Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Препоръчайте ми сервиз в Пловдив (или в крайна сметка чичко в гараж), където да ми направят централното заключване на колата с дистанционно. Самото заключване си работи, но и двете ключалки се прецакаха и с ключа не става.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Препоръчайте ми сервиз в Пловдив (или в крайна сметка чичко в гараж), където да ми направят централното заключване на колата с дистанционно. Самото заключване си работи, но и двете ключалки се прецакаха и с ключа не става.

 

EMK - до авторесвиз АВЕЛ. Като слезеш от надлез Родопи в посока митницата, обръщаш на светофара с въртящия се мотокар и тръгваш обратно. Малко преди светофара към скопие има локално платно - влизаш там и стигаш до мястото. Радари, аудио-видео, аларми, заключвания, де що се сетиш - тия хора са добри специалисти. 

Link to comment
Share on other sites

Търся координати на бившия си учител по математика/класен - г-жа Гешка Пеева. Моля ако някой има актуален гсм или телефон да се свърже с мен на ЛС - ще му дам моите телефони за да й ги предаде. Преподаваше в "Черноризец Храбър", но се оказва че от доста години вече не е там.

Аз ти предлагам да отидеш до училището и да попиташ дали нямат неин телефон... Сигурно все някой ще поддържа контакт с нея, макар да не е там отдавна. Поне аз така мисля.

Link to comment
Share on other sites

Една приятелка,която се е регистрирала тук ме попита как да направи същия форум но с друго име.Казах и че ще ви попитам и ще ви кажа.Ще ми помогнете ли?Как да направим такъв форум??

Link to comment
Share on other sites

купувате си сървърче или хостинг.

после домейнче.

след което си плащате права за софутерната платформа - в случая IP.Board. инсталираш, конфигурираш, раздаваш права и сте готови.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми сервиз в Пловдив (или в крайна сметка чичко в гараж), където да ми направят централното заключване на колата с дистанционно. Самото заключване си работи, но и двете ключалки се прецакаха и с ключа не става.

Баща ми. Ако те интересува - драсни ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Дайте идея за повдигане на имунитета. Пиенето на витамини не помага особено. Нито яденето на повече плодове.

 

От 2 месеца направо се разбих да боледувам едно след друго. 

 

Освен пчелно млечице някой сеща ли се за друго което сериозно да ме подсили?

Link to comment
Share on other sites

Аз откакто почнах да се гмуркам почти спрях да се разболявам. Не знам дали причината е насищането с много кислород или самата вода калява. Може би е комбинация от всички тези неща. Единствено миналата зима спрях по - рано(август вместо ноември-декември) и на няколко пъти се разболях. През останалите години не съм боледувал. Дори и тази зима не съм имал дори и лека настинка. Сега като се замисля не мога да се сетя кога последно ми се е налагало да пия лекарства. Доста често в офиса колегите се разболяват един след друг. Все пак е затворено помещение и един като се разболее е въпрос на време и за останалите. Мен обаче ме прескача :). Преди да се захвана с този спорт не бях така.

Link to comment
Share on other sites

С мед не , нещо не ми понася мед + кафе , но пчелното млечице е по-силно, ще пробвам. 

пчелното млечице разтворено в мед пробвай. сутрин на гладно по 1 ч. лъжичка преди кафето.

може и с цветен прашец.

а редовни разходки на открито извън града направо ще се учудиш колко добре ще ти се отразят.

 

при нетрутбг комбинацията от солената вода и престоя среда с повишено налягане явно дава ефект. нали разните холивудски звезди (примерно майкъл джексънов) си правят собствени барокамери именно с лечебна цел и за да си удължат живота. е, малко им падат носовете на някои, ама иначе от гледна точка на статистиката са в добро здраве чак докато умрът. показателно е че им са нужни доста по-високи от обичайните дози наркотици за да се довършат.

Link to comment
Share on other sites

С мед не , нещо не ми понася мед + кафе , но пчелното млечице е по-силно, ще пробвам. 

Освен пчелните продукти, много силен и доказан от практиката имуномодулатор е черният бъз (sambucus negra). Сироп от него се взема на гладно, по супена лъжица за възрастен и по чаена за дете. Има и по аптеките сироп със същото име самбукус, но струва 25-6 лева за 120 мл (да го начукам И на фармацевтичната мафия), затова ще си го правя собственоръчно наесен.

Link to comment
Share on other sites

при нетрутбг комбинацията от солената вода и престоя среда с повишено налягане явно дава ефект. нали разните холивудски звезди (примерно майкъл джексънов) си правят собствени барокамери именно с лечебна цел и за да си удължат живота. е, малко им падат носовете на някои, ама иначе от гледна точка на статистиката са в добро здраве чак докато умрът. показателно е че им са нужни доста по-високи от обичайните дози наркотици за да се довършат.

 То и в момента са модерни разни центрове където да се диша кислород. Аз го правя и под доста високо налягане. Малко и прекаляваме на моменти, но го правим в разумни граници. Пренасищането с кислород е вредно и може да е много опасно. Под високо налягане може да се получи кислороден гърч който заради подводната среда в 95% от случайте е фатален. Не е истина колко болеси се лекуват с барокамера. Все повече и повече навлиза в медицината.

Link to comment
Share on other sites

С приятелката възнамеряваме да посетим Стара Загора събота и неделя, та исках да попитам дали имате предложения какво си струва да се види и къде да се иде. Обектите от "100 обекта" са ми ясни:) Предлагайте разни по-нестандартни, примерно. :)

Link to comment
Share on other sites

На мен изключително много ми помогна бягането в студеното време. Както и оправянето на хранителния режим.

Какво за хранителния режим? 

 

Аз за плуване си мислех

Link to comment
Share on other sites

Малко въглехидрати, добре подбрани мазнини, умерен прием на протеин. Повечко зеленчуци.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос, който отдавна ме терзае и едновременно с това - вбесява. Защо всеки със смартфон, ползващ тапаталк, когато пусне пост във форума, целият свят задължително трябва да разбере, че този пост е "Turn off this option! XXXXXX Turn off this option! 2"? Кого касае това и защо е толкова важно с всеки пост изречението да присъства, за да го гледаме всички?

И да добавя още един, вече стандартен въпрос - няма ли някакъв начин да не гледам вече този безсмислен спам?

 

П.П. Тия от Инвижън, като са направили опцията за "негледане" на подписите, барем да бяха помислили и за тапаталка...

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос, който отдавна ме терзае и едновременно с това - вбесява. Защо всеки със смартфон, ползващ тапаталк, когато пусне пост във форума, целият свят задължително трябва да разбере, че този пост е "Turn off this option! XXXXXX Turn off this option! 2"? Кого касае това и защо е толкова важно с всеки пост изречението да присъства, за да го гледаме всички?

И да добавя още един, вече стандартен въпрос - няма ли някакъв начин да не гледам вече този безсмислен спам?

 

П.П. Тия от Инвижън, като са направили опцията за "негледане" на подписите, барем да бяха помислили и за тапаталка...

 

Това е настройка в Turn off this option!. Като автоматичен подпис. Може да пише каквото му зададеш, или да не пише нищо.

Инвижън нямат нищо общо. Програмата го добавя автоматично към края на поста.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, как мога да разбера че един Samsung Galaxy S I9000 не е реплика освен че диплея прилича на монитора на стар 'Електрон'.

Знам че имало някакъв код който като се напише някъде в телефона и показвал пък на своя глава някакви символи по които се разбирало.

Каквито други съвети ви хрумнат пишете, защото не разбирам от съвременни телефони а имам 15мин. да проверя всичко.

Ако искате пишете и ЛС да се трупат коментари.

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...