Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нещо ще да е стар телефона, ама така е по-забавно... 

 

Ясно се вижда, как само пред мен и и Иван има халби с бира... Гено като каза, че ще мастика и се бех леко притеснил  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

На горната снимка не може да се види добре реалния размер на бъчонката, затова ще сложа една от друг ъгъл...а иначе, да -  основно двамата я пресушихте, но все пак имахме победител със значителна преднина. :beer:

beer.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сапунерка...и сега погледнах, че не е била на автоматичния режим, а на един останал от предишния ден, с който бях снимал през деня, респ. със съвсем различен баланс на бялото.

Link to comment
Share on other sites

аз го бях оставил на автоматиен режим. Който иска добри визуални спомени - да идва на тия срещи и да не пие много :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

аз го бях оставил на автоматиен режим. Който иска добри визуални спомени - да идва на тия срещи и да не пие много :lol:

 

Именно - който е бил там снимки не са му толкоз нужни - тия са колкото да се помни срещата. Другия вторник ще повтаряме ли? 

Link to comment
Share on other sites

Другия вторник сутринта аз отново ще пътувам към село. Дано поне успея да се прибера в събота, та да не ми се стъжни прекалено много в следващите два дни.

Ама ако се организира в неделя вечер, там съм! И, Мисире, яко ще те опиянчвам, колкото и да ми се правиш на мъж  ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти не разбра ли, че не ставаш за тая работа и след всеки мач си в болница  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1: 

Иначе Момчил трябва да каже - все пак се съобразяваме основно с него. 

Link to comment
Share on other sites

Значи утре е деня! Да видим дали мисирите ще се пораздвижат тоя път. Гено гледам е високо в Родопа, та не мога да разчитам да ми помага. Не че с Иван не можем изпи още един кег, но втора такава излагация от страна на мисирките е недопустима! В тоя ред на мисли ми се привижда пекана сойка присмехулка с магданоз... 

Link to comment
Share on other sites

С Иван изпихме миналия път кега, но сам опредлено няма да мога. Поне не и за толкова кратко време. Така че си стягайте задниците. Както видяхме горе няма хора, така че и утре мога да резервирам, но няма да го направя без сериозни пиющи. Ако ще се лиглят мисирите ще резервирам долу отвън. 

Link to comment
Share on other sites

Що се отнася до моя милост...излишно е да уточнявам, че аз дотам ходя само с колата, което автоматически изключва дори и една халба....отделно, че от понеделник ми се очертава повече работа и най-вероятно ще мина само за половин час да ви видя, пък и нали за малко изпуснах Кръстника миналия път - да компенсирам... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой някога се е съмнявал, че сте ТОТАЛНИ мисири, сега е момента да се докажете  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

 

Тъкмо прочетох нещо, което ме задави от смях - Група Руски учени откриха неизвестен досега повод за пиене  

Link to comment
Share on other sites

Значи аз утре съм много под въпрос. Ще пътувам цял ден и зависи от мангалите по границите кога точно ще пристигна. Може и доста късно да стане. Уредих си утре по - рано да тръгна, но не се знае изобщо по кое време ще съм в Пловдив. Ще направя всичко възможно да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, какво правя аз тогава  :laughing1:

По - добре резервирай долу някъде. Няма кой да изпие цял кег. Аз ако успея да дойда ще е след 10 часа.
Link to comment
Share on other sites

Масата е резервирана довечера на мое име от 7 часа долу близо до детския център, защото децата ми са по-сериозни от вас...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ще се наложи да пропусна днес. Вече е почти 18 часа, а аз съм буквално на майната си. На 2 часа от Калотина. Няма как да успея да се прибера и да се оправя дори и за 22 часа.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...