Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Ехее Любо, честито. Аз от няколко години съм им хвърлил око. Единствено ме спира това, че имам други по - важни разходи в момента. Щом приключа с тях смятам това да ми е следващата покупка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Лично аз останах много силно разочарован от моите саломонки. За година ползване тъканта, която е над пръстите се разкъса и сега стоят големи дупки там. А с тях ходя само в града и един-два пъти съм бил с тях на планина...

Link to comment
Share on other sites

Аз също се отказах от тия. Порових малко ревюта за тоя модел - много народ се оплаква, че са им тесни в стъпалото...А аз съм бая копитест, така че сигур Berghaus ше си зема...

Link to comment
Share on other sites

Аз също се отказах от тия. Порових малко ревюта за тоя модел - много народ се оплаква, че са им тесни в стъпалото...А аз съм бая копитест, така че сигур Berghaus ше си зема...

 

И добре си направил,аз също не съм доволен от Саломон...имам три различни чифта-последните ниски ги купих на скоро,на втората седмица се скъса едното ухо дето държи връзките.Удобни много ама държат студено.Разгледай моделите на Jack Wolfskin мисля че са по-добрия избор...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Ще го кажа така - правил съм подборката на моделите за зима/лято 2015 на Джак, които ще/се внасят в Бг и нищо не си харесах. Не се хваля, просто споделям.

Link to comment
Share on other sites

Аууу... за стъпалата да не почвам! На дължина - идеални, даже малко по-големи. Ама на широчина, на възглавничките (най-широката част на стъпалото) така зверски почнаха да ми стягат... За да се отпуснат съм ги държал с една тенис топка натъпкана вътре, че беше мъчение...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Като видях дискусията за мониторите в другата тема се сетих, че ми трябва нещо 27''-ово, което освен за extended desktop на таблета да го ползвам и за втори екран за плейстейшъна та одеве си взех този модел на BENQ от flicker free серията. Много приятен и безумно евтин монитор $220.

 

BENQ GW2760HS

 

BenQ-GW2760hs-lcd-11-13.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да не забравиш да почерпиш някой ден :P

Много съм доволен от машината, а още повече от фирмата-продавач защото ми заявиха, че няма никакъв проблем да ми сменят на секундата монитора, дори да се окаже с един единствен умрял пиксел. Чудех се дали да не се изхвърля и да дам още толкова за WQHD версията, но после като размислих се отказах, защото на практика на този монитор ще върви само FullHD съдържание. :)
Link to comment
Share on other sites

Toчно този модел имам в офиса и от него прецених че си струват, но ми идва едър пиксела.

Зависи от какво разстояние го гледаш, дедо. Аз съм го сложил на ерготронския механизъм (разкарах поставката и стария лаптоп, понеже вече го ползвам само като "сървър" с отдалечен достъп) и ми идва идеално. Както и да го гледам на този етап WQHD резолюцията за мен е просто овъркил.
Link to comment
Share on other sites

BenQ-GW2760hs-lcd-11-13.jpg

Мхм, и аз снощи завлякох вкъщи един... 

Странно, че ми се умориха очите доста бързо сякаш, но го отдавам на рязката смяна и близкото разстояние.

Иначе Lineage 2, HON, Diablo 3 изглеждат страхотно! За цената си, мисля, че е идеален!

 

Текста се чете, не е проблем, не ми е едър пиксела.

Нещо друго не разбрах обаче. 

Защо много опции не са ми активни?! В Advanced picture например?

Link to comment
Share on other sites

Защо много опции не са ми активни?! В Advanced picture например?

Защото сигнала вероятно ти е DVI и няма нужда от подобни настройки. Те са за VGA кабела, където е трудно да се ориентира какво точно иска видеокартата от него и затова са тези настройки. И не, недей да минаваш на другия кабел - DVI-а е далече по-добре. Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Браво, Дебел! Ние още малко ще се помоткаме по въпроса, но сме решили, че искаме второ. Само такива новини да се чуват! 

 

П.П. По темата - мисията "Нов дом" продължава с пълна пара, днес успяхме да оправим детската на 80%. Остава само килимче и апликации за стените + абажур и един счупен контакт. Скоро ще има снимки.

Link to comment
Share on other sites

Честито! Живи и здрави тримата, а скоро и четиримата <3

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден направих една компилацийка в стил THE ROAD SO FAR с моите златни момичета....

 

https://www.youtube.com/watch?v=_LjtRXI7YWU

 

Направих я, защото....

 

6BIcH1t.jpg

 

 

Ха!!!

Честито! Да сте живи и здрави и четиримата...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...