Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Наша позната е сестра там. И като чу, че има проблем с бебето и направо ни изстреля към него. Иначе колкото и леко да казват, че е като операция, на нас с жената ни е притеснено. То тая мръвка няма и 2 месеца. За една супа няма в нея, пък вече упойки операции. В четвъртък ще си покаже.

 

Естествено, че е притеснително, напълно те разбирам, все пак си е интервенция, упойки, да не говорим, че това ти е детето, при това още малко бебче!!! Господ да пази и дано всичко мине бързо и леко за малкото човече!!! Предполагам, че ще направят, но за всеки случай питайте предварително и настоявайте за тест за алергии - и за упойките, и за антибиотика впоследствие... Това е много важно!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За да стоя в болница дали не е махнат :D Просто съм под наблюдение сега.

 

Може да са те хоспитализирали преди операцията и пак да си в болница.. Или път да си получил усложнение някво..

Link to comment
Share on other sites

Shitgeddon се изсипа днес. Колеги в отпуска и им лъснаха всичките "умности". Имам над 50 разговора по телефона сигурно. Баси обърнах се на телефонистка вместо да работя.

Link to comment
Share on other sites

Shitgeddon се изсипа днес. Колеги в отпуска и им лъснаха всичките "умности". Имам над 50 разговора по телефона сигурно. Баси обърнах се на телефонистка вместо да работя.

Хех... Аз съм на тази гара от една седмица вече :D

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, мразя отпускарския сезон. Като стане юни, чак до края на септември сме на удължено работно време(вместо 3 смяни по 8 часа, 2 по 12)

Link to comment
Share on other sites

Да питаш пещерняк дали има кална баня е все едно да питаш педофил обича ли децата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Отивам на командировка в Рила със сина на шефа и продуктовия на аутдор отдела...Черният ми дроб пак ще ме намрази...

Link to comment
Share on other sites

Два дена чакане по опашки, за да мога да си платя тъпия акт от 20лв. :angry1 Следващия път ще се замисля дали да не ги дам на полицая и да си спестя много нерви и висене. А и цялата им система е много, много глупаво измислена.

Link to comment
Share on other sites

Не можеше ли да се плати през epay.bg?

Мне, написаха ми акт и ми взеха талона, чаках 2 месеца да ми излезне наказателното постановление. Много е тъпа системата, редиш се на опашка за наказателното, след като си го вземеш се нареждаш на опашката в банката, плащащ и отново се нареждаш на опашката да си вземеш талона.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...