Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

И аз да споделя малко от моите неволи.

 

Преди няколко часа в един от редките случаи когато ми се полага да правя секс....точно след като с девойката си разменихме местата аз отгоре тя отдолу.....нещеш ли да го ева....МИ СЕ СХВАНА КРАКА.....ееееее:(

 

И аз извиках.....нема такава болка братчета и сестричета(може некой от вас да са попадали в подобна ситуация).....както и да е.

 

В момента в който извиках явно девойката си е помислила,че свършвам и взе да стене и тя.

 

Мен ми стана ем смешно ем ми се прирева тая болка в крака ми разказа играта.

 

И така.....неможах да свърша...не посмях да продължа с риск да разбия илюзиите на девойката....казах,че съм свършил и излязох да пуша на терасата....там пък бутнах една саксия....от любимите на майка и.....

 

Абе май повече нема да са любим с тая девойка....работата е на карък:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Болен съм.Мрън.Мрън.Мрън.

ще си взимам и аз вАзЛина щото и мен тръгнахте да разболявате. :D :D. Ся греяна ракия трябва да пия :D...ама в Даяна 4 не сервират :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Както си четях дневник относно Български Пощи... се сетих какво ми се случи този месец.

 

Гаранционен апарат от Германос, SGS i9100 White, 2 години гаранция. В магазина мацката обеснява "беше капариран от клиент, но той го отказа имате късмет..." - директно вади апарата без кутията му със замърсен екран. Що е така? - еми показвахме го на клиента ала бала. Еми ок, работи вземаме го. Суетене, ровене... намират кутията. Плащаеме, не могат да дат гаранцията, следват разправии по телефон бил ли изписан, не бил ли. В крайна сметка си я получаваме на следващия ден, но с дата от деня на покупката. Преди Нова година го оставям до моя (същия модел, но черен) и се забелязва известляване на подсветката. Вика, нЕа проблем. Германос са огроно дружство, имат си оторизиран сервиз, ще го пратят и върнат от ремонт за нула време. Отива се на около 20ти декември "И да го оставите сега, ние до 4ти януари сме в почивка, докато пристигне в СФ всички вече ще почиват и пак ще е същото все едно сте го оставили след празниците"... оооооуууууКееееееййййй. Почваме да гледаме апарата под лупа от там нататък - все пак имаме регистриран дефект, който и служителите в магазина видяха. Чува се леко тракане отвътре. Подчертавам, апарата не е удрян, задиран, изпускан, мокрен и т.н. На 16ти януари им се носи апарата, казва им се и за тракането... ония се хилят като хиени (музиката им е толкова силна в магазина, че не могат да чуят какво им се говори от нас). Попълват протокол за екрана и шума и приемат тела. Чакаме обаждане, като пристигне тел-а в Плд от сервиз.

 

и.... ХА!

 

На 24ти непознат номер, човек таман си вика "телефона ми до'де"... "От оторизирания сервиз на германос ви търсим, телефона ви е с нарушена структура на гаранционните лепенки и не можем да уважим гаранцията. В телефона ви има вградена несерийна част - четец на мемори карата. Действително извадихме отвътре "нещо си". Цената на ремонта на подсветката би била 270лв. Какво да правим с апарата?" Естествено от тука следват 4 ходения до Германос, писаници на жалби, вчера получване на телефон, пак попълване на документи.

 

Естествено Германос > "ние на тоя апарат нищо не сме му правили, не сме го отваряли. докато е бил във вас е станало това".

 

:confused

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

 

На 24ти непознат номер, човек таман си вика "телефона ми до'де"... "От оторизирания сервиз на германос ви търсим, телефона ви е с нарушена структура на гаранционните лепенки и не можем да уважим гаранцията. В телефона ви има вградена несерийна част - четец на мемори карата. Действително извадихме отвътре "нещо си". Цената на ремонта на подсветката би била 270лв. Какво да правим с апарата?" Естествено от тука следват 4 ходения до Германос, писаници на жалби, вчера получване на телефон, пак попълване на документи.

 

Естествено Германос > "ние на тоя апарат нищо не сме му правили, не сме го отваряли. докато е бил във вас е станало това".

 

:confused

 

Идентичен случай с един ексбокс и Технополис. Лепенките са нарушени гаранцията отпада.След няколко културни скандала и размотаване нищо не последва , принизиха ме до тяхното ниво да викам крещя заплашвам псувам и т.н. не особено приятни за слушане от тяхна страна цинизми и го смениха с половин уста и с нескрито нежелание да ми подменят дефектната стока. С добро нищо не се случва в БГ , толкова глупости за съд КЗП и незнам какво наговорих че даже не мога да си ги спомня. Явно е често срещата практика тва със стикерите шото и аз бокс-а даже не ми е минавало през акъла да си го отварям сам.

 

Само дето мен се опитаха да ми го набият още по четвъртит. Че разбираш ли бачкал бокса ма ей така решили да го отворят и видяли че няква лепенка е скъсана викам му на тоя байчо по телефона дали ме прави на малоумен и закво като работи са го отваряли изобщо и как евентуално ше докаже че съм го отварял след като те са скъсали стикера ?!?!?!? :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Не би ли трябвало ако е така изобщо да не го приемат в сервиза а не да ти се обядят че ти си направил нещо? И как ще докажат че не са го отваряли те а ти след като вече е там?

Link to comment
Share on other sites

Идентичен случай с един ексбокс и Технополис.

 

Споко, аз си чакам отговора от Германос, ако не ми хареса... още един разговор с управител, обяснение, че си ЗНАМ правата и ще им пусна жалбица до КЗП-то и ИСК за въвод в заблуда директно към клона им от който съм закупил телефона, защото щом е бил разпечатен телефона има само 2 обяснения - А) те знаят за дефекта защото е отстранен при тях/от тях/с тяхно знание или Б) телефона е върнат от клиент, т.е. са ме излъгали при продажбата, че взимам нов апарат. И действаме.

Link to comment
Share on other sites

И аз да драсна тука нещо...че явно е за оплакване.

Имаме едни комшии под нас, и вече трети ден климатика им издава един звук, от който нито може да се спи, нито се понася през деня. На моменти вратите из апартамента направо яко вибрират. А бе непоносим е, просто ти се набива в главата и полудяваш. Не вдяват от дума като им се направи забележка. Отговора им беше "ми идва техник видя го, и каза че не може да се оправи и ще е така цяла зима"!!!

Първо решихме през полицията - жалба. Ку*ец! "Това не е престъпление, не е от нашата компетенция!"

Следва - утре ще пускаме жалба до общината, и евентуално ще назначат проверка от РИОКОЗ, да замерят нивото на шума.

Още по следва: двоумя се дали да стигам до саморазправа с тия миризливи селяндури?!

И не на последно място: в тая скапана държава как въобще може човек да си защити ако не правата, то поне спокойствието???!

Благодаря на отзовалите се,...ако дадат някой и друг съвет. :)

Edited by Good_God
Link to comment
Share on other sites

-------------

 

Off/

Може само да съжаляваш, че не съм ти съсед. В стаята на сина ми има климатик, на който външното тяло от известно време започна да дава доста як резонанс и когато поработи известно време - направо бучи в ниския регистър. Тъй като шумоизолацията у нас е на много добро ниво и бученето на климатика не се чува вътре, но пък здраво озвучава навън, след като миналото лято съседите ми ме помолиха ако може поне да го изключваме между 14 и 16 часа, както и през нощта, опитахме се да го оправим с техник, но нямаше ефект и от тогава съм забранил на сина ми изобщо да го включва, като в момента стаята му се отоплява по друг начин.

 

Link to comment
Share on other sites

Към Spoiler: ами само мога да кажа - Евала!!! Друг е въпроса колко хора биха направили същата жертва, заради спокойствието на останалите хора около тях?!

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа честно има и начин да замлъкне завинаги таралясника, но не е редно да се стига дотам... biggrin1.gif

 

И аз имам един комшия отляво, чийто боклук е ужасно шумен и вибрира, но засега не ме е изкарал от нерви... Иначе е адски досадно наистина.

Link to comment
Share on other sites

А бе аз си го мисля това за таралясника ама...дето викаш - не е хубаво да се стига до там. Иначе като нищо мога да инсценирам, че някой голям блок лед е паднал от покрива върху таралясника. :lol: Па после нека си докажат имало ли е лед на покрива, нямало ли е... :)

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за таралясника(аз напоследък съм на вълна разрушение) - виж в блога ми за гадологията рецептата за ламаринения покрив - няма начин да не помогне. Ако не помогне - купуваш акумулаторен електролит и поливаш периодично таралясника до пълното му скапване. Абе погледни като цяло раздела за гадологията - все нещо ще свърши работа. Ако нищо не си харесаш, пиши ми, ще ти спретна нещо.

Link to comment
Share on other sites

Това с климатиците е доста неприятно. Климатика в спалнята ми също е ужасен, нищо че е нов, на 2-3 месеца и е по принцип почти безшумен. Трепери цялата стена, консултирах се с техник, гледаха го, единственото, което направиха е да сложат гумени уплътнения между климатика и стойката му. Шума намаля, но пак го има. И се оказа, че стойката като е сложена над изолацията (която от своя страна е дебеличка) няма как да не шуми, тъй като вибрацията минава през нея. А самата стена е от някакви тухли, гадни и кухи и оттам идва проблема, ама новото строителство е така... И аз по пример на Midex почти не го ползвам, но то и няма нужда, тези дни в студовете стаята си е топла, включвам го само сутрин за 15-20 минути докато се изкъпя, да ми е топло после. Комшиите думичка не са обелили, надявам се и занапред да няма оплаквания, защото каквото и да правя няма оправия. И все пак някой ако даде някакъв акъл, просто нищо не ми идва на ум как да го оправя това бучене...

Link to comment
Share on other sites

Това с климатиците е доста неприятно. Климатика в спалнята ми също е ужасен, нищо че е нов, на 2-3 месеца и е по принцип почти безшумен. Трепери цялата стена, консултирах се с техник, гледаха го, единственото, което направиха е да сложат гумени уплътнения между климатика и стойката му. Шума намаля, но пак го има. И се оказа, че стойката като е сложена над изолацията (която от своя страна е дебеличка) няма как да не шуми, тъй като вибрацията минава през нея. А самата стена е от някакви тухли, гадни и кухи и оттам идва проблема, ама новото строителство е така... И аз по пример на Midex почти не го ползвам, но то и няма нужда, тези дни в студовете стаята си е топла, включвам го само сутрин за 15-20 минути докато се изкъпя, да ми е топло после. Комшиите думичка не са обелили, надявам се и занапред да няма оплаквания, защото каквото и да правя няма оправия. И все пак някой ако даде някакъв акъл, просто нищо не ми идва на ум как да го оправя това бучене...

 

Глупости на таркалета! Няма такова нещо - климатика бучи щото стената е тухлена и няма оправяне. Като е скапан климатика - да, но тогава оправията е да се смени таралясника.

 

Аз защо вече 7ма година да чукна на дърво не съм имал проблем с моите климатици а за 6 месеца боклуците на мидея в офиса изгоряха и 2та? Ама едното е мидея другото е мицубиши... все с М почва...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...