Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

 

 

 

 

Благодаря ви, момчета. Днес беше най-тъжният ден в живота ми. За първи път толкова мъка...

Баба ми и дядо ми сами си остават, баща ми без брат, стринка ми на 36 години без съпруг.

Безсловестна съм от тъга :cry

Тромб хвърлен от рана в крака към сърцето... Официално в смъртния акт пишеше "Сърдечна недостатъчност". Бързо е станало поне :cry

 

Почивай в мир, чиченце. Много те обичам. Ако има друг свят, дано намериш покой там :cry

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Интерлогистика са педерасти.

Доброволно НИКОГА няма да им ползвам услугите. Ама никога, че и от татък.

Link to comment
Share on other sites

Интерлогистика са педерасти.

Доброволно НИКОГА няма да им ползвам услугите. Ама никога, че и от татък.

 

Аз пък от тях съм с изключително добри впечатления

Link to comment
Share on other sites

Не е имало случай, когато да е трабвало да ми докарат нещо, и да не е имало проблем. С последната доставка затвърдиха негативното ми мнение за тях. Все още си чакам поръчката от четвъртък. Имам чувството, че работя с български пощи.

Link to comment
Share on other sites

Не е имало случай, когато да е трабвало да ми докарат нещо, и да не е имало проблем. С последната доставка затвърдиха негативното ми мнение за тях. Все още си чакам поръчката от четвъртък. Имам чувството, че работя с български пощи.

 

С мен са били много коректни но съм пращал 4-5 пратки само... за разлика от Д&Д които оплескаха няколко международни пратки включително едната я доставиха в София, след това хората излезнаха коректни и ни се обадиха по телефона да ни кажат да не се притесняваме и я върнаха на Д&Д да я доставят до нас... при което на следващия ден Д&Д я доставиха отново на друг човек но поне този път уцелиха града та ходих до техния офис в Тракия да си вземем нещата... и те казваха че това не им е първия път понеже пращали доста пратки с тях... смях

Link to comment
Share on other sites

Ти си пращал/ Пък аз съм получавал. Еми не им се получава много доставянето на тях. Става, но трудно и с проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Техника съм пращал и после са ми я носили обратно. Но верно не съм ги ползвал кой знае колко докато с Д&Д нямаме избор - те доставят експресните пратки на DPD от Англия и редовно ни лазят по нервите (50% са виновни DPD заради кашата с тракинг номерата)

Link to comment
Share on other sites

Прибирам се одеве и чувам странно виене от машината. Реших, че е някой от вентилаторите, но беше блокирало всичко. Рестарт - не става. Пак виене, цвилене... Отворих кутията и ужас усетих, че е някой от хардовете. В крайна сметка открих, че е 500гб Баракуда, която веднъж вече спасихме след онзи фърмуеър проблем... Бесен съм! Досега никога не ми е отивал хард... Остава надеждата да е механика и някой да може да ми помогне да спася данните. Дори не знам още точно колко са щетите... angry1.gif

 

Отделно единия голям вент на кутията направо запекъл, а явно имам и проблеми с този на процесора, защото и там имаше предупреждение и го гледам, че жули на 70 градуса, което не е нормално. Утре мощно пазар на вентилатори....

Link to comment
Share on other sites

Утре мощно пазар на вентилатори....

 

Поръчвай ЕДИНСТВЕНО noiseblocker-и от Dekada (или ако се сетиш някой друг да ги продава). Ти поне можеш да си ги позволиш. Забележи как не са пластмасови а където се опира в кутията е гумено. Уникални са просто

Link to comment
Share on other sites

Днес няма да е. Детето вдигна 39 за минути и отмених всякакви излизания... Освен това се чудя къде да ходя да купувам сега като няма Ресет. angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Днес няма да е. Детето вдигна 39 за минути и отмених всякакви излизания... Освен това се чудя къде да ходя да купувам сега като няма Ресет. angry1.gif

 

Декада ти казах. Междувременно отваряш кутията и ако се налага слагаш някой голям вентилатор да ѝ вее...

Link to comment
Share on other sites

Днес няма да е. Детето вдигна 39 за минути и отмених всякакви излизания... Освен това се чудя къде да ходя да купувам сега като няма Ресет. angry1.gif

Неприятни пролетни вируси, общо взето колкото бързо идват така и си отиват. Аз като баща на две деца съм ги преживял сума пъти. Въобще няма повод за притеснения.

Link to comment
Share on other sites

Декада ти казах. Междувременно отваряш кутията и ако се налага слагаш някой голям вентилатор да ѝ вее...

Това го видях. И къде викаш в Пловдив се продава? Защото онлайн не мога да сравня вентилаторите.

 

Неприятни пролетни вируси, общо взето колкото бързо идват така и си отиват. Аз като баща на две деца съм ги преживял сума пъти. Въобще няма повод за притеснения.

Така е, макар видима причина да няма. Докторът набързо го мина ОВИ. Но няма смисъл на теб да казвам какво е да видиш детето да виси като сурова наденица и да няма сили да си държи очите отворени. Освен това 39 си сериозна цифра. Засега сме по-добре - след второто достигане на 39 и поредната порция оцетени компреси се поотпусна. Къпането с по-хладна вода смъкна температурата под 37. Ще видим как ще мине нощта - едно е сигурно - нЕма се спи beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Това го видях. И къде викаш в Пловдив се продава? Защото онлайн не мога да сравня вентилаторите.

 

Как смяташ да ги сравняваш бе майна? Ако толкова искаш ела утре да ти покажа един такъв пък ти ще си помислиш струват ли си парите или не.

 

 

А в Пловдив нямат магазин. Аз си ги поръчвам онлайн. На другия ден са при мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Преден ляв калник пред нас за 3-ти път. Който ви каже, че има шофиори, които могат да карат на заден ход не му вярвайте.... Направо ми се качи на колата пред очите ми. Тоя път боята няма да е за моя сметка.

 

023795038.jpg?r=0

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Преден ляв калник пред нас за 3-ти път. Който ви каже, че има шофиори, които могат да карат на заден ход не му вярвайте.... Направо ми се качи на колата пред очите ми. Тоя път боята няма да е за моя сметка.

"шофьор" бе, Жоре, недей така....

 

Ако не се лъжа и преди някой те попита дали вината не е в теб?

 

И как би могла да е вината в него като дори не е бил в колата?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...