Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може да го руутнеш и да си го ползваш като нормален таблет, без ограниченията от Amazon.

 

Благодаря за информацията; А много ли е трудно или все ще намеря инфо от нета.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за информацията; А много ли е трудно или все ще намеря инфо от нета.

 

Не съм се интересувал от руутването на Kindle Fire. При останалите Android устройства, трудността варира, но ако следваш инструкциите, ще се оправиш.

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за заведение с панорамна гледка към града?

 

(Онова на последния етаж на Тримонциум не работи.)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за заведение с панорамна гледка към града?

 

(Онова на последния етаж на Тримонциум не работи.)

 

Последния етаж на Екселсиор. Принципно кефа е горе на терасата, но и долу ако седнеш до прозореца има отлична панорама на изток.

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за заведение с панорамна гледка към града?

 

(Онова на последния етаж на Тримонциум не работи.)

 

Бар Панорама - Парк-хотел "Санкт Петербург"

 

Ресторант Sky Plaza - хотел "Марица"

 

но провери дали работят.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Аз да уточня, че казах глупост - не Екселсиор, а Сити Център!

 

Ресторанта е затворен от поне 6 месеца. Или поне лятото не работеше. Ти кога си бил там последно?

Link to comment
Share on other sites

Ресторанта е затворен от поне 6 месеца. Или поне лятото не работеше. Ти кога си бил там последно?

 

Много отдавна... biggrin1.gif

 

Защо така са го затворили? тоя бар беше много приятен за фиркане на коктейли! Особено лятно време горе на покрива...

Link to comment
Share on other sites

Много отдавна... biggrin1.gif

 

Защо така са го затворили? тоя бар беше много приятен за фиркане на коктейли! Особено лятно време горе на покрива...

 

Не знам дали от тази година или от миналата го затвориха, но и на мен ми харесваше. Може бара на 3тия етаж да работи, в това не съм сигурен, но ресторанта на последния със сигурност това лято не работеше.

Link to comment
Share on other sites

Някой да сподели откъде да закупя презервативи в голямо количество (съответно на по-ниски цени).

Примерно към 100тина. На ленти ли, на кутии ли, както там се продават.

ако още не си намерил - на ЛС ще ти дам телефон на вносител от Пд.

Link to comment
Share on other sites

Мулинекс най-добре. Вземи си висок клас и най-важното - с висока мощност.

Колко висока да бъде? Тези които видях в Технополис са по 700w. Не знам обаче с какъв размер да избера. Над килограм има ли смисъл?

Link to comment
Share on other sites

Колко висока да бъде? Тези които видях в Технополис са по 700w. Не знам обаче с какъв размер да избера. Над килограм има ли смисъл?

 

МНОГО слаби гледаш - нашата е 1650 вата. Принципно всичко има смисъл, може би освен възможността за багети, които точно един път сме правили. Повече грамаж - по-голям хляб. Мисли колко хляб ядеш и за колко време. Но основното е мощността - така имаш нормално втасване и хубав хляб.

 

28556_1325755685.jpeg

 

 

Moulinex OW 5024 - това е нашата. Разрови из Форума ги коментирахме някъде, че на мен ужасно ми се спи сега...

Link to comment
Share on other sites

Някой планинар да каже мнение за ето този спален чувал.Човека който ше го ползва, често пътува и понякога се налага да спи в камиона с който пътува.

Някъде в Пловдив да предлагат спални чували? (освен веригите като Метро и т.н.)

Link to comment
Share on other sites

Някой имал ли е допир с тези макети, пише 12листа съдържание с 193гр. http://www.toy.store.bg/p24685/zamykyt-baba-vida-hartien-model.html

Някой купувал ли си е такъв модел и дали е паянатав, защото при този грам на опаковката ми се струва че няма да е от картон, а от обикновен ксерокс лист и ще се омачка и деформира за нула време.

Link to comment
Share on other sites

Спалният чувал е добър. Даже е евтин. Човека да си купи и един чаршаф за спален чувал, ще му е още по-добре. А зимни пътувания има ли и с какво се отоплява кабината? За да знам какъв акъл да дам.

 

Чаршаф за спален чувал

 

Ред. Ако ще спи зимно време в камиона и не се топли кабината, да си вземе такъв или подобен чувал

 

DEVIL

 

Ред. 2 Магазини за екипировка в Пловдив

 

http://www.bgsport-shop.com/

 

http://sportdepot.bg/bg/shops/magazin_plovdiv_riteil-6.html

 

Може и други да има, аз за тези се сещам...

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Я дайте малко акъл.

Трябва да инсталирам XP на едно EEEPC900, но нещо не става играта. Правя буутваща флашка, качвам всичко, но не зацепва и ми пише да махна дивайса и да рестартирам. В същото време, същата флашка я правя и качвам Windows 7 и си тръгва да се инсталира и няма дертове. Сещате се, че този боклук не е за седмица и трябва по някакъв начин да го сборя с XP. Правил друг от същия модел и там не помня да съм имал този проблем.

Link to comment
Share on other sites

Я дайте малко акъл.

Трябва да инсталирам XP на едно EEEPC900, но нещо не става играта. Правя буутваща флашка, качвам всичко, но не зацепва и ми пише да махна дивайса и да рестартирам. В същото време, същата флашка я правя и качвам Windows 7 и си тръгва да се инсталира и няма дертове. Сещате се, че този боклук не е за седмица и трябва по някакъв начин да го сборя с XP. Правил друг от същия модел и там не помня да съм имал този проблем.

Миналата година бях на същото дередже като теб. Какво ли не мъчих и не успях да запиша XP. В крайна сметка сложих 7-ца и всичко заспа.

Даже ако не се лъжа беше същия модел.

 

 

Да питам и аз нещо. Някой може ли да ми каже откъде да си сваля драйвери за XP за следната камера: Fujitsu Siemens DLV-B16. На Вин7 няма проблеми, тъй като сама намира, ама за ХП... не намирам нещо...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...