Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Ще мина и аз в понеделник, но няма да мога да стоя до късно, понеже вторник сутринта тръгвам рано за Габрово и Трявна. :)

 

Само да си посмял да наречеш друг път някого друг освен себе си мисир!!!  :laughing1:

 

Поне 2 литра бира трябва да поемеш ;). Че иначе как двама човека да изпием парти кега?

В Трявна има феноменална бирария с още по невероятна бира. А какъв джолан правят... И масите са покрай реката. Ще ти разкажа в понеделник ;).

 

Споко, може и да не ни стигне. За Трявна ще слушаме внимателно. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само да си посмял да наречеш друг път някого друг освен себе си мисир!!! :laughing1:

Ама еталон за мисир да ми говори за мисирене си е голяма мисирщина, мисир такъв! :lol:

Доста дълъг път ми се очертава във вторник, трябва да обиколя районите на Габрово, Трявна, Търново, Троян и да замръкна в Копривщица.

Link to comment
Share on other sites

Ама еталон за мисир да ми говори за мисирене си е голяма мисирщина, мисир такъв! :lol:

Доста дълъг път ми се очертава във вторник, трябва да обиколя районите на Габрово, Трявна, Търново, Троян и да замръкна в Копривщица.

 

Ставаш в 7 сутринта - две малки бири или едно промоционално ябълково сайдерче и си готов да обиколиш страната!  :laughing1:

 

Ама си мисир!

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер Йегера ме накараха да ги псувам като хамалин и да им оставя сметка с точност до последната стотинка без никакъв бакшиш! Два поредни пъти ми носят топла бира като пикня! Не се бъзикам, беше някакво тарикатче сервитьора, който нарочно се опитваше да се прави на интересен ехидно с компанията. Изумен съм и не знам какво да мисля! Утре на обяд пак имам среща в Йегера, но май ще я променя. :devil

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер Йегера ме накараха да ги псувам като хамалин и да им оставя сметка с точност до последната стотинка без никакъв бакшиш! Два поредни пъти ми носят топла бира като пикня! Не се бъзикам, беше някакво тарикатче сервитьора, който нарочно се опитваше да се прави на интересен ехидно с компанията. Изумен съм и не знам какво да мисля! Утре на обяд пак имам среща в Йегера, но май ще я променя. :devil

Там съм имал доста главоболия през годините. Главоболия и от бирата включително! Последният път когато бях се наложи и управителя да викаме. Тоя педал почти не обърна внимание на това за което го извикахме. Бая голямо лайно е. Вероятно е някакъв познат на собственика понеже е и нискоинтелигентен. Преди няколко месеца ме изнервиха по колко време трябваше да чакаме за всяка бира и си поръчахме парти кег за да решим проблема с чакането :). Нямам търпение да отвори някъде сериозна конкуренция. Ейл Хаус ми беше по приятно като място, но там нещо стана и с персонала и с всичко. Beer stop-а пък малко ме дразни с миризмите от кухнята. Там обаче не съм имал никакви проблеми и горещо го препоръчвам когато човек иска да опита интересни бири.
Link to comment
Share on other sites

Тази вечер Йегера ме накараха да ги псувам като хамалин и да им оставя сметка с точност до последната стотинка без никакъв бакшиш! Два поредни пъти ми носят топла бира като пикня! Не се бъзикам, беше някакво тарикатче сервитьора, който нарочно се опитваше да се прави на интересен ехидно с компанията. Изумен съм и не знам какво да мисля! Утре на обяд пак имам среща в Йегера, но май ще я променя. :devil

 

Ето нещо, което чувам за пръв път... Топла бира? То физически е невъзможно по принцип...Те да искат не могат ти я наля топла... Пусто как не съм бил наоколо. И освен това не е отразено достатъчно бурно такова събитие, за което повтарям, че чувам за пръв път. Между другото момчето, което е технолог там е състудент на Гено, много приятен младеж. И просто не мога да повярвам, че някой някак ще успее да сервира топла бира, освен ако не я рециклира. Мисир, какъв бакшиш? Тук за бой говорим  :laughing1:  

Link to comment
Share on other sites

Ето нещо, което чувам за пръв път... Топла бира? То физически е невъзможно по принцип...Те да искат не могат ти я наля топла... Пусто как не съм бил наоколо. И освен това не е отразено достатъчно бурно такова събитие, за което повтарям, че чувам за пръв път. Между другото момчето, което е технолог там е състудент на Гено, много приятен младеж. И просто не мога да повярвам, че някой някак ще успее да сервира топла бира, освен ако не я рециклира. Мисир, какъв бакшиш? Тук за бой говорим  :laughing1:  

Мисире, ако щеш вярвай, но копеленцето ми донесе бира със стайна температура. Накарах го да я опита и се направи на много учуден, след което ми донесе друга бира, която беше горе-долу добре. Убеден съм, че нарочно го направи, защото преди това няколко пъти го питахме какво става с едни картофи, които леко се забавиха с около час.

Link to comment
Share on other sites

Начи, Момчиле - във врата бе, брат! Аз на рождения ми ден така му взех шапката на келнера, та като си тръгвах ме моли и плака да я върна, че му се водела. Даже ми показа къде му е написано името отвътре. Та го съжалих, но само защото имах рожден ден. Иначе му обясних, че е абсолютно непростимо да ме държи на тоя ден 20 минути без бира! Аз имам връзка със собствениците, но не ми се ще да ги занимавам с такива резили, че вероятно сега опърдяват някоя колиба на Малдивите - от ония, дето са във водата... Ти гледай само да посмеят подобни тъпотии да сътворят в мое присъствие... Тогава ще видиш шоу... 

Link to comment
Share on other sites

Добих още по-голямо желание да дойда понеделник :D

 

Викаш...възпитаните хора просто не оставят бакшиш, а някои други направо бият, та шоуто не е за изпускане. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Бият само селяндурите. Величието е в тарикатлъка - да го разревеш без да го пипнеш. Но това не е за всеки. Момчил пък предполагам е заразен с канадска любезност, която знаем как граничи с овчедушие (no offence). А мен пробват ли да ме правят на мисир - всичките стават на мисирки  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Да - джуджетата на Йегера се трудиха дълго да обработят дъските за едно такова буренце... След което ги набихме и изгонихме и докарахме свясни майстори да направят казани по 4 кубика...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Beer stop-а пък малко ме дразни с миризмите от кухнята.

Току-що минах от там - затвороли са кепенците през август и ще отворят чак през септември.

Link to comment
Share on other sites

Сега било модерно да обуваш обувката на бос крак. :popcorn:

 

No-socks-with-suit.jpg

 

Тоя сигурно има от малките чорапи, които се скриват в обувката. Тая твърда мокасина ще му разкаже играта иначе.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...