Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Мда,пак хубаво ,че не е 50 :)

Забелязал съм ,че и системата се бъгва нещо.Маркираш стоката ,маркираш следващата ,и предната маркирана си седи на 0 количество , и ако не гледаш на монитора може да останеш с минус една стока в цялата сметка (и особено ако е някое скъпо питие .... :bowdown: )

А тия със стотинките в последния момент,много кеф правят :D ....ама то т'ва не е съзнателно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Както казах, спокс. Всички системи бъгват, в Карфур също. Като минем в локален режим не можем и да се отчетем дори.

Просто следи внимателно. Това е. Айде, успех и дано да нямаш повече минуси.

Link to comment
Share on other sites

Боли ме гъзЪ... :cry

 

А къде си бил снощи....и колко пи....и най-вече - защо си забрави точно снощи вазелина? :woot

 

 

 

П.П. Да не вземеш да се засегнеш сега....и на мен в момента не са ми много наред нещата, а и точно тоя момент хич не ми е до смях, но се опитвам да го карам на майтап...wink.gif

 

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Умирам от яд (най-вече на себе си), когато някаква си куха лейка ме изкара от равновесие за часове напред. Толкова ми се иска да имам малко повече от мъжкия непукизъм, та да тегля една майна и да спра да мисля за въпросното безпочвено изказване... Ходи работи цял следобяд, когато ръцете ти дори треперят от нерви.

Link to comment
Share on other sites

Умирам от яд (най-вече на себе си), когато някаква си куха лейка ме изкара от равновесие за часове напред. Толкова ми се иска да имам малко повече от мъжкия непукизъм, та да тегля една майна и да спра да мисля за въпросното безпочвено изказване... Ходи работи цял следобяд, когато ръцете ти дори треперят от нерви.

 

Нещо си е грешка с мъжкия непукизъм. Това че изглеждаме така, не значи че не треперим вътрешно от яд заради пропуснатия шанс да смачкаме главата на някое нагло копеле.

Link to comment
Share on other sites

Нещо си е грешка с мъжкия непукизъм. Това че изглеждаме така, не значи че не треперим вътрешно от яд заради пропуснатия шанс да смачкаме главата на някое нагло копеле.

 

Поне не ви се насълзяват издайнически очите, че да търсите къде да се скриете, за да не покажете слабост. Това ми беше идеята за мъжкия непукизъм. Повече си владеете външните прояви на емоциите.

Link to comment
Share on other sites

Реването е хубаво нещо, защото изкарва емоцията. По-лошото е, че мен лично повече ме хваща бяс и търся да потроша нещо, а когато съм успявал после съм съжалявал... един лаптоп така ми замина. Хубаво, че беше от евтините.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Реването е хубаво нещо, защото изкарва емоцията. По-лошото е, че мен лично повече ме хваща бяс и търся да потроша нещо, а когато съм успявал после съм съжалявал... един лаптоп така ми замина. Хубаво, че беше от евтините.

Разходка по магистралата, best solution ever :")

Link to comment
Share on other sites

Умирам от яд (най-вече на себе си), когато някаква си куха лейка ме изкара от равновесие за часове напред. Толкова ми се иска да имам малко повече от мъжкия непукизъм, та да тегля една майна и да спра да мисля за въпросното безпочвено изказване... Ходи работи цял следобяд, когато ръцете ти дори треперят от нерви.

Ами не винаги го има непукизма при мъжете. В повечето случаи е яроста, поради която можеш да направиш глупост, за която можеш да съжаляваш. Всяко нещо има две страни.

Link to comment
Share on other sites

Ами не винаги го има непукизма при мъжете. В повечето случаи е яроста, поради която можеш да направиш глупост, за която можеш да съжаляваш. Всяко нещо има две страни.

Ъхъмм... онзи студен бяс от който винаги гледам да се пазя.... Ама наистина, лошото е, че рядко ни личи, та стават и грешки понякога ;)

Link to comment
Share on other sites

Мамицата да им <цензура> и девелъпъри, не софтуер ми бъгуер са написали. Ходи им разгадай тоновете шитни... Два дена се мъча с едни и същи лайна, ае ше му <цензура> майката <цензура> и <цензура> <цензура>....

Link to comment
Share on other sites

Изгубих си днеска ключовете за колата.....и за да не пиша в другата тема намерих ги...по-точно намериха ми ги :). Подобно нещо ми се случи и с всички документи преди няколко месеца. За последно съм губил ключ като дете(a тва е било хиляда осемстотин....:D), ще трябва да си хакна 2 шамара, за да се събудя :D

Link to comment
Share on other sites

Хмъ, глобуките май те заплесват много, а?Да не си загубиш главата само... :lol:

Мани, бил съм ги изхвърлил в барчето :D :D Как и защо...нямам идея :D

Link to comment
Share on other sites

свърши ми НТС-то :laughing1: екрана спря да приема сигнали от всевищния (от пръста ми) и сега няма как да си цъкам из фейсбука. Трагедияяя :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Баси и земетресението!!! Колкото ми бе зле днес, и съм в джаза, само ми липсваше да се разтресе всичко около мен... Всичко се разлюля, помислих, че някой се опитва с валяк да откърти и помете външната врата... :woot :laughing1: Не е смешно, не е...

Дано се разминем само с това... Така параноясах, че събудих и облякох малкия, за всеки случай... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Още един приятел-пещерняк отиде да картира Вечната пропаст...Лека му пръст.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

45 минути тичах по стълбите между шест етажа и обикалях в странно облекло прилежащите тротоари около сградата в търсене на тъпата ни котка. Издрах си гърлото от викане и се оказа, че смотаната патка била заспала зад един шкаф! И тъкмо да се облея в сълзи, лайното се измуши иззад шкафа и се измяукопрозя. Ще я побъркам сега! :)

Link to comment
Share on other sites

45 минути тичах по стълбите между шест етажа и обикалях в странно облекло прилежащите тротоари около сградата в търсене на тъпата ни котка. Издрах си гърлото от викане и се оказа, че смотаната патка била заспала зад един шкаф! И тъкмо да се облея в сълзи, лайното се измуши иззад шкафа и се измяукопрозя. Ще я побъркам сега! :)

Ти за класическия в такива случаи номер със симулираното подреждане на масата, не си ли чувала? Не е нужно да я подреждаш цялата, достатъчно е да се разхлопаш с приборите и съдовете...

Link to comment
Share on other sites

В паниката изобщо не се сетих, а и малко преди това я бях хранила, тъй че надали щеше да подейства. Показа се чак, когато мъжът ми се прибра и я извика той. :) Ех, продажно женско изчадие. :)

Link to comment
Share on other sites

В паниката изобщо не се сетих, а и малко преди това я бях хранила, тъй че надали щеше да подейства. Показа се чак, когато мъжът ми се прибра и я извика той. :) Ех, продажно женско изчадие. :)

Хехех... Няма котка която да устои на този номер :)) Може и малко преди това да е повръщала от преяждане, но ще се появи, най-малкото за да проучи хавата, пък и да си помяка молещо за малко... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Направо със самосвала почнаха да ни сипват лайна ... Омързна ми от тва ТУ.Оценката се образува по брой точки.70 точки са за 6ца 40 са за 3ка.Е да ама не...По единия предмет са решили да не е така ми по някакъв друг начин си смятат.Идиоти всЕкакви... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...