Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Ами сегашното не ме затрудни особено :lol:

 

Пешо, кога ще разбереш, че ставаш вече само за седнало положение? laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Каква глупост сътвори, та се повреди пак?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Оправял си висока блондинка? :lol:
Не... Биех се... спаринг партньора не можа да ми нанесе толкова dmg колко аз сам си вкарах...
Може би ставаш като героя на Мел Гибсън в "Смъртоносно оръжие". :laughing1:
Филма не е реалистичен. Ставата не влиза с блъскане в шкафове, пробвал съм... Влиза, когато някой по-якичък ти хване ръката и почне да я размята като скоростен лост...

 

Ангеле, при мен проблема са халтави стави...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Ангеле, при мен проблема са халтави стави...

 

И при мен. Каква мислиш е причината да излиза толкова лесно?

 

Излизала ми е докато:

 

Съм се просягал на задната седалка на колата да си взема якето.

Съм Вдигал кърпа от земята, докато съм държал в дясната ръка хавлия (високо, за да не се докосва до пода)

Съм Хвърлял снежна топка.

Съм Хвърлял топка.

Съм Замахвал отгоре при игра на федербал.

Съм Замахвал отгоре при игра на скуош.

Съм се Качвал по стълбите бързо и съм се хващал горе за парапета.

Съм спал по гръб с дясна ръка под възглавницата. В съня си се събудих.

Съм бил в басейна.

Съм вдигал ръката си. Просто ей така.

Съм държал врата отворена за някой и дръжката е била на нивото на раменете ми.

и др.

 

Та как ти се струва? :)

 

Ако при теб ситуацията е същата и можеш да си я наместваш сам, без лекар, аз съм си намерил начин сам да си я оправям. Колкото повече седи разместена обаче, толкова по-дълго боли после.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ангеле, това положение си е за операция... Аз лично се надявам да не стигам до там :/

 

Всичките ми стави по тялото са такива. Няма какво да направят с операция. Трябва да си тренирам рамото просто. Аз съм свикнал.

Link to comment
Share on other sites

Вчера ни избяга котето да го еба. Понеже сме на първия етаж и на прозореца на стаята на децата си е направило дупка в мрежата и е изчезнало. Цял следобед синът ми рева и не мога да го успокоя. Някой който е гледал котки, има ли идея, като му огладнее задника дали ще се върне, или да не го чакаме повече и да търсим друго коте?

 

 

Абе w00x-е, ти тогава и като маструбираш трябва да си много внимателен. :confused

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Има много условности. По принцип ще се върне, но в градски условия и особено ако е по-малко шансовете са значително намалени. Изчакайте няколко дни и се оглеждайте и ослушвайте.

Link to comment
Share on other sites

Абе w00x-е, ти тогава и като маструбираш трябва да си много внимателен. :confused

 

Сигурен съм, че се шегуваш, но да уточня. Проблема се проявява само, когато рамото е отпуснато и ръката образува минимум 80 градуса ъгъл с тялото. Иначе няма проблем.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че се шегуваш, но да уточня. Проблема се проявява само, когато рамото е отпуснато и ръката образува минимум 80 градуса ъгъл с тялото. Иначе няма проблем.

Да шега е и е възможно най-добронамерена, без всякаква злоба или злорадство. Научи се да не приемаш всяка шега като лична нападка.

Link to comment
Share on other sites

Да шега е и е възможно най-добронамерена, без всякаква злоба или злорадство. Научи се да не приемаш всяка шега като лична нападка.

 

Аз просто уточнявах. Не съм се обидил. Не се притеснявай. Не съм толкова скопен откъм чувство за хумор, колкото явно си мислят всички. Можеби 1 или 2 пъти съм се засягал реално за всичките години и то не от нещо, което някой е казал.

Link to comment
Share on other sites

Има много условности. По принцип ще се върне, но в градски условия и особено ако е по-малко шансовете са значително намалени. Изчакайте няколко дни и се оглеждайте и ослушвайте.

Притеснителното в случая е, че тя е на около 8-9 месеца и е женска, скоро беше и разгонена. А точно зад блока от където избяга, има много котки. Най-вероятно или са я нападнали за да си защитят територията или мъжкарите са я оплодили. Ще я изчакаме и ще я търсим около 10-на дена, ако не я открием или не се върне ще взимаме друга, щото синът ми е много чувствителен и го преживява много тежко. :cry

Link to comment
Share on other sites

Притеснителното в случая е, че тя е на около 8-9 месеца и е женска, скоро беше и разгонена. А точно зад блока от където избяга, има много котки. Най-вероятно или са я нападнали за да си защитят територията или мъжкарите са я оплодили. Ще я изчакаме и ще я търсим около 10-на дена, ако не я открием или не се върне ще взимаме друга, щото синът ми е много чувствителен и го преживява много тежко. :cry

По скоро ще чакате котенца. Те мъжките са тия дето по се млатят за територия. Женските може даже да си помагат и гледат котетата заедно.

Link to comment
Share on other sites

Вчера ни избяга котето да го еба. Понеже сме на първия етаж и на прозореца на стаята на децата си е направило дупка в мрежата и е изчезнало. Цял следобед синът ми рева и не мога да го успокоя. Някой който е гледал котки, има ли идея, като му огладнее задника дали ще се върне, или да не го чакаме повече и да търсим друго коте?

 

 

Мойта котка се води че живее в къщи,но по принцип виси навън като мисир и се прибира само да яде.Изчакай я ще се върне ако и е за първи път на вън сигурно се крие под някоя кола.

Link to comment
Share on other sites

По скоро ще чакате котенца. Те мъжките са тия дето по се млатят за територия. Женските може даже да си помагат и гледат котетата заедно.

 

 

Мойта котка се води че живее в къщи,но по принцип виси навън като мисир и се прибира само да яде.Изчакай я ще се върне ако и е за първи път на вън сигурно се крие под някоя кола.

Дано се върне, че у нас е някаква трагедия в момента, дори и аз дето го играя мъжът и силния вкъщи, се хващам, че почти постоянно мисля за нея.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Много съм зле, мамицата му... Усещам физиономията си, като да е била поставка за топчетата на калпави, начинаещи голфъри, отделно, че от месец насам не спират да ми се случват простотии в промишлени количества. Вярно, че това което не ме убива ме прави по-силен, ама аз все се чудя какво ще правя с толкова сила когато река Грейутър се върне в коритото си....

Link to comment
Share on other sites

Много съм зле, мамицата му... Усещам физиономията си, като да е била поставка за топчетата на калпави, начинаещи голфъри, отделно, че от месец насам не спират да ми се случват простотии в промишлени количества. Вярно, че това което не ме убива ме прави по-силен, ама аз все се чудя какво ще правя с толкова сила когато река Грейутър се върне в коритото си....

 

Нема се пуашиш, не си само ти така. Пий си ракията и си го слагай на кура, щото иначе ще се побъркаш ;)

Link to comment
Share on other sites

Намерих си котето, преди малко я чух да мяука под терасата и я прибрах. Ама беше толкова мръсна, че за наказание направо в банята и сега се крие мокра под дивана. Ама и яко беше изгладняла, щото омете всичко което и сложих.

Link to comment
Share on other sites

Сега почнете да и давате повечко храна и вижте и намерете място къде да роди и гледа котета. Обикновенно търсят тъмно и скрито място за да родят, само че като и е за първи път може и да ги остави, но не е сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Сега почнете да и давате повечко храна и вижте и намерете място къде да роди и гледа котета. Обикновенно търсят тъмно и скрито място за да родят, само че като и е за първи път може и да ги остави, но не е сигурно.

Аз се моля да и се е разминало!!! :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...