Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може в понеделник евентуално да се видим. Програмата ми е с определена гъвкавост и засега само вторник и сряда ще съм извън Пловдив. ;)

 

ПП. За довечера в Йегера изобщо има ли някой навит, че не става никак ясно?

 

Мисирът явно не чете където трябва, та съм му писал и на лично, но и аз ще отида.

Link to comment
Share on other sites

Мисирът явно не чете където трябва, та съм му писал и на лично, но и аз ще отида.

Мисир, това е защото продължаваш да ми отговаряш в тази безумна тема (неясно защо), вместо в другата, където върви основния разговор. В колко часа отиваш в Йегера?

Link to comment
Share on other sites

След 5 мин съм там, мисир.

 

ПП. Отвън няма нито една свободна маса. Седнал съм вътре веднага вляво в дъното на една кръгла маса.

Link to comment
Share on other sites

След 5 мин съм там, мисир.

 

ПП. Отвън няма нито една свободна маса. Седнал съм вътре веднага вляво в дъното на една кръгла маса.

 

Горе шатри няма ли??? След малко тръгвам и верно - телефони няма ли?  :laughing1:

 

ЕДИТ: Аз ще съм с фланелката NO MA'AM, понеже вече си забравихме фиНозомиите.

Link to comment
Share on other sites

Всичко е наред, пихме бири, макар и за кратко тази вечер. И скоро пак ще пием. Но както правилно каза Момчил - всичките сте мисири!  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Не само са мисири, ами направо са твърде несериозни мисири! А коментарите в темата бяха, за да разберат всички, че има среща в Йегера, ама то трябва и малко комън сенс. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сори ама аз в понеделника си хванах пътя за София, ако бяхте измислили нещо предишните 15 дена щях да съм на линия.

Link to comment
Share on other sites

да се овъргалям с foam roller-a 

 

Excuse me?

 

Сори ама аз в понеделника си хванах пътя за София, ако бяхте измислили нещо предишните 15 дена щях да съм на линия.

 

Руми, Момчил е тук до 15-ти. Задал съм минимум от два пъти седмично. Сеш'са?  :laughing1: 

 

НИКОЙ НИКЪДЕ другаде не може да направи уши на скара и шкембе в масло като тези в Йегера!!! КАЗАХ!!! И Жоро Игнатов е педераст!  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Excuse me?

You are excused.

 

Физиотерапевта, при който ходих, след като скъсах прасеца ми каза, че след сериозни натоварвания отпускането на мускулите е важно, колкото загрявката преди натоварването и може да предотврати контузии и претоварване. А отпускането не е да лежиш пред телевизора, а масаж, или ако няма кой да те масажира - самомасаж с въпросния фоум ролер. Да не говорим, че след цял ден на бюрото, фоум ролера прави чудеса с гърба...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

You are excused.

 

.... Да не говорим, че след цял ден на бюрото, фоум ролера прави чудеса с гърба...

 

Ти тези упражнения, които прави мацката ли правиш? В нас има едно такова чудо и може да го пробвам, ако наистина кажеш, че помага за гърба. Аз съм много песимистично настроен :(

 

едит: Благодаря :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

За гърба специално определено има ефект. След цял работен ден ми се е случвало да чуя да ми изпращи целия гръбнак, като се мина на ролера. А за размачването след тренировката... заедно с магнезия ме е спасявало от мускулна треска нееднократно.

Ето две статии по темата:
http://www.livetolift.com/2010/09/30/фасция-мачкане-и-самомасаж/
http://www.livetolift.com/2010/11/24/„фасция-самомасаж-и-мачкане-част-2/

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

You are excused.

 

Физиотерапевта, при който ходих, след като скъсах прасеца ми каза, че след сериозни натоварвания отпускането на мускулите е важно, колкото загрявката преди натоварването и може да предотврати контузии и претоварване. А отпускането не е да лежиш пред телевизора, а масаж, или ако няма кой да те масажира - самомасаж с въпросния фоум ролер. Да не говорим, че след цял ден на бюрото, фоум ролера прави чудеса с гърба...

Естествено, че е така! Всички професионални спортисти си имат масажисти неслучайно :) Натоварването на мускулите води до тяхната продължителна обтегнатост и скъсяване от мускулните контракции и затова е добре да се отпускат с масаж и разтягане.

Link to comment
Share on other sites

Петре - You've been excused е правилното нещо, ембеднато в чинела след моя въпрос. Според кода на групата, да кажем.  Разбира се ти не си в групата - простено ти е.  

Относно масажите - много мъглява тема... 

Link to comment
Share on other sites

Няма как да зная кода на група, в която не членувам :) А дали е мъглява тема или не - лично за себе си мога да кажа, че определено има файда. За останалите - не мога да говоря.

Link to comment
Share on other sites

Foam roller-а ли?

Аз си купих ето този преди години, но имам спомен, че платих по-малко пари.

 

https://www.decathlon.bg/p/8381479_foumroler-za-pilates.html#/7435-254-no_size

 

Така и не се научих как да го ползвам обаче и си седи само. От време на време го вадя и се опитвам да го ползвам пак.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Да внеса важна информация: шатрите на покрива на Йегера са с предварителна резервация и са нужни минимум 6 човека. В смисъл е време мисирстването да се прекрати  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Foam roller-а ли?

Аз си купих ето този преди години, но имам спомен, че платих по-малко пари.

 

https://www.decathlon.bg/p/8381479_foumroler-za-pilates.html#/7435-254-no_size

 

Така и не се научих как да го ползвам обаче и си седи само. От време на време го вадя и се опитвам да го ползвам пак.

 

Толкова ли е трудно? В смисъл не е ли просто- лягаш и се търкаляш върху него :D

 

П.П. Между другото, така и така сме на подобна тема- някой знае ли откъде мога да намеря така наречените физиотейп, в някоя апетка ли?

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...