Jump to content
BulForum.com

Коя книга прочетохте последно?


Recommended Posts

До 1-2 дни ще свърша Метро 2033. EPIC! xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хайде да се разпиша и аз. Съвсем случайно попаднах на 12-тата книга от поредицата "Колелото на времето" и щастлив и доволен си я купих и прочетох. Доста добре се е справил Брандън Сандерсън с наследството оставено от покойния вече Робърт Джордан. Има лека разлика, но не е дразнеща да же на моменти е по-добре написано. Остава да дочакам и последните две книги от сагата.

Link to comment
Share on other sites

Ще да е било някоя някъде в гимназията, като изключвам в университета разните учебници.

Четенето вече не е каквото беше преди.

По-горе имах предвид хартиено четиво.

За съжаление който все още няма кой знае каква езикова култура (по-младите) и четат предимно интернет и чатовете, и затова сме свидетели на бисери постоянно. Но пък то и така езиците претърпяват промени във времето.

Link to comment
Share on other sites

До 1-2 дни ще свърша Метро 2033. EPIC! xD

Преди малко я довърших.Сега чакам 1 колега на сестра ми да ми даде Метро 2034

И играта май не е за пропускане,но си мисля ,че след книгата ще е пълна боза.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

"ТУП!" пратчет, тери.

 

сега съм си подготвил да си припомня дърк джентли от "дългия следобеден чай за душата" на адамс, дъглас и няколко учебника на колективи. ама май с дърк ще приключа преди учебниците.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Наско, ако не си попаднал на "Соларис" - намери я! Това е най-силната творба на Лем! Въпреки, че ако си чел избраните произведения - тази повест май фигурираше.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Препрочетох за Nти път "Дългата разходка" от Стивън Кинг, странно как тази новела всеки път ме кара да я чета, едва ли - не, на един дъх ( вероятно от страх, че ако намаля темпото..., някой ще ми пусне куршум в тила...)

Link to comment
Share on other sites

Препрочетох за Nти път "Дългата разходка" от Стивън Кинг, странно как тази новела всеки път ме кара да я чета, едва ли - не, на един дъх ( вероятно от страх, че ако намаля темпото..., някой ще ми пусне куршум в тила...)

"Разходката трябва да продължи."

Е имаш право на 3 предупреждения все пак. Може да почиваш :)

 

За мен също е много добра.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз прочетох разходката, ами не е шедьовъра,който го изкарахте. Още от началото беше ясно че ония тримата ще са финалистите. Да не говорим че е най-монотонната книга която съм чел.Във всяка глава едно и също се случва. Ама не съжалявам че я прочетох,задържа вниманието по някакъв странен начин а и има добри попадения като лафове. Някой който ги е чел ще ми каже ли има ли смисъл да почвам \\\"моята борба\\\" и \\\"не пипаи тази книга\\\" на jan van helsing

Link to comment
Share on other sites

И аз прочетох разходката, ами не е шедьовъра,който го изкарахте. Още от началото беше ясно че ония тримата ще са финалистите. Да не говорим че е най-монотонната книга която съм чел.Във всяка глава едно и също се случва. Ама не съжалявам че я прочетох,задържа вниманието по някакъв странен начин а и има добри попадения като лафове.

Чел си я, но нищо не си схванал (за жалост). Идеята изобщо не се върти около това, кой или кои ще са финалистите ;) (така или иначе е ясно, че главният герой ще е на финала )... още по-малко пък около лафовете (те може би, липсват съвсем)

Link to comment
Share on other sites

Много се дразня така като ми каже някой не си разбрал нищо. Кажи ми какъв е смисъла та да се позамисля. Само не ми казвай нещо свързано със деградацията на човешкото общество.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...