Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Васко, ЧЕСТИТО! Да ти е жива и здрава и много да ви радва. Няма по-хубаво нещо!

Link to comment
Share on other sites

Искам да се похваля с най-новия член на Булфорум - новородената ми дъщеря Христиана! Очертава се тежка вечер!

Добре дошъл в клуба ^_^ Да ти е жива и здрава и много да ви радва...

Link to comment
Share on other sites

Взехме си нова щайга на s.1150, i-3-ка, 16 гиги рам Кингстън 1600 и SSD харче, да работи всичко скоростно.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз да се разпиша :)

Честито! Днес и аз реших да си поръчам един такъв, след като получих покана. Да видим какво ще излезе и дали ще ми хареса. :)
Link to comment
Share on other sites

Не ви ли притеснява факта, че батерията не може да се сменя?

Дедо, при 3100 mAh батерия не мисля, че това изобщо е някакъв проблем. То вече на една камара модели батериите не им се сменят, включително на всички айфони.
Link to comment
Share on other sites

Честито! Днес и аз реших да си поръчам един такъв, след като получих покана. Да видим какво ще излезе и дали ще ми хареса. :)

 

Принципно е уникален, един приятел от махалата има такъв и обстойно го разгледах. Единственото което малко ме притеснява, е че дисплея на max brightness някакси много избледнява по-светлите икони, но освен това всичко друго му е 6, най-вече constant cyanogen support :)

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз да се разпиша :)

 

composition-main.jpg

Изглежда супер,откъде го поръча ? Както каза Godfather,трябва някакъв вид покана за закупуването,тъйкато България не е в страните,в които ще се предлага официално.

Link to comment
Share on other sites

OnePlus One Sandstone Black 64 GB Ordered:1 $349.00

JBL E1+ Earphones Ordered:1 $29.99 

Protective Case (White) Ordered:1 $9.34 

OnePlus Screen Protector Ordered:1 $4.24 

 

 

Общо взето, толкова. Не пращат до България, поръчал съм го на едни познати в Америка, които ще си идват по Коледа, те ще ми го донесат. Иначе телефона не се продава свободно, трябва някой да ви покани, за да можете да си го купите.

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Не бих отказъл такъв, но малко ми идват множко тея пари. Още повече, че в момента мТел предлагат Galaxy S4 за 330лв. Довечера ще го взимам, най-вероятно.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Не, не споря че за парите си предлага най-много от всички - хардуерно и софтуерно. Това е ФАКТ. Просто на мен ми идват малко повече в момента. Ако беше преди година - сигурно щях да съм с него.

Link to comment
Share on other sites

Дам, жалко че го няма към някой от операторите, но и цената му тогава нямаше да е такава :(

 

П.С. Един човек само на една покана ли има право или може и той да кани?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Дам, жалко че го няма към някой от операторите, но и цената му тогава нямаше да е такава :(

 

П.С. Един човек само на една покана ли има право или може и той да кани?

 

Поканите се раздават на случаен принцип измежду притежателите, но също така се организират и събития, на които раздават покани. Преди около месец имаше един facebook event (от сорта на харесай тук, натисни там) и тогава раздадоха 20 000 покани, а и като чета в форума се говори, че догодина може да отворят пак pre-order.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, ако някой иска - https://forums.oneplus.net/threads/bulgarian-thread-blgarskata-sleda-razmjana-na-pokani.41674/page-4

Пишеш, че искаш, може и да ти върже :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, ако някой иска - https://forums.oneplus.net/threads/bulgarian-thread-blgarskata-sleda-razmjana-na-pokani.41674/page-4

Пишеш, че искаш, може и да ти върже :)

Въх там покани бол ама като прочетох малко из темата (примерно това което bobby2005 е постнал тук), май ще се върна на план А - nexus 5ца или Z3 compact-а.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...