Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Eх да имаше как да се върна в кършияка! Life club и Escape да ги виждам от прозореца... да стигам до пощата за 20 мин. пеша... ех какво хубаво беше... :cry :cry :cry

 

А и е много по спокойно там и има зарибени паркчета и може редовно да ходиш да се разхождаш покрай реката... ах ся ще ме налегне носталгия и депресия...

 

Айде лека от мен, че като почна да се сещам кво яко беше... :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Снощи умрях три пъти на линидж... Последния път нанесох на монитора си удар тип "парен чук" с двете ръце, при което... се разпадна мраморния плот на масата, върху която беше сложен. Излиза, че CRT мониторите на Compaq са доста дебели говеда...

Link to comment
Share on other sites

Всичко ме болииии, особено краката и кръста! Имам прахоляк дори там, където светлината не достига...Не мога да спя от умора...Шефа ми го няма (дисковата херния го прикова към леглото поне за две седмици) и аз не мога и да избягам от работа...И зор голям.. Пари няма...*Бах тоя живот! :cry

Link to comment
Share on other sites

Що за работа е това?

 

Работа в криза! Ако питаш за прахоляка, той е от домашния ремонт след работно време!

 

Злоби, боли ли те нещо? Или пак си гледал цици преди лягане? :D

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Не само дето ми е леко нервно и някви малки работи ме карат да избухвам...... от 1 седмица не съм спал като хората

лягам в 2-3-4ч. и към 6.30-7 съм буден като кукурят , няма заспиване

Link to comment
Share on other sites

Не само дето ми е леко нервно и някви малки работи ме карат да избухвам...... от 1 седмица не съм спал като хората

лягам в 2-3-4ч. и към 6.30-7 съм буден като кукурят , няма заспиване

 

КукуряК! Опитай преди лягане чаша топло мляко с лъжица мед - успокоява само ако няма кой да те гушне :zzz

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се притеснявам че спя прекалено много - по 12 часа на денонощие. Ако спя 10 часа или по-малко ми е криво целия ден. Най-много мразя от всичко някой да ме буди !

Link to comment
Share on other sites

Току що разбрах, че последния срок за семестриалните такси бил днес( 27.02.2009 ).Що за глупост е това?!

 

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

 

Става въпрос за ПУ - ЮФ

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

И приспивателно или малко уиски/ чаша черв. вино действат.

 

Особено пък след като съм пил вино даже и 10 часа да спя после съм като препикано мушкато! И се въртя в съня и едно такова ми е шантаво. Уискито по-може но виното в никакъв случай преди лягане!

 

Аз пък се притеснявам че спя прекалено много - по 12 часа на денонощие. Ако спя 10 часа или по-малко ми е криво целия ден. Най-много мразя от всичко някой да ме буди !

 

Еб**х ви и патроните... 12 часа... аз ако спя над 6 съм доволен...

Link to comment
Share on other sites

Ебахти сакатия и умрял ден.

1во.Сутринта мина един тир през един гьол и ме окъпа целия.

2ро.Изтървах си единия GSM и му счупих капака на батерията.

3то.Преди 1 час реших да измера напрежението в нас,защото ми се стори ниско.К'во съм блял съм объркал настройката на уреда и си стопих пипалата,които са единствените изкарали над 1 месец.Добре,че поне бушоните са автоматични. :bgrin:

Отивам да си легна,щото каквото барна,нищо хубаво не вижда.

Link to comment
Share on other sites

Уж някакви четиридневни празници се започнаха, а аз още седя и работя. (Тоест тръпна в очакване на работа и затова се зачетох тук.) Все пак не съм се отказала, когато и да свърша днес, да открадна два часа за себе си. И утре пак работа... Мамка му, мамка му, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

Уж някакви четиридневни празници се започнаха, а аз още седя и работя. (Тоест тръпна в очакване на работа и затова се зачетох тук.) Все пак не съм се отказала, когато и да свърша днес, да открадна два часа за себе си. И утре пак работа... Мамка му, мамка му, мамка му!

Да, но предполагам, къташ парите по буркани! И скоро ша ти свършат бурканите и ще почнеш под леглото!

Link to comment
Share on other sites

Айде сега и ти като liquid - оплаче ли се някой че не може да си вдигне главата от бачкане и почвате да му гледате в канчето и каква кола карал. Пък че човека се е утрепал от бачкане последните 15 години и пак не е успял да събере всичките пари сам ами е получил помощ от роднини и приятели не се отчита... Не е толкова черно-бял живота... може да се изгърбиш от работа и пак да ходиш със скъсани обувки...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...