-Max изобщо не е лош. Точно каквото ти трябва от един ван, а е и с дизели на Пежо. 1.6 и 2.0 са точно HDI-тата, та не са лоши. Препоръчвам ти 2.0 щото 1.6 идва малко слабичък.

Link to comment
Share on other sites

Плюс че 1.6 е кенеф като цяло. Тоя двигател е проектиран за 2.0 и нагоре. Другите извращения са изнасилени допълнително в завода. 2.0 е всъщност и най-добрия варинат на HDI серията.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...