Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Егати. И поне малко няма да те притесни фактът, че нещо не е наред с гравитацията,, перспективата, кротко похапващите зарзават мангали и ситуирането на пътното платно?

Link to comment
Share on other sites

Един приятел е митничар на Капитан Андреево, ако знаеш какви неща ми е показвал ще плачеш от смях - чисто ново GLE натъпкато със зарзават и багажи до горе, а мангустерите опънали едни черджета и спят до него, понеже в баш пика понякога чакат близо 2 дни за да минат границата :lol: :lol:

То да е само това. Виждал съм точно чисто нови такива натъпкани догоре с картофи и домати! Веднага се сещам за един друг пример. Бензинотанциите на хърватската магистрала. Направили са им страхотни паркчета, пейки и т.н. Животните си опъват чаршафа на асфалта върху масла и гориво от други автомобили... Сега в неделя видях на Калотина един който така миришеше, че не се траеше. Същият този от някъде изкара една бутилка с вода и започна да си мие краката за да може да се надупи и да почне да се моли! Лице и т.н. не си изми. Виждал съм чисто нова S класа как спира на много приятна бензиностация с много добра кухня. От багажника изкараха газов котлон и започнаха да си готвят. За хигиената на 99% от тях не ми се иска да говоря. Какви неща виждам не е истина. 

 

Разглеждайки 4-те двойки камери забелязвам, че принципно пътникопотокът основно е отгоре-надолу, без значение причината за това.

Виж го след средата на август ;).
Link to comment
Share on other sites

Виж го след средата на август ;).

 

Знам - всяка година е едно и също и това го имаше още по соц-време ; сега просто е по-напрегнато, понеже народът се размножи междувременно, а и се включиха други категории пътуващи.

 

@Гадо - ммм. не, изобщо не ми дреме, особено пък за гравитацията.

Link to comment
Share on other sites

...Виждал съм чисто нова S класа как спира на много приятна бензиностация с много добра кухня.

Аз пък винаги съм се чудил с какви пари и за какво са им такива коли баси...чисто нова S класа не е по джоба дори на средна ръка немци...

Link to comment
Share on other sites

Знам - всяка година е едно и също и това го имаше още по соц-време ; сега просто е по-напрегнато, понеже народът се размножи междувременно, а и се включиха други категории пътуващи.

 

Не е по-напрегнато.

По онова време целият този поток минаваше през града ни. Ти поне би трябвало да го помниш  :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Гадо - ммм. не, изобщо не ми дреме, особено пък за гравитацията.

Щот си сухар!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък винаги съм се чудил с какви пари и за какво са им такива коли баси...чисто нова S класа не е по джоба дори на средна ръка немци...

Начина им на живот е такъв. Вече са няколко поколения по нормалните страни и продължават да живеят в средновековието. Манталитет ли е, какво е? Седят си в общностите, не ходят по почивки. Аз турски турист не съм видял никъде до момента. Целта на живота им е да се приберат при султана и да покажат в селото каква кола са си купили.

 

Знам - всяка година е едно и също и това го имаше още по соц-време ; сега просто е по-напрегнато, понеже народът се размножи междувременно, а и се включиха други категории пътуващи.

В последните години доста се увеличи потока на българските коли. Също така забелязвам доста туристи от Чехия, Полша и Унгария които пътуват с колите си. За съжаление, мангалите пречат на всички.
Link to comment
Share on other sites

На мен любимото ми беше като си спрат кервана баш на компресора на някоя бензинджийница и направят софрата около него...

Link to comment
Share on other sites

Целта на живота им е да се приберат при султана и да покажат в селото каква кола са си купили.

 

Почти всички тези коли се продават в Турция и се връщат с рейс. Следващия път друга кола и така. Интересното е, че все по-нови и скъпи коли виждам, а в тях тотални селяндуристи и боклуци. 

Link to comment
Share on other sites

Почти всички тези коли се продават в Турция и се връщат с рейс. Следващия път друга кола и така. Интересното е, че все по-нови и скъпи коли виждам, а в тях тотални селяндуристи и боклуци.

Не е така. Може и с една част да се случва, но погледни задръстваният които са в обратна посока след месец. Същият трафик е. Ако се продаваха, нямаше да има толкова трафик в обратна посока ;).

А за селяндурите е така. Супер скъпи коли карат.

Link to comment
Share on other sites

Така са ми казвали хора, които уж са вътре в тия неща. По същата тази причина и всички коли са натъпкани догоре с домакински консумативи и прочее. Естествено не говорим за 100%, а предимно за тия турбо селяни, които осират и опикават тоалетните на бензиностанциите до тавана и опъват чаршафите в тревните площи. Говорил съм с персонала на един Лукойл - хората по това време на годината изпадат в потрес... Разказаха ми неща, от които ми се изправи косата. А последно на KFC едни такива турбо селяни окрещяха салона, след което се качиха в .... последен модел М... Не'ам думи...

Link to comment
Share on other sites

Така са ми казвали хора, които уж са вътре в тия неща. По същата тази причина и всички коли са натъпкани догоре с домакински консумативи и прочее. Естествено не говорим за 100%, а предимно за тия турбо селяни, които осират и опикават тоалетните на бензиностанциите до тавана и опъват чаршафите в тревните площи. Говорил съм с персонала на един Лукойл - хората по това време на годината изпадат в потрес... Разказаха ми неща, от които ми се изправи косата. А последно на KFC едни такива турбо селяни окрещяха салона, след което се качиха в .... последен модел М... Не'ам думи...

Да де, точно същото гледам и в посока към западна Европа. Трябва да се види това нещо. Направо ми става жал за хората които работят по бензиностанциите. В тоалетните какви неща успяват да сътворят... За изпълненията по пътищата няма да говоря.
Link to comment
Share on other sites

В периода на великата миграция спирах да се прибирам в Пловдив. Или карах по заобиколни пътища. Такива олигофрени по шосетата просто няма. На тия животни трябва превантивно да им се режат краката и ръцете, за да не могат да шофират...

Link to comment
Share on other sites

Направо ми става жал за хората които работят по бензиностанциите. В тоалетните какви неща успяват да сътворят... 

 

На една от жените й се плачеше... Аз седя на опашката на касата и се давя във воня на пикня и лайна от тоалетната, пред която има опашка 20 човека... Питам ги как се справят с тая отврат - тя се просълзи милата... Само по тавана вика няма лайна... И тия влизат наред и жени и деца... Такава гнусна сган не съм виждал... 

Link to comment
Share on other sites

Предвид силното влияние на фактора "марда", да не кажа "мисир", предлагам отсега да се организира запиване в Йегера идните вторник, сряда или четвъртък... Или и трите дена...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Балсъмва... Аз вторник сутринта отново ще пътувам към село.

Link to comment
Share on other sites

Е па ти дося сливи ли имА, та не казваш, че си тука??? И в началото на месеца щеше среща да се прави по други поводи... 

Link to comment
Share on other sites

Ми не сам там (където и да е това). Пътувам в петък или събота и във вторник сабаале, пак на обратно.

А за другите поводи.... Чаках теб, бе мисирко проскубана да ми пееш на уше, кога си се накурортувала..... Инак хората са си налице и аз лично продължавам да работя все по-добре с тях....

Link to comment
Share on other sites

Разбрахме се за 2-3 юли - аз си бях на линия на 2-3 юли. Давай нещо за другата седмица - същите тези три дни. Тука е Пловдив - кво друго да е? 

Link to comment
Share on other sites

За мен тук е цяла южна България. балиго и аз къде ще осъмна вдруги ден.

 

П.п. Даже ей тъй като стана на въпрос и сега осъзнах, че сме в сряда... Сряда, мамка му! А бях готов да се закълна, че сме в понеделник и е април двеилядо и сеемнайста....

Link to comment
Share on other sites

Мдам, това за мръсния въздух е така, за съжаление. Никога не ми лепне така кожата на другия край на света, колкото и да ми е жега и да се потя. Това е супер гадно - прахолякът и мърсотията са уникални. Обаче града е много добре променен откъм инфраструктура. Много приятно се шофира по новите булеварди и с някои изключения като че ли няма толкова идиоти или просто са се изнесли към морето. :lol:

 

Юли и август са ми любими в града. Де що има селтак и тъпак е "в отпуска" и си е в селото или по някакви курорти. Градът е тих и кротък, няма опашки по институциите, човек може да свърши тон работа ако реши. Единствено дето се пържим на 35+, но сметката за тока ми е по-поносима от дебилизма. 

 

Накратко - аз или ти резервираме шатра на покрива на Йегера в сряда? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...