Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Каква е разликата между полиране и пастиране на автомибил?

С две думи - искам колата малко да лъсне, да свали 2-3 годинки :D

Koe e по-ефективният вариант?

 

 

Никаква - просто след пастиране се полира. Просцесът е няколко степени.

 

 

Някой да препоръча майстор в Пловдив, от когото да е доволен?

Иначе гледам цените за полиране/пастиране са около 50-60лв.

Колко горе-долу трае ефектът от една такава процедура?

Да изчакам ли да дойде пролетта за да извърша този процес?

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това много хора претендират, че го правят, но могат и да ти засерат добре колата. Иначе сериозно цялостно пастиране с пасти на Дюпон и най-важното - майсторски изпълнено, последно ми излезе малко над 100 лв. Колегата ако е навит мога да дам телефон на човека.

Link to comment
Share on other sites

Дали да си поръчам пуловерче без ръкави от братята китайци или не, това е въпроса. А то е точно това което търся, само че първо приемат само Visa, и второ не ми се разправя с митници. Те ужким разправят, че нямало да има мито и щели с DHL да го изпратят (поне съпорта така твърдеше одеве).

 

А толкова да ме кефи това пуловерче

 

Ralph%20Lauren%20Men%20Sweater%20Vest-01

 

ПС: Абсолютно все едно ми е дали е марково или не, дали е менте или реплика. Въпроса е ей такова без ръкави цялото черно, с червенко и беличко имаше в един магазин тука и докато се наканя свършиха номерата и останаха само някакви S..

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ебати и въпроса - ако ти харесва, взимай го.

 

Като спомена за братята китайци се чудя дали да си взема две-три 32-гигабайтови микро SD карти на ADATA, клас 10, на цена от по 18 лева бройката...струва ми се добре, предвид наблюденията ми върху цените на тези карти тук.

 

Ааааа, да...и втори въпрос - защо по дяволите сметката ми за ток този месец започва с цифрата 4хх ?? Сега пак ли ще започнат да ме убеждават, че щото през януари е било с 2 градуса по-студено, а миналия декември по изключение е бил с 35 дена за уравняване въртенето на Земята... :woot

Link to comment
Share on other sites

Ебати и въпроса - ако ти харесва, взимай го.

Да беше амазон да поръчам 2, ами то китайци при това са ми леко странни и най-вече защото приемат единствено Visa но не и mastercard нито paypal... има нещо не съвсем читаво затова се чудя още. Отделно не е $10 с безплатна доставка...

 

Но най-вече не ми се занимава да си преиздавам Visa картата ако ме чукне параноята..

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

ПС: Абсолютно все едно ми е дали е марково или не, дали е менте или реплика.

Можеш да си сигурен, че не е от въпросните марки. Поне ако имаха реални отношения с тези фирми, никой нямаше да им разреши да слагат пуловерче на Ralph Lauren върху риза на Tommy Hilfiger. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Можеш да си сигурен, че не е от въпросните марки. Поне ако имаха реални отношения с тези фирми, никой нямаше да им разреши да слагат пуловерче на Ralph Lauren върху риза на Tommy Hilfiger. :laughing1:

В случая не ми пука. Като гледам е памучно, точно такова каквото търся. А етикетите и без това ги махам аз (виж бродерията ще пропусна). Аз ако мога да намеря такова без бродерията ще съм най-доволен.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Това много хора претендират, че го правят, но могат и да ти засерат добре колата. Иначе сериозно цялостно пастиране с пасти на Дюпон и най-важното - майсторски изпълнено, последно ми излезе малко над 100 лв. Колегата ако е навит мога да дам телефон на човека.

 

Това малко превишава бюджетът ми... Пък и за една непретенциозна опел корса '94 каквото и да направя, пак ще е в +, било то и за 50лв.

Благодаря все пак!

Link to comment
Share on other sites

...ами то китайци при това са ми леко странни и най-вече защото приемат единствено Visa но не и mastercard нито paypal...

Не всички китайци. Като си поръчах retardphone го платих с gaypal...

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не бих дал 100лв за не-оригинална жилетка Polo. Още повече, че ще ти сложат и мито и ДДС, та ще стане към 140.
В Carlo Cattaneo на ъгъла на Отец Паисий продават Ralph Lauren, не съм сигурен обаче дали Polo или не. Май и двете.
Иди да видиш там дали няма да го видиш тоя пуловер, ако изобщо им го има в колекцията на марката.

Link to comment
Share on other sites

160926_p3ogCDZm0w_7W_dtErEj6S5ai.jpg

 

Мисля да си направя нещо такова за градината, та мисълта ми е в разните там Алатита и Практикери дали продават палети? Щото предполагам, че там където ги произвеждат едва ли ще продават 4-5 само.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не бих дал 100лв за не-оригинална жилетка Polo. Още повече, че ще ти сложат и мито и ДДС, та ще стане към 140.

В Carlo Cattaneo на ъгъла на Отец Паисий продават Ralph Lauren, не съм сигурен обаче дали Polo или не. Май и двете.

Иди да видиш там дали няма да го видиш тоя пуловер, ако изобщо им го има в колекцията на марката.

Там са US Polo Assn но за мен има значение материала и ей тези линийки бялата и червената около врата и ръкавите. Иначе това беше добра идея да проверя в онзи магазин.

Link to comment
Share on other sites

Там са US Polo Assn но за мен има значение материала и ей тези линийки бялата и червената около врата и ръкавите. Иначе това беше добра идея да проверя в онзи магазин.

 

Не са US Polo. Polo by Ralph Lauren са.

U.S. Polo са тия в МОЛ-а.

Link to comment
Share on other sites

Може. Я кажи в кой друг магазин бих могъл да проверя за подобни пуловерчета без ръкави. Или онлайн... yoox, asos и amazon вече ги изръчках - такова каквото търся няма. Проблема е че повечето са или едноцветни или са от една прекалено мека материя и прилепват а аз искам да е по-свободно, или пък са плетени а навлека ли такова и изглеждам комично

Link to comment
Share on other sites

Може. Я кажи в кой друг магазин бих могъл да проверя за подобни пуловерчета без ръкави. Или онлайн... yoox, asos и amazon вече ги изръчках - такова каквото търся няма. Проблема е че повечето са или едноцветни или са от една прекалено мека материя и прилепват а аз искам да е по-свободно, или пък са плетени а навлека ли такова и изглеждам комично

 

United Colors of Benetton, но те разпродадоха зимната колекция преди 2-3 седмици и сега продават пролетната вече.

В ASOS също имаше, но и там смениха колекцията и вече текат последните разпродажби, иначе имаше.

Общо взето си малко позакъснял, но пък ако намериш нещо, ще е на разпродажба.

Link to comment
Share on other sites

В Бенетон не си харесах нищо. И честно казано колкото пъти съм влизал в техен магазин оставам отвратен от абсолютно педераските дрехи които продават там. Дамските ги бива но мъжките са просто отвратителни. 90% от тях. Оставам 10% нещо да не съм видял гледайки погнусено останалите им боклуци.

 

ПС: Надявам се не обиждам никой, но просто такъв един стил са им дрехите че не мога да ги приема по никакъв начин.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Да, педерасТки са, а и е турболентно надуто като цена.

 

Не всичките са гадни. И не е надуто като цена.

Вълнен пуловер поло Бенеттон - 50лв.

Фалшив пуловер Бен Шърман в Гранд - 60лв.

Оригинален пуловер Бен Шърман на намаление в Хот Спот - 49лв.

Link to comment
Share on other sites

В случая говорим за марки. А аз просто искам плътен памучен черен пуловер без ръкави с такива червенички и белички ивици в края... Не искам нищо тънко или вълнено... откъде ще да е стига да е това дето искам ще го взема.

Link to comment
Share on other sites

В случая говорим за марки. А аз просто искам плътен памучен черен пуловер без ръкави с такива червенички и белички ивици в края... Не искам нищо тънко или вълнено... откъде ще да е стига да е това дето искам ще го взема.

 

В HOT SPOT имаше на Ben Sherman някакви, но не съм сигурен за цвета. Пак имаха ивици около ръкавите. На 40лв бяха намалени, но бяха само единични номера. Иди виж.

 

Едит: И като дойдеш до ХОТ СПОТ, звънни да ти дам скобичката.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

 

 

Някой да препоръча майстор в Пловдив, от когото да е доволен?

Иначе гледам цените за полиране/пастиране са около 50-60лв.

Колко горе-долу трае ефектът от една такава процедура?

Да изчакам ли да дойде пролетта за да извърша този процес?

ако още имаш интерес - пиши на ЛС да ти дам ГСМ за връзка

Link to comment
Share on other sites

Какво ще ми кажете за телефоните "реплики" на скъпите телефони; харесъл съм си една реплика на Айфон 4 и също това което ми хареса е че са с Андроид.

Коментарите които чувам за тях са страшно смесени от пълни боклуци до такива които вече втора година са с такъв.

Какво е вашето мнение по въпроса

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...