Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Останал съм с впечатление, че това за 7 дневния срок важи само за стоки купени през интернет. Защо не попиташ в понеделник сутринта КЗП. Те ще ти кажат най-добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи съм в пълното си право да го върна.

А какво да им кажа, че искам да заменя/получа парите си, а това рекламация ли се води. Ще ни възтановят ли остатъка от парите!

Питам защото да не ми изръсят някоя тъпотия от рода на 'Ние само ги продаваме, щом не ви харесва си търсете парите от производителя или прочее', защото

съм чувал че има право на потребителя в което можеш да се откажеш в седем дневен строк изцяло от стоката и възстановяване на парите.

Питам да съм подготвен; не за друго.

 

Даже мисля има нов закон и този срок е вече един месец.Ако в срок от един месец, решиш че дадена стока не отговаря на очакванията ти за това за което си я купил, може да я върнеш.Естествено трябва да си е във вида в който си я купил и да имаш касова бележка.Направо утре звъниш на телефон тел. 032/631778 и питаш.Това е тела на КЗП.Пиши после един, два реда да кажеш какво е станало.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, иди в Спортдепо. Има промоции в момента на Хели Хенсън с 20%, Диел старите колекции са намалени, имат намалени ски, ски-обувки и ски-маски. Каските също са намалени. Въпросът е да са останали.

 

П.С. Ако ти бях видял по-рано поста, щях и наличности да ти кажа laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Дедо, иди в Спортдепо. Има промоции в момента на Хели Хенсън с 20%, Диел старите колекции са намалени, имат намалени ски, ски-обувки и ски-маски. Каските също са намалени. Въпросът е да са останали.

 

П.С. Ако ти бях видял по-рано поста, щях и наличности да ти кажа laughing1.gif

 

Бях там одеве, ама нищо не си харесах. Особено якетата и панталоните изобщо едно не ми хареса. Имаше едно червено, то ми хвана окото (донякъде), но имаше само 1 бройка и тази ми беше голяма. Но като цяло нещо не ми харесаха като качество якетата които видях.

 

Сетих се за едно магазинче на Антим 1ви, не знам дали го има още, помня че там имаше свестни неща преди и продавачите бяха наясно...

Link to comment
Share on other sites

A не. Дрехи по интернет само жена ми си поръчва. Докато не го видя не мога да преценя.

Аз примерно вчера получих няколко неща така. Уникални са и като модел и като качество на изработката. Ако пък нещо не ми стане имам доста хора покрай мен на които да го подаря. За щастие всички с различни размери и каквото и да дойде винаги ще има при кой да отиде. До момента обаче няма случай да не съм си уцелил размера.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е, че изобщо не знам какво точно искам, какъв цвят и т.н. нито знам как би ми стояло. Дънки вече си поръчвам онлайн защото глупаците от Levis не само че затвориха магазина с мола ами там където го преместиха е с размерите на един коридор и няма нищо. 2 пъти ходих - моделите които търся ги нямало, имало от обикновените без еластан (който е носил дънки с еластан знае колко са удобни, аз други не искам). Ми айде у лево, аз модела и номера си го знам, не сте ми нужни. Хем на криво място хем не е зареден магазина...

 

Но за якета и грейка като не знам точно какво искам не мога да преценя без да го премеря.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е, че изобщо не знам какво точно искам, какъв цвят и т.н. нито знам как би ми стояло. Дънки вече си поръчвам онлайн защото глупаците от Levis не само че затвориха магазина с мола ами там където го преместиха е с размерите на един коридор и няма нищо. 2 пъти ходих - моделите които търся ги нямало, имало от обикновените без еластан (който е носил дънки с еластан знае колко са удобни, аз други не искам). Ми айде у лево, аз модела и номера си го знам, не сте ми нужни. Хем на криво място хем не е зареден магазина...

 

Но за якета и грейка като не знам точно какво искам не мога да преценя без да го премеря.

 

Аз пък точно панталони не поръчвам по интернет. Всичко останало си го купувам онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, просто в София ще имаш повече избор. Мога да ти дам адреси, ако искаш, да се позагубиш малко с помощта на GPS :lol: Ама се приготви психически за обикаляне, щото магазините са далечко един от друг...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз пък точно панталони не поръчвам по интернет. Всичко останало си го купувам онлайн.

 

Levi's 752 (май) какво толкова да не поръчвам? Знам и размера и модела и всичко? Какво по-различно ще е от магазина?

Link to comment
Share on other sites

Levi's 752 (май) какво толкова да не поръчвам? Знам и размера и модела и всичко? Какво по-различно ще е от магазина?

 

Ако е само един конкретен модел, нищо. Ама аз си купувам различни дрехи и ми е малко по-сложно. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако е само един конкретен модел, нищо. Ама аз си купувам различни дрехи и ми е малко по-сложно. :)

 

Всеки си с проблемите. Аз купувам по 2 чифта, като се скъса единия поръчвам още 2, докато ги получа обикновено се къса и 2рия. С това се изчерпват потребностите ми за дънки. Виж жена ми има половин гардероб и някой ден като отворя и ме засипят ще я накарам да изяде някой чифт че ми е писнало от нейните камари дрехи... и чанти... и обувки...

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми тапицер. Имах един познат който ми вършеше чудесна работа но напоследък не си вдига телефона и ми омръзна да го гоня по 2-3 седмици докато успея да го намеря.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми ИСТИНСКИ Dualshock 3 , давам 50 жълтици. Втора употреба, пенбян, син, оранжев ... идеи къде да гледам - изръчках целия продавалник, само фейкове са.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми ИСТИНСКИ Dualshock 3 , давам 50 жълтици. Втора употреба, пенбян, син, оранжев ... идеи къде да гледам - изръчках целия продавалник, само фейкове са.

 

Навсякъде са фейкове. Истинските са много, много рядко. Втора ръка им е взет живота, а нови истински са по 70лв някъде. Пусни обява в arenabg форума. Там има най-много хора, които се занимават с PS3. Виж и 2play.

Аз се отказах от тъпотии и схеми и отидох да си купя един от Техномаркет-а, да ми е мирна главата.

 

Най-евтин оригинален можеш да намериш в USA (изненада) иначе. $40 са. Някой трябва да ти го донесе обаче.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае/помни ли телефона на който можеше денонощно да се докладват заведения, че се пуши в тях? Помня че го видях някъде във форума, но не помня къде. :(

 

Телефона е 0700 20009, но няма оператор на живо, а само записват някакви сигнали.

Някой ако знае къде може да се подаде сигнал на живо, нека напише, че ми писна да оставям гласови съобщения.

Link to comment
Share on other sites

Има ли логика след добавянето на нов (4-ти) SATA II твърд диск, системата да започне да лагва осезаемо при по-сериозна работа, при положение, че процесора не е натоварен и има още 2ГБ рам свободни?

Новия диск е само с информация на него, за нищо друго не се използва.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...