Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Току-що минах от там - затвороли са кепенците през август и ще отворят чак през септември.

Доста заведения правят така през лятото.

Прочетох, че бирарията на мястото на Каменица ще отвори септември. Добре е да има конкуренция.

 

https://trafficnews.bg/broker/pivovarnitsata-kamenitsa-otvaria-esenta-eto-kakvo-vi-111918/

 

 

 

 

Утре в колко часа?

Link to comment
Share on other sites

Казах вече - 7.

 

А Каменица дано направят нещо прилично, защото ако бирата е като пикнята, която продават масово - язък за хубавата сграда... 

Link to comment
Share on other sites

Тоя сигурно има от малките чорапи, които се скриват в обувката. Тая твърда мокасина ще му разкаже играта иначе.

 

Тия супер мини чорапи не са ли само женски :D

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Тия супер мини чорапи не са ли само женски :D

Не, защо да са само женски? Мъжка мокасина се носи без видим чорап лятото. На бос крак ли ще я обуеш? :)

Link to comment
Share on other sites

Казах вече - 7.

 

А Каменица дано направят нещо прилично, защото ако бирата е като пикнята, която продават масово - язък за хубавата сграда...

Идеята е да е крафт бира. Няма да има нищо общо с това което произвеждат в завода. Уж...
Link to comment
Share on other sites

Признавам си, още на втората седмица простотията ме връхлетя със страшна сила! Първо забравих да се оплача, че онази вечер някакви идиоти строшиха задното стъкло на колата на баща ми (ей така от чиста простотия), та два дена трябваше да се разправяме с полиция, застрахователи и дилъри за доставката на оригинално стъкло. След това дойде номера с топлата бира в Йегера, което вече преля чашата. Днес бях в Хепи на Главната - перфектно обслужване и кухня. Нищо общо с катилите в Йегера!

 

При последното ми ходене в Хепи до Новотела сервитьорката ни беше като излязла от приказките... Малко остана да й предложа...  

 

Идеята е да е крафт бира. Няма да има нищо общо с това което произвеждат в завода. Уж...

 

Тъй де, тъй... Ако и тя е като другата обаче... А е близо до мене - дето се вика мога да излазя до нас...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

от всичко не разбрах само защо при наличието на:

тема за форумни срещи

тема за алкохолизъма

тема за "какво ми минава през главата"

 

 

 

и поне още 3 по-подходящи, що избрахте да осерете тази?

едно време когато мародераторите знаеха за какво са турени на таа форумна позиция нямаше такива простотии.

само питам. не ми пречите.

Link to comment
Share on other sites

То и аз така...преди малко се прибрах, ама ще гледам до 8 да мина за малко...

Сигурно си на някакво европейско време, щото аз седях почти до 9, а ти така и не се появи. :P

 

от всичко не разбрах

Нещо си се изнервил ми се струва или вероятно жегата ти е дошла в повече, затова не си разбрал. Пий една студена бира и не го мисли толкова.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има една приказка, която почва така: От'си не..... 

Прекрасна вечер със съфорумци - затворихме Йегера... И изпихме кега  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си на някакво европейско време, щото аз седях почти до 9, а ти така и не се появи. :P

 

След 2 обиколки по съседни кръгове и след това пеша през тракийските полета, все пак се появих точно след като ти си тръгнал.

 

@mobo, тя тая тема отдавна си е осрана, та повече накъде няма. ;)

Link to comment
Share on other sites

...и Явор Колев...и още бира...в голямо количество...и малко кóла от моя страна. :P

 

 

П.П. Ааааа, да - и за някакви запушени египетски тоалетни стана дума по някое време...

Link to comment
Share on other sites

Верно! Пълен консенсус относно факта, че Явор Колев е дебил!  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

 

На всяка следваща среща Пламен изглежда подозрително по-млад... Явно тия забежки в Балкана не напразно се държат в тайна!  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не съм ходил на балканската вила - просто го карам back to front понеже навремето се познавах с Айнщайн, който ми каза за един хак, касаещ времето дето не му останало време да го допише в Теорията си... :popcorn:

 

....и най-вече щото бях без брада.

Link to comment
Share on other sites

Някои помня правиха снимки - дайте ги насам  :laughing1:

 

Между другото пак се прояви тоталната мисирщина - ако не бях писал на Гено да дойде щяхме да си стоим 4 човека при минимум 6. Добре че с Иван изпихме кега... ТОТАЛЕН резил. Някои хора повече да не съм ги чул да гъкнат на тема срещи - те си знаят кои са.  :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Относно питанките по-горе - Е.... Насрахте се!

Мързи ме да пиша милион лични, пък било и с копи-пейст. А и никой не ми е дал и стотинка за реклама ;)

В кратце, в Йегера е безопасно, колкото и да не струва готвенето им. А останалите места като типичен хипстър, ще ги запазя за себе си.

 

П.п. Инак да отбележа. Бейби октоподи минати за секунди на скара, гарнирани с морско зеле по корейски (с гъби и леко пикантно) е равно на унищожаване на двудневния ми запас от австрийски Gösser.... Мамка му. Никога повече няма да държа наведнъж целия си бирен запас в хладилника!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...