Jump to content
BulForum.com

Коя книга прочетохте последно?


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Ланголиерите" от С. Кинг. Всъщност е новела, част от "Четири след полунощ", но вече се замислям, дали да продължа с останалите три новели.

Определено продължавай - и четирите са много добри. Е, аз имам пристрастия към "Ланголиерите", но и другите 3 са много добри.

Link to comment
Share on other sites

Определено продължавай - и четирите са много добри. Е, аз имам пристрастия към "Ланголиерите", но и другите 3 са много добри.

Ами аз имам някакво издание, което е в два тома и имам само първия. В него са първите две части. "Таен прозорец, тайна градина" ми бутна много повече густо от "Ланголиерите"...

Link to comment
Share on other sites

Прочетох Ерагон на Кристофър Паолини и си мисля,че от много време не бях чел по-слаба книжка.Има идея в нея,но доста слабо е написана,поне според мен и ми напомня по-скоро на преразказ(подробен) отколкото на фентъзи роман.Много бързо се чете иначе и става за губене на време,но само толкова.Очаквах повече от книжлето ама уви не оправда очакванията ми.

Link to comment
Share on other sites

Аз прочетох

 

Копирайтинг. Съставяне на Рекламни и PR текстове ( Кира Иванова )

 

и

 

Контекстна реклама - основи, тайни, трикове ( Алексей Яковлев, Александър Чупрун )

 

Препоръчвам ги на всеки, който се занимава с онлайн бизнес, реклама и онлайн маркетинг. От тях ще научите как да съставяте ефективни рекламни текстове, които грабват хората. Ще ви дадат нужните знания за провеждане на успешна онлайн рекламна кампания. Ще ви помогнат да намалите разходите за реклама и да увеличите ефекта от нея.

Link to comment
Share on other sites

Прочетох Ерагон на Кристофър Паолини и си мисля,че от много време не бях чел по-слаба книжка.Има идея в нея,но доста слабо е написана,поне според мен и ми напомня по-скоро на преразказ(подробен) отколкото на фентъзи роман.Много бързо се чете иначе и става за губене на време,но само толкова.Очаквах повече от книжлето ама уви не оправда очакванията ми.

Не само че е много слаба ами е взимато всичко наред от поне 6-7 книги.Поне да си беше измислил сам историята.Аз прочетох и 3тата еми лабава работа си е.Като за деца така ще е.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Захари Стоянов - "Записки по българските въстания"

 

Какъвто и епитет да сложа за тази книга все ще е слаб. Тя показва всичко,

което политически коректните учебници премълчават. Брутална откровенност

и автентичност. Историята те грабва и те смила. Стоянов е един български

литературен Чък Норис. ;)

 

...вероятно за това и са го отровили.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Алан Уайзман - "Светът без нас"

 

Книгата е едновременно увлекателна и стряскаща.

Препоръчвам я на всеки, който е запален по екологията.

Континент от боклуци, токсични резервати, плажове от

пластмаса, сменящи пола на животните отрови, изядени

планини, тихоокеански Чернобил и други "подробности",

за които би трябвало да знаем са описани в тази книга.

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Никос Казандзакис - "Алексис Зорбас"

 

Знае много неща, но е неук,

бачка като вол, но гуляе като богаташ,

той е и убиец, и спасител, и грешник, и светец.

Бе интересен чешит е бай ви Алексис!

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"И ИЗГРЯВА СЛЪНЦЕ /ФИЕСТА/" - Ъ. Хемингуей

_____________

 

Биографичният роман "Жажда за живот".

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз съвсем наскоро открих Андрей Гуляшкин и поредицата за Авакум Захов...И сега само тва чета, че ми е много забавно.

Link to comment
Share on other sites

Аз съвсем наскоро открих Андрей Гуляшкин и поредицата за Авакум Захов...И сега само тва чета, че ми е много забавно.

Срам..., срам! Как може да не си чувал за единственият българин..., ошамарил Джеймс Бонд !?!

Link to comment
Share on other sites

Срам..., срам! Как може да не си чувал за единственият българин..., ошамарил Джеймс Бонд !?!

 

 

 

Аааа, тва вече го прочетох! Много ми беше весело, ама честно!!! 007 да го духа!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Дан на хрътките - 8-а част от Малазанска книга на мъртвите. И сега какво ще правя!? Само Dust of dreams остана...

Защо го направи, Аномандър? Защоооооооо? :(

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Дан на хрътките - 8-а част от Малазанска книга на мъртвите. И сега какво ще правя!? Само Dust of dreams остана...

Защо го направи, Аномандър? Защоооооооо? :(

Аз тази си я купих още като излезе, но не съм я чел все още :) В момента ги почнах отначало - сега съм на 4-тата, че бях забравил за какво става дума. Понеже прочетох Колелото на времето.

Иначе между малазанските прочетох набързо "Една одисея в космоса" на А.Кларк и почнах 2-та. :), че тези въобще не съм ги чел.

Link to comment
Share on other sites

Да не би да са излезнали накрая всичките части?

Тц. Само първата от 3-те части, на които раздробиха последната книга, че била много голяма. И така вместо да излезнат 12 ще са 14. Но понеже бях спрял на 6-тата, реших да ги мина всички поне да знам до къде са стигнали :) И сега минавам Малазанската.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...