Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Опера 12 е ебати и дървото.

от 9-та версия насам само на зле отиват нещата. Май ще се връщам на ИЕ.

 

Определено мазохизма в тебе напира юнашки. Но не ме учудват двата ти избора на барузър, след като видях какви дивотии си писал в темата за прецакания хард.

Link to comment
Share on other sites

Определено мазохизма в тебе напира юнашки. Но не ме учудват двата ти избора на барузър, след като видях какви дивотии си писал в темата за прецакания хард.

Ти па къв си и кой си, че да ми казваш аз какъв съм?

Link to comment
Share on other sites

Ти па къв си и кой си, че да ми казваш аз какъв съм?

 

Никакъв не съм, но те виждам че си аматьорче , което се оплаква. Та споделих просто, че е нормално като си аматьор, да не можещ да си избереш и още по-важното да си поддържаш браузъра или операционната система или каквото там имаш по компютъра. Така че да те информирам... има доста по кадърни браузъри от Опера и ИЕ.

Link to comment
Share on other sites

Аз от известно време ползвам браузера и антивирусната програма на Комодо. Браузера е базиран на Хрома, но почти всички неща които ме дранеха в Хрома са изчистени при Комодото.

Link to comment
Share on other sites

Аз от известно време ползвам браузера и антивирусната програма на Комодо. Браузера е базиран на Хрома, но почти всички неща които ме дранеха в Хрома са изчистени при Комодото.

 

Няма го за MAC. Оттук следва че са несериозна фирма :P

Link to comment
Share on other sites

Няма го за MAC. Оттук следва че са несериозна фирма :P
Точно от това следва, че са сериозна фирма! :P Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Никакъв не съм, но те виждам че си аматьорче , което се оплаква. Та споделих просто, че е нормално като си аматьор, да не можещ да си избереш и още по-важното да си поддържаш браузъра или операционната система или каквото там имаш по компютъра. Така че да те информирам... има доста по кадърни браузъри от Опера и ИЕ.

Mдааа, от най-големите аматьори съм.

Та, кои са по-кадърните браузъри, мастерю?

Link to comment
Share on other sites

За опера не мога да говоря, тъй като не съм я ползвал скоро. Но над IE мога да класифицирам Firefox, Chrome (Chromium) от раз. А Операта, както Килъра спомена, не е за аматьори. За да ти работи добре трябва малко акъл и ровене в настройки.

 

А това, че си аматьор проличава само от споменаването на IE като браузър.

Link to comment
Share on other sites

За опера не мога да говоря, тъй като не съм я ползвал скоро. Но над IE мога да класифицирам Firefox, Chrome (Chromium) от раз. А Операта, както Килъра спомена, не е за аматьори. За да ти работи добре трябва малко акъл и ровене в настройки.

 

А това, че си аматьор проличава само от споменаването на IE като браузър.

Пешо..., що мяташ камъни в рядко лайно...., оста'й го да си плува човека....

Link to comment
Share on other sites

Опера полазвам от както се попня, дето има една дума. И наситина ако си е настроиш така, както желаеш и знаеш как, няма да имаш проблеми. За ИЕ не знам въобще съществува ли този браузър още?

Link to comment
Share on other sites

Опера полазвам от както се попня, дето има една дума. И наситина ако си е настроиш така, както желаеш и знаеш как, няма да имаш проблеми. За ИЕ не знам въобще съществува ли този браузър още?

 

30% от потребителите все още не могат да се откъснат от него. Очевидно и в нашия форум има такива. Да не говорим, че още има шегаджии дето ползват старите версии, като 4, 5.5 и 6. Но да оставим професорите да избират какъвто браузър искат. Галин е прав, освен да се опръска човек, друго няма да се случи.

Link to comment
Share on other sites

Не е тази темата, та ако искате преместете въпросния спор в по-подходяща.

 

Но се чувствам длъжен да добавя, че хората съдят за IE по инерция от IE6 и 7. Докато последния изобщо не е зле даже напротив. Само че майкрософт с цялата си арогантност изгубиха доста потребители и продължават да губят. Та те успяха да направят свестен браузър, но е някак прекалено късно и трудно някой ще го забележи вече.

 

ПС: И както вече споменах преди - сериозните браузъри ги има за MAC, но IE вече нямат версия.

 

ПС2: Пешо, не си прав. Сериозните браузъри имат версии за Линукс, МАС, Windows a на някои от тях и версия за таблети. Имаше една камара браузъри базирани на IE но с някакви менюта отгоре - за мен това не е сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Бахти, днес в 2 часа на обед, като пълен новобранец ми вдигнаха колата на Васил Априлов. Въобще не знаех, че и в неделя ги вдигат. От там с таксита до новия "Четвъртък пазар", щото знаех, че там ги карат, От там ми казаха, че вече не ги карат тук, а до съдийския квартал и хайде пак таксита до там. 42 кинта ми струваше освобождаването на колата и много мрънкане от жената и децата.

А на Васил Априлов бяхме заради прословутия магазин Зиг Заг, в който за първи път влизам и се оказа, че там си намерих по-хубави неща и от двата мола, които преди това бяхме обиколили.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ей, съвсем ми се скапа настроението - мъжът ми и майка ми са забравили днес малкото ни сладко дегу на терасата - явно е получило топлинен удар, и как не в тази жега!!! Цял следобяд се опитвахме да го свестим, да го разхладим това малко телце.... Надвечер умря... Много ми е гадно и тъжно... Като капак майка ми казала на сина ми, че сме завели животинчето в болница на системи, за да не го стресира, и сега през няколко минути мъникът ме пита, кога ще се оправи любимецът му и кога ще отидем да си го вземем от болницата... :cry

Утре ще ходим да купим друго, но ми е много тъжно, като знам истината.... :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Това да са ви проблемите. Нашата в четвъртък ще я оперират. Тамън я върнахме от преглед в детска хирургия. В сряда трябва да я приемат.

Link to comment
Share on other sites

Това да са ви проблемите. Нашата в четвъртък ще я оперират. Тамън я върнахме от преглед в детска хирургия. В сряда трябва да я приемат.

 

Дай, Боже, всичко да е наред! В Хирургиите на 10 етаж ли ще е?! Знаеш ли, кой ще я оперира?!

Link to comment
Share on other sites

Дай, Боже, всичко да е наред! В Хирургиите на 10 етаж ли ще е?! Знаеш ли, кой ще я оперира?!

Да, на 10-я етаж. Доц. Йонков. Уж казаха, че било лека операция - нещо на пъпа, но пък за мен си остава операция на бебето и то с пълна упойка, че друг начин да не мърда няма.

Link to comment
Share on other sites

Да, на 10-я етаж. Доц. Йонков. Уж казаха, че било лека операция - нещо на пъпа, но пък за мен си остава операция на бебето и то с пълна упойка, че друг начин да не мърда няма.

 

Стискаме палци всичко да мине без проблеми!

Link to comment
Share on other sites

Да, на 10-я етаж. Доц. Йонков. Уж казаха, че било лека операция - нещо на пъпа, но пък за мен си остава операция на бебето и то с пълна упойка, че друг начин да не мърда няма.

 

Ако вие така сте решили, направили сте добър избор, ако пък е случайно, извадили сте късмет! :))

Доц. Йонков е страхотен специалист, и като човек е душичка! От Детска хирургия бих препоръчала него или д-р Мошеков...

Не се притеснявай, в добри ръце ще ви е детенцето!!! Дано всичко мине леко и успешно!!! :))

Link to comment
Share on other sites

Ако вие така сте решили, направили сте добър избор, ако пък е случайно, извадили сте късмет! :))

Доц. Йонков е страхотен специалист, и като човек е душичка! От Детска хирургия бих препоръчала него или д-р Мошеков...

Не се притеснявай, в добри ръце ще ви е детенцето!!! Дано всичко мине леко и успешно!!! :))

Наша позната е сестра там. И като чу, че има проблем с бебето и направо ни изстреля към него. Иначе колкото и леко да казват, че е като операция, на нас с жената ни е притеснено. То тая мръвка няма и 2 месеца. За една супа няма в нея, пък вече упойки операции. В четвъртък ще си покаже.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...