Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Една от водите в epay е с достатъчно подробности като показания и т.н., но ето шот от друга "вода".

 

post-875-0-70775100-1530037473.png

 

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кво да ти кажа, изпих четири литра вода, с някаква гадост разтворена. След 6 часа бях с четири килограма по-лек и пишках почти бистра водица отзад. Иначе на процедурата помня, че разказах виц за анестезиолози и... Нищо повече...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Помниш, Куче, помниш... Никой не причинява такова нещо под пълна анестезия (питах Гошо).

Хаде сега, сподели за лошите чичковци (и вероятно, лелки).

Link to comment
Share on other sites

Значи сега трябва да избера дали да разчитам на спомените си (или липсата им) или на твоето твърдение за проверка, която си направил в гугъл. Хм, интересно. Много тежка дилема :lol:
Ако искаш - обади се в Каспела и ги питай :)
А, да, и друго помня, след това червата ми бяха няколко дена като тъпкани с експлозиви. Ям препечен хляб - отзад Ейяфятлайокутл...

Link to comment
Share on other sites

Тъй, тъй. И брат ми мина тая процедура преди година-две. Както каза Чарли навремето в сериала относно тридневното прочистване: "Сигурен съм, че изсрах една дъвка, която бях глътнал в 5 клас."

Link to comment
Share on other sites

Раптор-а има предвид вероятно,че това и е обичайното поведение :rolleyes:

 

Не съм сигурен къде го прочете това.

Първо пише "Съвсем не", с което отрича казано от мен, а после пише "не би ме изненадало", с което показва несигурност към достоверността на написаното, но приема, че ДОРИ и да е вярно, не би го изненадало...

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен къде го прочете това.

Първо пише "Съвсем не", с което отрича казано от мен, а после пише "не би ме изненадало", с което показва несигурност към достоверността на написаното, но приема, че ДОРИ и да е вярно, не би го изненадало...

 

Човече, ти си НЕнормален, честно... 

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен къде го прочете това.

Първо пише "Съвсем не", с което отрича казано от мен, а после пише "не би ме изненадало", с което показва несигурност към достоверността на написаното, но приема, че ДОРИ и да е вярно, не би го изненадало...

 

Не знам какво работиш, обаче тежко на клиентите ти. Дано не пишеш софтуер или проектираш нещо по-сложно от клечка за зъби!

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво работиш, обаче тежко на клиентите ти. Дано не пишеш софтуер или проектираш нещо по-сложно от клечка за зъби!

Не, сериозно, какво му е на този човек? Трудно ми е да си представя какво може да накара човек да бълва такава злоба срещу почти всеки в тоя форум... Т'ва е... тъжно...

Link to comment
Share on other sites

Не, сериозно, какво му е на този човек? Трудно ми е да си представя какво може да накара човек да бълва такава злоба срещу почти всеки в тоя форум... Т'ва е... тъжно...

 

При условие, че останаха 20 човека в този форум и 99% от тях се познават лично :)

Link to comment
Share on other sites

При условие, че останаха 20 човека в този форум и 99% от тях се познават лично :)

Е, мен малко хора ме познават, и определено въпросният индивид не ме познава, нито аз него, но и аз съм "под прицел" :lol: . Даже съобщава, че съм бил блокиран, но съм почти сигурен, че ме чете не само по цитатите на други постове. Все пак твърди, че го развеселявам.

Link to comment
Share on other sites

Ти си специален случай. Параноята ти на тема сигурност не ти е позволила да дойдеш на някоя сбирка и да се запознаеш с повечето редовни писачи...:lol:.

То не че сме се събирали скоро де....ама това е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Не, сериозно, какво му е на този човек? Трудно ми е да си представя какво може да накара човек да бълва такава злоба срещу почти всеки в тоя форум... Т'ва е... тъжно...

Неоснователно при това. Тва е още по-тъжно.

Link to comment
Share on other sites

И става все по-актуална. Темата за Йегера. Дъжда спира, времето се оправя, дали да не го налазим скоро?!?

За вас не знам, ама аз налазвам Йегера след три седмици. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Което повдига темата за Йегера?!

 

АЗ!!! И тъй като приключих с Барчето за два месеца поне, мислейки си как точно ще заръчам една шатра горе като си дойда - гответе се! И понеже знаете, че съм луд и инат, дори само с жената и децата да си седя в шатрата - пак ще я заръчам. 

 

А на тоя защо му обръщате внимание бе, хора, защо? Той дори не го отразява. Толкова е нагъл, че няма да се учудя ако изобщо не отразява всички тук във форома и си говори сам, докато мастурбира пред огледалото... Само го чакам да настъпи лопатата...  

Link to comment
Share on other sites

Е, не го закачай много. Винаги е хубаво да има един подобен, сред който нормалността (вкл. в отношенията) да изпъква :) и да се вижда, че има надежда за човешката раса. Подобни неща сплотяват по някакъв начин, съвсем принципно.

Пък и вярвам, че по този начин доста хора избиват някакви комплекси, елементарна психология.

Link to comment
Share on other sites

Теди, преди само 5 години щях да го отсвиря одма! Сега именно за екзотика го търпя, но притесни ли някой от другите, а Пешо да спомене нещо подобно не е честа случка, ще го отсвиря. Инак с тебе лесно се отървахме - игнорна ни на старта. След това има наглостта на коментира мене задочно, но и туй се направих, че не виждам. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Може и така да го усеща твоят приятел, но аз като един страстен пушач (32 години между 2 и 3 кутии черен дънхил (в днешни времена) на ден!) мога да ти кажа, че не е вярно.

От почти седмица съм с тази пущина и въпреки малкото количество тютюн те напушва, даже ако дърпаш по-често почва да ти вие свят.

Днес пробвах да запаля един дънхил и ми се стори като въздух, не е гадно, нито неприятно, просто е много лека.

От тези цигари, 10-12 на ден ме напушват и което е най-важното: не те кара "отвътре" да палиш нова твърде често.

Лошото обаче е че една от трите съставки на филтъра е някакъв полимер, който се деформира от температурата и явно се отделят някои не толкова полезни съставки. Оттам идва и кашлянето първите 2-3 дни. Може би трябва да помислят да заменят материала с някой по-температурно устойчив.

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...