Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

забелзях и болни колеги, бащата и той. Аз се чудя. Уж си се обличам не се правя на гъзе бъди от студ Омри......ама пак се хлъзнах. Радостното е, че е за пРъви път тая календарна зима :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ванка (netroot), ако все още не вярваш, че вкъщи е Сараево:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3, СНИМКА 4...

 

Главно действащо лице:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3, СНИМКА 4...

 

Не можах да снимам зловещия БОШ с SDS max бургия 28-ца (нещо ТАКОВА, но малко по-стар модел)...Между другото поздрава ми за тези, които бяха решили, че ще се занимавам 3-4 часа с тази дупка с диаметър 28 см в плочата, която направихме за около час - ТУК

 

Специални благодарности собственика на машината, без чиято помощ нямаше да се справя толкова бързо и качествено със задачата.

 

В момента хола ми е с допълнителна функция на спалня и всекидневна: СНИМКА

 

Общо взето все още една от най-лошите клетви си остава "Да ти влезе майстор в къщата!"

Link to comment
Share on other sites

Комшии отгоре няма или нямат нищо против да им разпробиеш пода? :)

 

Ники, как го измисли това бре! На последен етаж съм естествено, как иначе ме виждаш да инсталирам вентилация НАД плочата? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Супер е.И у нас беше така,обаче после като стане,няма по-голям кеф от това да седиш и да му се кефиш.

бтв. К'ва е тая кола на плаката там? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми прилича на Инсигниа :)

Щото и на мен такава ми се вижда.Ако е такава,откъде го взе?

Link to comment
Share on other sites

Това е календар, армаган от Стефанов, нищо особено. Що се отнася до Инсигнията - изглежда много добре, но Опел са крали, крали, та са се посрали.

Link to comment
Share on other sites

Това е календар, армаган от Стефанов, нищо особено. Що се отнася до Инсигнията - изглежда много добре, но Опел са крали, крали, та са се посрали.

Ако не ти харесва-свирни. :rolleyes:

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Супер е.И у нас беше така,обаче после като стане,няма по-голям кеф от това да седиш и да му се кефиш.

бтв. К'ва е тая кола на плаката там? :bgrin:

 

егати къде я видя тази кола в това бойно поле?

Link to comment
Share on other sites

Аз отново искам да се оплача от интернета ми:

418347576.png

 

Доста е бърз , нали.

Абе и това ми стига,стига да го има.

А не като вчера да го няма цял ден.Не стига че го няма ами и телефон за повреди да няма за да се обадя .

Ся ще попитате сигурно кой ми е доставчик .... :)

Бай Килеринчо.

Възползвам се от поста да му напомня че обеща още преди нова година някои неща , а сме си все още на същата гара,на същия коловоз,в същото шибано купе.

Link to comment
Share on other sites

Ся ще попитате сигурно кой ми е доставчик .... :)

Бай Килеринчо.

Възползвам се от поста да му напомня че обеща още преди нова година някои неща , а сме си все още на същата гара,на същия коловоз,в същото шибано купе.

 

То хубаво се оплакваш ама дали нета е без пари или даваш нещо. Щото имаше една поговорка че на харизан кон........ :)

Link to comment
Share on other sites

То хубаво се оплакваш ама дали нета е без пари или даваш нещо. Щото имаше една поговорка че на харизан кон........ :)

 

Какво значи даваш нещо,ти интернета не го ли плащаш ?

Та никой не дава без пари,и Весо не дава , 20 лева си отиват на месец за "това" което съм дал в предния пост и това си е.

Edited by Bulgaran
Link to comment
Share on other sites

Ей, тука даже човек себе си не може да обиди, без да му треснат някое предупреждение....Лайняна история.

Link to comment
Share on other sites

Е, ти кво си очаквал, да е пълно със скандинавци ли :D

 

Еми не, но поне се надявах, че като излезна на терасата няма да им чувам майнетата от другата страна на релсите...

Ама ей го на съдба кво да го правиш... да те прати при тва дето най-мразиш.....

Link to comment
Share on other sites

Начи мен ще ме прати зет в Тракия( най-кофти комб. ).Ако за Шикера ставаше въпрос просто щях да се метна от Герджика.Нямам нищо против тракийци( да се подчертае дебело да не ми набият канчето :D ), просто не ме радва квартала.То и централен не ме радва( с мн. малки изкл. ), и Кършияка...ама съм си лигльо.

Link to comment
Share on other sites

и Кършияка...

Я шшт! да не съм чула дума против Кършияка! Аз като бивша тракийка и настояща кършияклийка мога да кажа, че и двата квартала си имат хубави и лоши страни, но Кършияка ме печели с близостта си до центъра. 15 мин. пеш до центъра са нещо различно от 15 мин. с автобус в утопичните времена.

И по темата... прецакаха ни се колоните и сега изкарваме звук през Clavinova - та.... леехлееееее.... колко неща чух за сефте... бааах тва качество...въобще не подозирах.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Дам...качествения звук е голяма благинка...НО

за Кършияка...и к'во?Няма проблем на теб да ти харесва на мене не. :) Нали?!

 

Искам да се оплача, че имам нужда от един масаж на врата( ужасно схващане ), един ацефеин и един малък Джеймисън.Компанията в случая минава за екстра.

Link to comment
Share on other sites

И аз на това му се кефя на кършияка! Никога не е проблем да се прибера пеша от центъра...

snejko, да не направите някоя беля с Clavinova-та с това ползване не по предназначение, че ще ти я кнфискувам!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...