Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

При мен наблюдавам нещо странно по отношение на зъболекарите. Никога, ама никога след като ми мине упойката не усещам болка. Независимо каква е била процедурата. Вадене на зъб мина по този начин, слагане на имплант също. Само при мен ли е така или и при останалите?

 

edit:

Сега се замислих, че не е само при зъболекарите. И други процедури при които са ми слагали упойка, не усещам болка след преминаването на действието им.

Link to comment
Share on other sites

The Matrix is everywhere. It is all around us. Even now, in this very room. You can see it when you look out your window or when you turn on your television. You can feel it when you go to work... when you go to church... when you pay your taxes. It is the world that has been pulled over your eyes to blind you from the truth.

Link to comment
Share on other sites

При мен наблюдавам нещо странно по отношение на зъболекарите. Никога, ама никога след като ми мине упойката не усещам болка. Независимо каква е била процедурата. Вадене на зъб мина по този начин, слагане на имплант също. Само при мен ли е така или и при останалите?

 

edit:

Сега се замислих, че не е само при зъболекарите. И други процедури при които са ми слагали упойка, не усещам болка след преминаването на действието им.

 

Само при тебе е. Зависи какъв зъб са ти вадели, ако е мъдрец с по-големи корени си има разкъсвания на венеца повече или по-малко и дори само от раната е нормално да те боли. Не дай си боже да решиш да го "дезинфекцираш" с малко ракия...

Link to comment
Share on other sites

При мен е за всяка една част от тялото. Специално зъба който вадеха беше с доста сериозна инфекция в костта под него. С 2 корена беше. При импланта също не усещах нищо след като мина упойката. А там венеца не прост се цепи сериозно ами и се отделя от костта. Други манипулации които са ми правили също така не усещам нищо. По крака са ми правили разни неща преди години. Бяха ме предупредили, че като мине упойката ще боли. Нищо не усетих. Стигна се до там да звъня да ги питам колко време може да държи упойката и кога да очаквам болката :). За съжаление този ефект е само след упойка :bgrin:. До преди това съм доста чувствителен на тема болка :(.

Link to comment
Share on other sites

Не е истина в каква прекрасна държава живеем! Снощи са ми пробили резервоара с бормашина. Нито съм спирал на някой на мястото, нито съм препречвал гараж или нещо такова. Ей така, за мизерия. Или за дизел. Добре поне, че не беше пълен - имаше не повече от 10 л.

Най-интересното е, че това не е единичен случай. Разбрах, че има още няколко потърпевши, включително съседите под нас.

Посъветваха ме да пробвам с течен метал да го запуша. Дано да стане, иначе нов резервоар.

 

Да му еба майката (без извинение)!

Link to comment
Share on other sites

Не се занимавай с течен метал - не е качествено. Свали го и с един поялник и повечко припой лепни една монетка отгоре.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Току що загубих причината, заради която живях последните 2 години. Почти съм сигурен, че искам да се самоубия. :))

 

Май... Мисля, че имам нужда от помощ...

 

confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Току що загубих причината, заради която живях последните 2 години. Почти съм сигурен, че искам да се самоубия. :))

 

Май... Мисля, че имам нужда от помощ...

 

В тежки моменти един мъж винаги може да разчита на подкрепата на 3ма мъже:

 

1. Джак Даниелс

2. Джони Уокър

3. Джим Бим

 

И не е нужно да се самоубиваш, на следващия ден ще съжаляваш но по друга причина :)

Link to comment
Share on other sites

Току що загубих причината, заради която живях последните 2 години. Почти съм сигурен, че искам да се самоубия. :))

Май... Мисля, че имам нужда от помощ...

Сега е момента да си спомниш какво точно си обяснявал на един друг човек от форума. Съветите ще са 1:1. Изобщо с жените колкото по - малко ти пука толкова по - добре се нарежда всичко. Като не е тази ще е следващата и така. По принцип всяка следваща е винаги по - добре от предишната :blush:.

Link to comment
Share on other sites

Току що загубих причината, заради която живях последните 2 години. Почти съм сигурен, че искам да се самоубия. :))

 

Май... Мисля, че имам нужда от помощ...

ако толко лесно се губи, значи това не е причинаТА.

Link to comment
Share on other sites

Току що загубих причината, заради която живях последните 2 години. Почти съм сигурен, че искам да се самоубия. :))

 

Май... Мисля, че имам нужда от помощ...

 

Psihar, dude... Не те познавам, но по постовете ти от форума винаги съм си мислил, че си някакъв супер непукист и изведнъж това... Мисля, че постът на mobo някак си изчерпва това, което може да се каже/напише по темата, но ще споделя една мисъл, която ми се е набила в съзнанието незнайно от къде - "Жените са, за да направят света ни по-добър, а не да се превръщат в целия ни свят". Вероятно ще се намерят хора, които няма да се съгласят с това изказване, но за мен един мъж трябва да има своето хоби, своята страст в живота, която да е над всичко и когато ни се случи нещо такова (защото на всички ни се е случвало) тази страст да ни дава сила и мотивация beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако лично не сте запознати със случая на Иван, как решихте, че става дума за жена? Може да са 100 различни други работи. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако лично не сте запознати със случая на Иван, как решихте, че става дума за жена? Може да са 100 различни други работи. ;)

 

Въпреки, че не съм запознат съм готов да се хвана на бас че става дума за това. И ако е онази девойка, която съм виждал е доста хубавка

Link to comment
Share on other sites

Да, тя е. :)

Ракията винаги е временно решение. :)) Имах момент на слабост и интернет около себе си. Ще се опитам да не се повтори.

Благодаря Ви. На всички.

 

Нещата никога не са толкова прости, колкото изглеждат..... Но не са и никога толкова сложни!

Link to comment
Share on other sites

значи моем те почваме със стандартния форумен сарказъм?! да не губиш форма, не за друго.

 

за жена?! драмата била за жена?! хората си помислиха, че става дума за нещо ценно.

 

 

онтопик: тази година май ще ни се окаже последната като организация. "залудо работи, залудо не стой", ама народната мъдрост не казва кво да ядеш междувременно.

Link to comment
Share on other sites

В тежки моменти един мъж винаги може да разчита на подкрепата на 3ма мъже:

 

1. Джак Даниелс

2. Джони Уокър

3. Джим Бим

 

И не е нужно да се самоубиваш, на следващия ден ще съжаляваш но по друга причина :)

 

Наааааааааааааааааааааааай-лошото нещо в подобен момент,

Link to comment
Share on other sites

Нещата никога не са толкова прости, колкото изглеждат..... Но не са и никога толкова сложни!

 

Точно така! Затова се напиваш на чужд терен в добра компания, която да те разсее. Рекапитулация се прави впоследствие и се пие Презкурин. laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

онтопик: тази година май ще ни се окаже последната като организация. "залудо работи, залудо не стой", ама народната мъдрост не казва кво да ядеш междувременно.

 

Аз пък съм с друга чуденка: не мога да продължавам в същото темпо още дълго време. Под 5 часа сън на ден почват да ми натежават сериозно. Отделно че и малкия не мога да го видя. 2 от историите ми няма как да ги делегирам на друг защото се очаква комуникация в точно определено време. Въпроса е кое точно да разкарам... и 2те са еднакво добре платени... пфуууууу

Link to comment
Share on other sites

Имам изменение на стъкловидното тяло на лявото око. Ей така от нищото миналия понеделник го забелязах сутринта, обиколих очните доктори в София и всички казаха да свиквам и така. Поне не е мега дразнещо за момента.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...