Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Ако ми се наложи да звъня на Евроком, утре ще им отида до офисите и ще накарам всички да ми купят по един ваучер, то не се трае вече, всеки път като се обадиш работят по отстраняването на повредата. Тази повреда е много голяма явно, толкова е голяма, че направо Еврокома не може да се нарече доставчик, не знам те самите как се траят вече. Ама и да кълна Еврокома цял ден, нищо няма да стане.

 

Обаждам се на съпорта и ми вдига едно "момче".

- Здравейте, бля, бля, бля, бля...

- Добър ден, бля, бля, бля, бля... проблема с интернета

- Ще го оправим, веднага ще се пратят техници за да проверят от къде се получава проблема

- Благодаря ви, лек ден

*Край на разговора

 

/ по-късно същият ден /

Звъня, тъкмо започнах да говоря с човек от съпорта и разговора прекъсва, мтел, загубих обхват на цяло.

 

/ малко по-късно / Звъня и ми вдига друг човек от съпорта

- Добър ден, имам ужасен проблем с интернета... (веднага го погвам) над 50% загуба на пакети към gateway-a (през това време докато говорех, човека ми даваше съвети и задаваше въпроси)

- Оле боже (това му беше реакцията след като му обесних за проблема)

Кажете си мак адреса... (казвам го и той не може да го намери в листата с абонатите)

(Казах му име, адрес, номера на телефона за да ме потърси по него)

Няма ви записан като абонат господине (няколко секунди след уникалната реплика човека ме намери)

Веднага ще намерим и отрстаним повредата.

- Вече за трети път ви се обаждам и проблема с интернета още е налице.

Кога ще го оправите, цял ден връзката е ужасна просто?

- Веднага ще се свържа с техниците за да погледнат защо е така!

- Благодаря ви, лек ден ви желая.

 

Вечерта се оправи интернета, на следващият ден си работеше добре, обаче след това пак започнаха проблеми, а ми писна да им звъня... ще се проведе същият разговор и ефекта ще е както преди.

Сутринта пак същият проблем с интернета.

Сега е горе-долу добре.

 

Какво да ви кажа, става ми смешно като си помисля да им звъня вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lil_stenly ,разбирам те напълно и ти съчувствам понеже и аз имам проблем с доставчика, но при мен са по тежки последствията.

Аз ползвам интернет в град Стамболийски ,фирмата се казва Сити нетуъркс и е собственост на нашия скъп модератор KILLERINCHO.

Абонати сме на тази фирма от 3-4 месеца като до сега постояно си имаме аварии с губене на пакети или нацяло оставаме без връзка.Това добре , аварии е нормално да има все пак това са технически съоръжения ,предполага се че се развалят,но при нас това е системно.

Последния пример ще дам за да се разбере сериозността на фирмата с която сме се захванали .

Миналата сряда стана 10 дена откакто не ни беше прекъсвал интернета,но радостта ни беше за кратко защото тогава изчезна и до ден днешен не се появи,вече една седмица сме без интернет.

То разбирам един ден да седим без интернет ма една седмица ??????

Макар че някъде и един ден не седят,ние една седмица, и като гледам още доста време ще сме така бе интернет.

Имаме телефони за връзка с доставчиците но тези телефони не са плащани и са изключени,ходим до офиса на фирмата но там винаги е заключено,и така до ден днешен.

Единствената комуникация с доставчика ми е този форум , но той не ми отговаря,макар че влиза и ми чете Л.С.Държа да подчертая че при включването сме предплатили за 6 месецца напред,да не си помисли някой че видиш ли не сме си платили сметката и са ни спряли.

Самият Весо един път ми беше казал че с лошо нищо няма да постигна но като гледам пък с добро нацяло съм се заплел и изход няма.

Интернета не ние за игрички , а с него си вършим работа от която ни зависят заплатите.Една седмица все едно не сме работили.

Много ще помоля някой ако знае как да се измъкнем от това положение нека даде идея,защото единственото което ми идва е да занимавам КЗП.

Edited by Bulgaran
Link to comment
Share on other sites

Човек, както си описа проблема, изглежда не си в много добра ситуация, въпреки това съм сигурен, че има логично и разумно обяснение на нещата.

:)

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Много ще помоля някой ако знае как да се измъкнем от това положение нека даде идея,защото единственото което ми идва е да занимавам КЗП.

Това трябва да е последното, което да ти се налага да ползваш. Иначе тръпката е готина. ;) Като знаеш че е кофти връзката защо предплащаш изобщо? За едната отстъпка (ако изобщо има) от някой и друг лев, не си заслужава. Други варианти: БТК или друг районен оператор. А щом е за работа може да ползвате и някой пт плановете за безжичен интернет към GSM операторите. Верно е малко по-скъпо, но поне да не се чудиш кога ще ти грейне.

 

Аз пък преди малко открих нов бъг в ОС-а ми свързан с настройките. :( Добре че не ми се налага да прибягвам към тях. От няколко месеца се надлъгваме само с компютъра ми, накрая колкото и да не ми се иска, ще взема да го преинстлаирам. Още малко ми трябва.

 

Edit: Спря да ми чете аудио CD-та. :cry При вкарване на диска ми блокирва целия компютър и не прави нищо, докато не натисна копчето за изкарване. Вече знам какво ще правя събота и неделя. :allien

Edited by break
Link to comment
Share on other sites

Зарибен от скорошната си придобивка Плиска XO реших да пробвам да взема и другия ужким отлежал над 17 години Велики Преслав - нищо общо - жалка работа буквално. Не знам къде и какво е отлежавало обаче изобщо не ми хареса. Имам чувството че пия есенция + спирт... Яд ме е че похарчих 35 кинта за този боклук! Не е особено зле всъщност обаче това ако е отлежало 17+ години аз си режа зелката...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Зарибен от скорошната си придобивка Плиска XO реших да пробвам да взема и другия ужким отлежал над 17 години Велики Преслав - нищо общо - жалка работа буквално. Не знам къде и какво е отлежавало обаче изобщо не ми хареса. Имам чувството че пия есенция + спирт... Яд ме е че похарчих 35 кинта за този боклук! Не е особено зле всъщност обаче това ако е отлежало 17+ години аз си режа зелката...

Нищо, което отлежава 17 години, не струва 35 лв. Някак си не е логично ... Поне не си се набутал с много. :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо, което отлежава 17 години, не струва 35 лв. Някак си не е логично ... Поне не си се набутал с много. :)

 

15 годишната Плиска обаче си струва парите и отгоре! (17-18лв в Сани-то в Гранд, има го и в Пикадили и май е 16 там - не помня). Цената обаче е горе-долу колкото са му годините а като вкус и аромат е невероятно - направо съм възхитен (сравнено в VSOP на Remy Martin - по-хубава е Плиската, заявявам го най-отговорно). Виж Remy Martin XO няма да си взема скоро - 180 кинта за пиенье - 'ша ма 'звиняват ама чак толкова не съм богат и не се очвертава да стана в близките години...

Link to comment
Share on other sites

По принцип като съм 1ва смяна на даскало , ставам малко трудно и още по-трудно се разсънвам , днес обаче незнайно защо реших да проверя сметката за тока преди да тръгна на у-ще и това ми действие обезмисли нуждата от консумация на кафе :blink:

 

kklla.jpg

Ебати ... :cry . Мразя като тряя затягам колана ...

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

При някакъв ремонт на съседна сграда така изпокъсали интернетските ни кабели, че поне 2 дни сме без. Някой ден много ще я черпя "mimi" от долния етаж, че поне в кухнята имам хубав уайрлес :). И съвсем скоро ще се обзаведа с кухненски диван...

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Това е от понеделник вечерта. Камъкът изхвръкна докато се разминавахме с една кола. Явно не го видя и го настъпа с предна лява гума. С парабола се заби в предната ми броня. Точно след 10 секунти ми светна предупреждението за намалянето на охладителната течност. Със страшна прецизност камъкът е ударил тръбите които влизат в радиаторите(3 на брой радиоатора). Карах с 80 км/ч.

 

 

 

IMG_0032.jpg

IMG_0034.jpg

IMG_0035.jpg

Link to comment
Share on other sites

ДА им е*а пу*ката майна на BLIZZARD току що влизам в Warcraft, даунлоадва ми някъв patch който ми бъгна играта и ся трябва да я преинсталирам...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Вече навсякъде където се обърна, всеки ми иска пари назаем, даже и хора, които не сме се виждали отдавна. Бахти финансовата криза, аз да не съм банкер. :wacko: Ми аз от кой да искам?

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си намеря работа на 4 ч. в Пловдив... Аз ли търся некачествено, не знам... :cry

Link to comment
Share on other sites

Не просто хората предпочитат да плащат на някой да работи на 8 или 12 часа а не на 2ма или 3ма поотделно които да бачкат на 4.... нали се сещаш повече персонал повече проблеми......

Link to comment
Share on other sites

Това ще да е ОФФТОПИК : Знам, Злобиле. Просто искам да работя, а не мога да не ходя на лекции, една от най-редовните съм, пък и съм бележкарка, не искам да си зарежа образованието, все пак на 1 място съм студентка... :cry

Link to comment
Share on other sites

Не мога да ти помогна , едното трябва да е за сметка на другото .... а и едва ли ще е такъв проблем да отсъстваш някой път.

 

Отделно можеш да работиш и следобяд , едва ли всеки ден си на лекции до 7-8

Link to comment
Share on other sites

Столична община ме глобява 500 лв за неправилно паркиране :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Така се раждат серийните убийци...

 

Любопитно ми е къде и как си паркирал за да ти изплющят такава глоба...

Link to comment
Share on other sites

Тази глоба е директно от кмета на район Изгрев в София на базата на чл. 65, ал. 1 от Наредба за организация на движението на територията на Столична община.

 

"За спиране, престой, паркиране и/или преминаване на ППС през паркове, градини и зелени площи на извършителите се налагат глоби в размер 500 /петстотин/ лева."

Link to comment
Share on other sites

Дам, аз горното го писах само да знаят хората ако "Паркинги и гаражи" нещо им се репчат.Не във връзка с твоята ;) трябваше да поясня горе, моя грешка.

Link to comment
Share on other sites

Тази глоба е директно от кмета на район Изгрев в София на базата на чл. 65, ал. 1 от Наредба за организация на движението на територията на Столична община.

 

"За спиране, престой, паркиране и/или преминаване на ППС през паркове, градини и зелени площи на извършителите се налагат глоби в размер 500 /петстотин/ лева."

Да не си паркирал в Борисовата Градина? :laughing: :laughing: :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...