Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Питаме само, понеже стария взе да прави номера. Не помня вече ама сигурно е на 15+ години и доволно си е изкарал службата. Сега имаме други приоритети, но ако старата щайга ни беше предала щем нещем нов трябваше да взимаме.

 

Вчера взимахме мерки и на мястото, което имаме 32" пасва все едно за толкова е правена секцията. Ако можем 40" ще е супер и ще стърчи малко, но ще видим. В никакъв случай обаче няма да е плазмен, още по малко Самсунг. Тая марка съм е анатемосал от едно време, хубави са ама при мен се скапват в гаранция. Вчера си харесал Филипс-че, Смарт и ЛЕД.

 

П.П. Тръгнем ли със секцията трябва а къртим, да местим врати и т.н. За момента няма да е.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Джозо, като взимаш телевизор, не се стискай много откъм пари. Освен ако не ги сменяш през година :). Защото положението в момента е следното (говоря за fullHD и относително добри плазми): за около 500 лева взимаш 32 инча, за около 700 - 42 инча. Ако наистина нямаш място в хола, взимай 32-ката, но да знаеш, че не е много голям тАлАвизор това. :) При положение, че в момента за монитори на компютри е приет стандарт от 22-23-24 инчови и стандарта расте, какво остава за плазмите/телевизорите, а и от догодина се гласят лека полека да вкарват 4к резолюциите, които едва ли ще засегнат много България, но аз да си кажа :). Така че ако имаш възможност взимай 42 инча и си свиркай. Ако ти идва много пари виж и в разни продавалници, датибеге в нашия форум и т.н. Понякога изскачат много добри оферти, стига да преглътнеш факта, че не е ново...

ОспехчИнца и попътен вятър :)).

 

Офертата за телевизора, който съм показал по-горе е перфектна. 1000лв за тоя 46" телевизор са си супер. А и е в гаранция. Аз самия гледах този модел като избирах, но му беше много бавно менюто и ме дразнеше много, а и като видях на плазмения цветовете, нямаше как да гледам LCD-та вече.

 

Питаме само, понеже стария взе да прави номера. Не помня вече ама сигурно е на 15+ години и доволно си е изкарал службата. Сега имаме други приоритети, но ако старата щайга ни беше предала щем нещем нов трябваше да взимаме.

 

Вчера взимахме мерки и на мястото, което имаме 32" пасва все едно за толкова е правена секцията. Ако можем 40" ще е супер и ще стърчи малко, но ще видим. В никакъв случай обаче няма да е плазмен, още по малко Самсунг. Тая марка съм е анатемосал от едно време, хубави са ама при мен се скапват в гаранция. Вчера си харесал Филипс-че, Смарт и ЛЕД.

 

П.П. Тръгнем ли със секцията трябва а къртим, да местим врати и т.н. За момента няма да е.

 

Взимай ако можеш този, който ти показах. Страхотни цветове вади и е с 350лв по-евтин отколкото в магазина. Сравнявал съм го с още 4 модела LED-ове от миналогодишната серия телевизори и този въпреки, че беше най-евтин от всички, вадеше най-добра картина. Има си и 3Д и всичкото.

 

FULL HD на 32" екран е напълно безсмислено. Никаква разлика няма да забележиш.

 

И какво против плазмите имаш? По-добра картина от тази на плазмения телевизор в LCD ще намериш само за 3500лв и нагоре.

Link to comment
Share on other sites

вуксе, ти явно не четеш. Нито имат мястото за толкова голяма плазма, нито ще отделят толкова средства. Иначе офертата е добра, но стига я пробутва. :)

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност ме убедихте за размера. 40" ще е, но повече няма да ни е практично, а и финансово не ни устройва в момента.

 

Ангеле, тоя да не е твой приятел, че така ми го предлагаш? Да го отървем от мъките? :grin:  Имам против плазмата, че са с по-кратък живот и по енергоемки. Със сигурност ще е LED технология.

Link to comment
Share on other sites

вуксе, ти явно не четеш. Нито имат мястото за толкова голяма плазма, нито ще отделят толкова средства. Иначе офертата е добра, но стига я пробутва. :)

 

Човече, хората във форума на setcombg преправят секции заради телевизори, какво говориш. :)

 

Със сигурност ме убедихте за размера. 40" ще е, но повече няма да ни е практично, а и финансово не ни устройва в момента.

 

Ангеле, тоя да не е твой приятел, че така ми го предлагаш? Да го отървем от мъките? :grin:  Имам против плазмата, че са с по-кратък живот и по енергоемки. Със сигурност ще е LED технология.

 

Не ми е приятел, но много ме е яд като не мога да се възползвам от такива изгодни оферти. Телевизора е хубав и просто искам някой познат да го купи. Преди няколко месеца имаше един супер изгоден телефон, пак в секцията за продажбата. Пробутвах го на всички, никой не го искаше и накрая момчето си го продаде.

 

Това за плазмата са някакви митове. Стара ти е информацията. Живота на плазмения панел е 100 000 часа. Колкото този на LCD-то. А за енергията... LCD - 70W, Плазма - 120W. Гледай да не се охарчиш. :D

Link to comment
Share on other sites

Пак казвам, ще е LED не LCD. Мисля правиш разлика между двете технологии, иначе тоя дето го гледах 40" е 60W, но това не ме бърка особенно. Плазма в никакъв случай, който иска да си взима.

Link to comment
Share on other sites

По-добре не вдигай на такъв тип номера, освен ако не знаеш, че те търси някой познат (аз поне никога не го правя) - на мен днес в 9 сутринта също ми звъняха от +12871823743...

И днес пак звънят ... но от друг подобен номер ???

Link to comment
Share on other sites

Пак казвам, ще е LED не LCD. Мисля правиш разлика между двете технологии, иначе тоя дето го гледах 40" е 60W, но това не ме бърка особенно. Плазма в никакъв случай, който иска да си взима.

LED е типа на подсветката. LCD е типа на панела. :) Аз не те агитирам за плазма, просто ти казвам, че нещата, които написа одеве касаят много, много стара технология.

Link to comment
Share on other sites

Къде може да ми препоръчате място за принтиране на картичка върху качествена хартия? В офиса имаме, но като се сеща човек в последният момент. Имам картичката на pdf. Трябва да се принтира двустранно. На обикновенна хартия не съм очарован как изглежда... Дали има някой който да ми помогне с изработката на нова? Не е спешно. Имам време до края на следващата седмица.

Link to comment
Share on other sites

office 1

Това за принтирането предполагам. А дали предлагат изработка?

 

edit:

Има ли разлика между магазините им или няма значение в кой ще отида?

Link to comment
Share on other sites

office 1Това за принтирането предполагам. А дали предлагат изработка?edit:Има ли разлика между магазините им или няма значение в кой ще отида?

Ще ти направят точно едно голямо нищо. Ама от най-големите.

 

Няма разлика между магазините. Машините им са еднакви. Умението обаче липсва.

Link to comment
Share on other sites

Къде може да ми препоръчате място за принтиране на картичка върху качествена хартия? В офиса имаме, но като се сеща човек в последният момент. Имам картичката на pdf. Трябва да се принтира двустранно. На обикновенна хартия не съм очарован как изглежда... Дали има някой който да ми помогне с изработката на нова? Не е спешно. Имам време до края на следващата седмица.

 

Както винаги за подобни работи ще препоръчам Копи Център на Гладстон под кино Фламинго. 

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми ветеринарна клиника в Пловдив в която хората наистина да разбират от котки.

Еврозоовет не е опция! Бездарната пасмина там може и да разбира от овце крави и кучета, но от котки със сигурност - не!

Link to comment
Share on other sites

Нямам информация. ПРОВЕТ е най-добрата ветеринарна клиника в Пловдив. И като цени, и като специалисти. Доказано и от личен опит, не само от множество препоръки. Клиниката е в Тракия, ако искаш звънни ми да ти кажа точно къде. 

Link to comment
Share on other sites

Според Гугъл, клиниката им е в Кършака. А в Тракия знам единствено за онези бездарни мародери.

Както и да е.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко години тези, които бяха в Тракия се преместиха в Северен. Гаранция, че поне трима от лекарите тогава в Тракия, сега са в Северен.

http://provetclinic.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...