Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Да питам и аз нещо. Някой може ли да ми каже откъде да си сваля драйвери за XP за следната камера: Fujitsu Siemens DLV-B16. На Вин7 няма проблеми, тъй като сама намира, ама за ХП... не намирам нещо...

 

От тук например не става ли? Ако искаш даже мога да ти обясня как да си ги разархивираш...:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

От тук например не става ли? Ако искаш даже мога да ти обясня как да си ги разархивираш...:laughing1:

Разархивирай и сам ще си отговориш на въпроса дали ми върши работа. :)

На бая места проверих и все към тая шитня driver detective ме насочваше. Пробвах я, намери ми драйвера и после ме прикани да си купя програмата, ако искам да го изтегли. :)

Link to comment
Share on other sites

@Мото-бойс*, порови се за BartPE. С нещо такова си бях правил флашката преди време инсталираща XP. Или директно потърси Install XP from USB flash...

 

__________________

* <=> Mothbiss

Link to comment
Share on other sites

@Мото-бойс*, порови се за BartPE. С нещо такова си бях правил флашката преди време инсталираща XP. Или директно потърси Install XP from USB flash...

 

__________________

* Mothbiss

o_O

Няма как да пробвам, тъй като EEEPC-то беше преди година в мен, а и дори не беше мое, а на една позната. :)

 

Привет,

@Sothbiss свалих от driverguid-a: https://www.dropbox.com/s/sg50lns4yvq63yy/dlv-b16.exe

С този пробвал ли си?

Снощи в крайна сметка изтеглих Driver Navigator от замунда, който откри същите драйвери, които си дал, но проклетата камера не тръгна. Пробвах и с тези от твоя линк, но ми даде repair/modify/uninstall т.е. примирих се, че тва фуджицу няма да тръгне под XP.

Благодаря все пак. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте колеги, знаете ли откъде мога да закупя 200 - 300 - 400 броя чаени свещи на добра цена?

 

В магазинчетата за левче :)

 

 

 

Само при мен ли abv.bg e отвратително днес? Всичко друго хвърчи, но abv.bg просто не става. Цикли си и се логва след минута-две-три... Загуби до сайта няма, но няма отваряне.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Определено има проблем, но явно засяга само някои адреси или не знам и аз.

И при мен е Близу, никакви проблеми с доставката, но вчера забелязах бавене на abv, а днес е просто непоносимо - в същото време никакви загуби към сайта и никакви проблеми с никой друг сайт.

Link to comment
Share on other sites

Ето и от вести.бг. Същата работа. Само тези два сайта. Зарежда горната част и започва да цикли. Имам комшия с Булсаткомски нет, свободно Wi-Fi - там зарежда нормално.

Ето и от АБВ. В момента основният сайт се зарежда нормално, но направя ли опит за логване и зацикля.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ето и от вести.бг. Същата работа. Само тези два сайта. Зарежда горната част и започва да цикли. Имам комшия с Булсаткомски нет, свободно Wi-Fi - там зарежда нормално.

Ето и от АБВ. В момента основният сайт се зарежда нормално, но направя ли опит за логване и зацикля.

 

Това ще е от нещо при теб. Пробвай да рестартираш или нещо антивирусната да спреш, защото при мен също се отварят нормално и 2та

 

Между другото забелязал съм при роднините, които са на близу, че чат-пат правят парчета пощите които им са на dir.bg и abv.bg, но с gmail примерно нямат проблеми. Какво правят и как го правят това от близу идея си нямам, освен нещо peering-a да осират чат-пат ...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не е при мен, в мрежата е някъде замазването, но не знам къде. Всичко друго е ок. Ползвам и gmail и там никакви проблеми. Антивира, ако е, ще спъва всичко, а и не е пипан от година поне и не е създавал проблеми. Закачих и други две машини - същото положение. Явно при Близалките е нещо. Ще взема профилактично да ги наритам след малко.

Link to comment
Share on other sites

Не е при мен, в мрежата е някъде замазването, но не знам къде. Всичко друго е ок. Ползвам и gmail и там никакви проблеми. Антивира, ако е, ще спъва всичко, а и не е пипан от година поне и не е създавал проблеми. Закачих и други две машини - същото положение. Явно при Близалките е нещо. Ще взема профилактично да ги наритам след малко.

 

Пробвай друг браузър. Ако си с Chrome, пробвай да отвориш нов Incognito Tab и виж дали ще имаш проблем и на него.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky_Luciano, по спомени беше с интересна топология у вас. Опитай да рестартираш рутерите си, че може нещо да им се е претъпкал кеша и да бозят...

 

Също така - виж да не би в някой от рутърите да има стартиран firewall - вградените firewall-и по рутърите и кабелните модеми обикновено са отвратителни, един кабелен модем на Vivacom преди време беше решил, че отварянето на резултат от google images е DDoS атака и имах същите симптоми.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми изглежда като някой скрипт по средата на страницата да е блокиран и то да загива докато го чака. И много е вероятно да е google analytics или нещо подобно

Link to comment
Share on other sites

Първото, което направих беше да "изолирам" топологията - закачих се директно на модема, но без промяна.

Към настоящия момент, всичко е ок, като и си минава през рутерите. Явно нещо по мрежата е имало, но кой знае какво. Нито логове в модема, каквито отдавна не съм срещал като цяло, нито рестартиране е имало - нищо. Всичко си е ок и абв и вести си пердашат нормално...

 

@woox - с IE9 съм и до момента никакви проблеми с него. Само днес с тези два сайта, като видимо проблемите започнаха от вчера, но днес вече беше ужасТно по едно време.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да ми направят панела, който е пред бутоните на асансьора?

От метал , че сегашния е накаква пластмаса дето е натрошена.

Link to comment
Share on other sites

@woox - с IE9 съм и до момента никакви проблеми с него. Само днес с тези два сайта, като видимо проблемите започнаха от вчера, но днес вече беше ужасТно по едно време.

 

Ако се случи пак, пробвай да пуснеш IE9 (No Add-Ons) от старт менюто. Ще ти го зареди без плъгините, а те понякога имат тенденцията да правят такава тъпотия. На мен Хром ми се бъгва така много често и не иска да отваря определени сайтове, но в режим без кукита и добавки - всичко си върви.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да ми направят панела, който е пред бутоните на асансьора?

От метал , че сегашния е накаква пластмаса дето е натрошена.

 

Вероятно имате техник, обслужващ асанасьора - говори с него по тоя въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...