Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има ли някакъв начин, стока от ebay, която се доставя само в САЩ, да я докарам до България? И колко евентуално ще ми излезе това удоволствие? Говорим за пера за китара 10бр, като пакета ще е с размерите на лист А5 с тегло максимум 200 грама (с тухлата в пакета :D )

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв начин, стока от ebay, която се доставя само в САЩ, да я докарам до България? И колко евентуално ще ми излезе това удоволствие? Говорим за пера за китара 10бр, като пакета ще е с размерите на лист А5 с тегло максимум 200 грама (с тухлата в пакета :D )

 

Има начин. Купуваш си адрес и от там ти препращат към България.

Не знам колко са тия пера като цена, но доставката до тук ще ти излезе $57.

Link to comment
Share on other sites

Има много от китай/Хонг Конг с безплатна доставка до БГ за по $1.

 

Тези примерно: 10бр - $0,99 с безплатна доставка.

http://www.ebay.com/...=item4cfa2fefb1

 

Има и някакви, които са на разни групи. Не са на buy now, но сега цената им е $0,99 и надали ще станат повече при по-малко от 24 часа оставащи.

http://www.ebay.com/...os&_stpos&gbr=1

 

Не знам тези твоите с какво са били толкова специални де..

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв начин, стока от ebay, която се доставя само в САЩ, да я докарам до България? И колко евентуално ще ми излезе това удоволствие? Говорим за пера за китара 10бр, като пакета ще е с размерите на лист А5 с тегло максимум 200 грама (с тухлата в пакета :D )

 

Търсиш познати в щатите които да си идват скоро. Подобно нещо не е проблем да се донесе, обаче замисли се има ли смисъл от цялата разправия. Подобно нещо в европа няма ли го и не може ли да се намери на прилична цена (т.е. максимум с $50 по-скъпо за да си струва изобщо разправията със пращането на твоя човек, после неговото носене, после да се търсите за да си го вземеш и т.н.)

 

А особено за обемисти или доста тежки неща просто забравяш (знам че твоя случай не е такъв, просто обяснявам). В смисъл ако наистина си струва - да (примерно тука е над 1500лв, там е под $500 същото). Отделно че подобно нещо ще ти свърши като услуга само близък приятел заради разправиите с митниците.

 

Но перца за китара конкретно все си мисля че може да се намерят на прилична цена и в европа

Link to comment
Share on other sites

Хахах, пичове, говорим за конкретен модел пера на цена от 5 долара за 10броя. За произволни - имам към 18 хиляди в нас, примерно. Това за пенитата е просто бъзик...

 

Цената на едно перце в България се движи между 20ст и 5лв според зависи от модела, марката, материала и т.н. Просто тези ми пасват най-добре в ръката и са ми много по-удобни от стандартната форма, но в магазина, от който го купих, вече не ги предлагат. Въобще не предполагах, че цифрата е такава, ебаси... Ще си търся някакви други или от някъде другаде.

 

Мерси за информацията, все пак! :punk

 

Edit: Ей така изглеждат. Не е нещо нечувано и невиждано, но са страшно удобни

 

41ekXoz1TXL._SL500_AA300_.jpg

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Цената на едно перце в България се движи между 20ст и 5лв според зависи от модела, марката, материала и т.н. Просто тези ми пасват най-добре в ръката и са ми много по-удобни от стандартната форма, но в магазина, от който го купих, вече не ги предлагат. Въобще не предполагах, че цифрата е такава, ебаси... Ще си търся някакви други или от някъде другаде.

 

Погледна ли тоя магазин с единичните бройки пера на групи? Имаше поне 4 различни форми. Доставката им е безплатна до тук, а и са си ползвани от самите изпълнители, което си е гъзарийка. :)

Link to comment
Share on other sites

Gigabyte EP35-DS3P

 

И двете (мишка и клавиатура) ли са на USB?Ако да, пробва ли само едното да е пуснато - дефакто само мишката?

Какво ще рече, че спира при влизане в Windows?Работи на welcome screen-a, но когато зареди иконите спира?

Link to comment
Share on other sites

И двете (мишка и клавиатура) ли са на USB?Ако да, пробва ли само едното да е пуснато - дефакто само мишката?

Какво ще рече, че спира при влизане в Windows?Работи на welcome screen-a, но когато зареди иконите спира?

 

И двете са на USB. Клавиатурата работи. Просто спира мишката. И на Welcome Screen-а не работи. Преди влизане в Уиндоус просто няма как да я пробвам.

Сменя ли от AHCI на IDE си тръгва без проблем.

Link to comment
Share on other sites

Погледна ли тоя магазин с единичните бройки пера на групи? Имаше поне 4 различни форми. Доставката им е безплатна до тук, а и са си ползвани от самите изпълнители, което си е гъзарийка. :)

 

Това все едно ми казваш какви обувки да си взема, 'щото еди си кой си е носил същите...

Link to comment
Share on other sites

Това все едно ми казваш какви обувки да си взема, 'щото еди си кой си е носил същите...

 

Не си ме разбрал отново. Казвам, че формите им са различни и може да намериш това, което ти е удобно на теб. Това, че са ги ползвали разни изпълнители е само бонус.

Link to comment
Share on other sites

То не е само форма - дебелина, гъвкавост, материал....докато не го опиташ в практиката, няма как да разбереш дали ти е удобно. Имах десетки нови перца, които раздадох на мои колеги и познати. Ако са ми останали някакви някъде и ги намеря, ще ги подаря на chistacha. ;)

Link to comment
Share on other sites

Нещо странно се е случило с моя мюторент... Не мога да свалям нови торенти (старите си стоят). Като се опитам да сваля нов, тъкмо да захапе и:

 

[2013-01-02 22:12:35] Error: The Mob Doctor S01E11 720p HDTV X264-DIMENSION - WriteToDisk: Access is denied.

 

Как би могла да е станала тая работа? Пощурих се да ровя и нищо не намирам.

Link to comment
Share on other sites

Security properties на папката, да не е рийд онли, антивирусна може да lock-ва файла, run as administrator, да не би да се е сменила папката, в която се сваля някъде другаде (c:\users примерно)

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Security properties на папката, да не е рийд онли, антивирусна може да lock-ва файла, run as administrator, да не би да се е сменила папката, в която се сваля някъде другаде (c:\users примерно)

 

Засрано секюрити на даунлоуд директорията.... А аз бъзиках секюритито на целия драйв.... Засега тръгнаха. Обаче как се е получило това, да ме убиеш не мога да ти кажа.... Facepalm14.gif

Link to comment
Share on other sites

Обаче как се е получило това, да ме убиеш не мога да ти кажа.... Facepalm14.gif

 

А аз бъзиках секюритито на целия драйв....

Много си се бъзикал, така е станало ;)

Link to comment
Share on other sites

Много си се бъзикал, така е станало ;)

 

Нищо такова, просто му оправих пермишъните, нещо е станало преди това, но как и защо няма как да разбера. Ще си остане мистерия.

Link to comment
Share on other sites

Никаква мистерия не е било. Папката е имала други настройки, ти като си бъзикал на цялото устройство после са се разхвърлили промените и по папките като това ти е замазало настройките на downloads директорията. Нормално.

Link to comment
Share on other sites

Никаква мистерия не е било. Папката е имала други настройки, ти като си бъзикал на цялото устройство после са се разхвърлили промените и по папките като това ти е замазало настройките на downloads директорията. Нормално.

 

Аз съм пипал СЛЕД възникване на проблема, търсейки решение, не преди това!!! Ай стига глупости, проблемът е решен.

Link to comment
Share on other sites

Тази песен какъв стил музика се води? Поп, техно, нещо друго?

 

 

Питам понеже наскоро w00x каза, че има техно/транс с вокали...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Навих се да си купя Киндъл Файър, но много смесени коментари чувам и чета:

- че могат да се теглят и четат книги само през киндъл и ако реча да сложа мой файл къндъла ще го изтрие

- въпреки че имам нет пак не мога да вмизам почти никъде, защото той имал някакви брутални комерсиални ограничения

- и че въпреки ограниченията може да се 'отключи' и да си заработи нормално.

До колко е вярно това което е казано и ако е вярно; сигурно ли е че ако си го купя няма да си го 'блъскам' в главата.

Благодаря за инфото.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...