Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Накратко - аз или ти резервираме шатра на покрива на Йегера в сряда? 

Може, аз в сряда имам ходене до София, но трябва да се прибера по някое време. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не можах - жокер: мрънкаща жена и две малки деца... А точно тропическият дъжд направи времето перфектно за още 5 пломарита...

Link to comment
Share on other sites

Да ти е сладко! :)

 

П.п. И в онази кухня съм влизал, та дано разбираш френския ми....

Link to comment
Share on other sites

Тцъ! Не е...

А защо не препоръчаш къде е добре да се ходи? Постоянно се храня навън и ще е полезно да знам къде може да се ходи.

Аз в рибарника бях веднъж преди години и тотално не ми хареса. От тогава така и не съм стъпил там.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да правя реклама и за това подробности мога да дам само на лично.

Но във всеки случай аз лично имам смелост да ходя само на пет места в Пловдив. А съм имал работа да речем, че.. в почти всички ресторанти, различни от квартали кебапчийници.

 

П.п. Ония приказки, дет` чиста кухня пари не прави, могат да ги приказват на микрофона ми. Щото имам снимки и на кухни в пиков момент (обектът се цепи по шевовете от народ), а вътре можеш да ходиш по бели чорапи и бял панталон.

Всичко зависи от шеф готвачите. Ако са мърльовци, то и манджите са им мърляви и не на ниво.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз лично посетих Рибарника, защото съм луд на тема морски неща. Както казах обаче, не съм очарован. Липсваха много неща, а тези, които поръчах не бяха някакъв връх. Явно трябва да се напипа, когато пристига доставка от Гърция. Също така умрях от жега под тентата - в тия горещини на такова огромно заведение - нито един вентилатор, ей тъй за спорта. Дори в един момент се съблякох, че щях да припадна, но ми направиха забележка и трябвапе да се самозадушавам. Иначе мястото е прекрасно за деца - няколко деткси къта, езера, шадравани, куп интересни животни, редом с папагалите за едно 10+ бона... И все пак далееч, далеч не може да се мери с Йегера. 

Относно дали съм се покрил, канадски мисир, нещо силно си се объркАл както винаги. Ти си тоя дето се покрива. Аз съм си тук и на 10 минути от там. Изненадващо обаче клиентите ми от Израел са тук, така че през деня едва ли ще мога. Но утре и вдругиден вечер мисля, че става. Освен това не е казано, че около мен се върти работата. Земете веднъж се съберете поне двама-трима без аз да ви ръгам с остена.   

Link to comment
Share on other sites

 

Ти си аматьор бе. Морски неща в рибарника търси...

А по отношение на Гърция. На доста места водолазите сме със специални цени. Да ти го обясня по друг начин. Ядене(само морски деликатеси) и пиене на корем. Никога не сме успявали да изядем всичко. Крайната сума е по под 20 евро на човек. И това не е в едно заведение.

И на нашето море има доста приятни места за хапване на морски неща. Даже доста приятни места.

Link to comment
Share on other sites

Ти си аматьор бе. Морски неща в рибарника търси...

А по отношение на Гърция. На доста места водолазите сме със специални цени. Да ти го обясня по друг начин. Ядене(само морски деликатеси) и пиене на корем. Никога не сме успявали да изядем всичко. Крайната сума е по под 20 евро на човек. И това не е в едно заведение.

И на нашето море има доста приятни места за хапване на морски неща. Даже доста приятни места.

 

Интересно какво да търся - овнешко може би. А Рибарника ми попадна от една реклама заедно с още няколко други заведения за морска храна в Пловдив. Допадна ми най-много и затова реших да го проверя. 

 

Относно нашето море - в Лозенец си имаме Софрата. Никога нищо не ми е липсвало там и не мисля, че ще залипсва. Отделно вече сме като част от семейството. 

Link to comment
Share on other sites

Интересно какво да търся - овнешко може би. А Рибарника ми попадна от една реклама заедно с още няколко други заведения за морска храна в Пловдив. Допадна ми най-много и затова реших да го проверя. 

 

Относно нашето море - в Лозенец си имаме Софрата. Никога нищо не ми е липсвало там и не мисля, че ще залипсва. Отделно вече сме като част от семейството. 

Само на 10 минути южно от Лозенец и може да попаднеш в един от най - добрите ресторанти по нашето черноморие със страхотна морска храна...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...