Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Ууууу, аз иронизирах, а ти се върза. Съжалявам, че имаш шефски номер, не съм аз виновен.

 

Е деее... сега и за номера ме зачеса :) Не съм се вързал, просто се оплаквам, да помрънкам малко и аз

 

Това би означавало, че си балък!

...като мен...

 

Има един английски лаф - work smart, not hard. Имахме и ние някаква поговорка но съм я забравил. Пък и количеството свършена работа не е правопропорционално на заплащането. Преди години съм си късал задника от бачкане за жълти стотинки а е имало моменти за нещо дребно да взема доста повече пари. Въпроса е да си достатъчно умен да се ориентираш какво да правиш и как да го представиш като нещо по-така за да си струва парите които искаш за него.

 

Иначе конретно за мен ако става дума и за моите обувки - проблема е че много трудно си избирам обувки :lol: ....защото държа да са ми удобни от първата минута а не 2 месеца по-късно. Тия лафове "ама те ще се отпуснат" да ги разправят на друг. Неудобна обувка никога повече. Няма отпускане - просто хващаш мазоли но травмата си остава после. Та затова някой път си джапам със старите чепици... ако някой има желание може да дойде с мен за компания да провери как успявам да премеря 90% от всички маратонки в Ексел-а :) Жена ми успя да ме изтрае 1 път после като чуе че искам да ходя да си купувам чепици почва да прави уговорка от предната вечер че тя на това не желае да присъства :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Иначе конретно за мен ако става дума и за моите обувки - проблема е че много трудно си избирам обувки :lol: ....защото държа да са ми удобни от първата минута а не 2 месеца по-късно. Тия лафове "ама те ще се отпуснат" да ги разправят на друг. ... ако някой има желание може да дойде с мен за компания да провери как успявам да премеря 90% от всички маратонки в Ексел-а :)

 

Да ти има проблемите...

 

А, аз вчера едвам се въздържах да не разпилея червата на една тъпа, грозна и надута овца коато по нещастно стечение на обстоятелствата ми е клиентка.... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Да ти има проблемите...

 

А, аз вчера едвам се въздържах да не разпилея червата на една тъпа, грозна и надута овца коато по нещастно стечение на обстоятелствата ми е клиентка.... :angry1

 

Е сега ме заинтригува. Можеш ли да споделиш защо не успя и какво успя да те възпре? :P

Link to comment
Share on other sites

Е сега ме заинтригува. Можеш ли да споделиш защо не успя и какво успя да те възпре? :P

Ми, първо не си е платила още и второ мъжът и излезе пич и успя да и налее малка акъл та тая шматка се съпикяса. И накрая като си помислих колко време щеше да ми трябва за да се взема в ръце ако избеснея как си требе (на фона на работата която имах да върша) и взе, че ми се отщя...

Link to comment
Share on other sites

Добре де мамичката му стара.....може ли от 2 до 4 да режеш със шлайф....да блъскаш с големия чук.. Ми който и съсед да беше да му е*а майката нещастна и след като е изкарал нощна смяна да не може да заспи от шум поне 168 часа

Link to comment
Share on other sites

А ти що не се оплака на компетентните органи? :unsure:

 

от 2 до 4 никой не може да вдига шум по закон.

 

щото аз ще страдам по-малко :rolleyes: (понеже съм злопаметен гадняр....и те така)

 

Точно около 16:00 спря да блъска.

Link to comment
Share on other sites

Добре де мамичката му стара.....може ли от 2 до 4 да режеш със шлайф....да блъскаш с големия чук.. Ми който и съсед да беше да му е*а майката нещастна и след като е изкарал нощна смяна да не може да заспи от шум поне 168 часа

Вчера комшията в 8:30 ч. сутринта с бормашината (около 2 часа шуми поне). Да живеят "късните" неделни утрини :angry1

Link to comment
Share on other sites

Вчера комшията в 8:30 ч. сутринта с бормашината (около 2 часа шуми поне). Да живеят "късните" неделни утрини :angry1

 

мен така ме събудиха един път. Адски бесен бях. Избрах най-големия чук, който имаме в нас. И почнах да блъскам по сълбището докато не умалея(с все сила). Мамичката им мръсна..... :angry1

 

Звука е бая кофти :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Да, но предполагам, къташ парите по буркани! И скоро ша ти свършат бурканите и ще почнеш под леглото!

Тук не позна. Пръскам безогледно и с кеф всичко, което изкарам :) А точно в момента едно бурканче хич нямаше да е излишно... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе! Баси...на косъм бях да спечеля билет за турнир и ме дисконектна от сървъра... :( Това вече е прекалено! :(

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе! Баси...на косъм бях да спечеля билет за турнир и ме дисконектна от сървъра... :( Това вече е прекалено! :(
Ако говориш за покер да и на мен ми се е случвало и то не веднъж...
Link to comment
Share on other sites

NEO_DOT, да.

 

Ми има безплатни турнири(те са с кафяво) и там първите няколко дестки печелят билет за платен турнир.

 

Все пак ме пусна към края на турнира, но от 23 000$ бях останал с 4 000$ и завърших на 133-то място...

Link to comment
Share on other sites

Добре де мамичката му стара.....може ли от 2 до 4 да режеш със шлайф....да блъскаш с големия чук.. Ми който и съсед да беше да му е*а майката нещастна и след като е изкарал нощна смяна да не може да заспи от шум поне 168 часа

 

 

Вчера комшията в 8:30 ч. сутринта с бормашината (около 2 часа шуми поне). Да живеят "късните" неделни утрини :angry1

Не знам какво сте тръгнали да се оплаквате :lol: Живея в Студ. град. В радиус от 100 метра има 5 дискотеки и още повече барове... Кой знае какви проблеми със съня съм нямал :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво сте тръгнали да се оплаквате :lol: Живея в Студ. град. В радиус от 100 метра има 5 дискотеки и още повече барове... Кой знае какви проблеми със съня съм нямал :)

 

Не е същото като някой да пробива с хилти съседната стена... буден трудно може да си чуеш собствените мисли какво остава да спиш... пък и малък си още, ще дойде време след като си спал 3часа да звънне телефона за нещо и после да не може да заспиш отново, остави това ами и се чувстваш бодър и готов за подвизи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре бе дедо, съня наистина ли започва да се нарушава и да става все по-неспокоен и все по-лек с годините? Аз само се карам на майка ми, че се оплаква... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

преобърнах се с АТВ–то и му чупих предните пласмаси , ебати тъпото :(

Абе аз откога ти повтарям да не се качваш на неща дето имат колела, ти не ме слушаш... :P

(Сори за АТВ-то. :unsure: )

 

Нямам никакво време в последните дни...не знам къде ми отива времето, но реално ми трябва денонощие от поне 35-40 часа... ;)

Link to comment
Share on other sites

а то не е много чупено само предният спойлер малко го счупих (не става за нищо) и леко изкривих радиатора , ма ше го оправим ..... преди малко карах целият бях в кал , сигурно чак в мозъка ми се е набила.... ама кефа иска жертви :)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз откога ти повтарям да не се качваш на неща дето имат колела, ти не ме слушаш... :P

(Сори за АТВ-то. :unsure: )

 

Нямам никакво време в последните дни...не знам къде ми отива времето, но реално ми трябва денонощие от поне 35-40 часа... ;)

 

 

Не си прав - трябват около 30-40 за да си свърши спокойно и качествено човек работата и още 10тина някъде че да си отспи човек и отделно 10тина за да разпусне нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...