Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2877

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Защо future не е баннат? :blink:

 

А ти пусна ли рапорт и за него? Нали знаеш, че след всеки твой рапорт със съдържание "БАААААААННННН!!!!!!" веднага банваме човека без даже да гледаме кой е...

 

 

П.П. Първото изречение от горния ред да се счита за (не)стандартен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Да, пуснал съм отдавна. А вие не сте го. Което е скандално.

 

Той Раптор-а го беше баннал, ама покрай проблемите на форума (загубата на данни) му се махна банаninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Да, пуснал съм отдавна. А вие не сте го. Което е скандално.

Направо е ужасно.

 

Той Раптор-а го беше баннал, ама покрай проблемите на форума (загубата на данни) му се махна банаninja.gif

Само беше спрял правата за писане за 1 седмица. Ако това в този форум е = бан, да, банна ме за 1 седмица.

 

МОД ЕДИТ: Откога МЕСЕЦ стана седмица не знам...

 

едит:

Сега, като се замисля... май беше за 10 години. Паметта ми изневерява напоследък. Сори.

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Искам да си запиша едни снимки,но да не е на обикновенно DVD,а на някакво по-читаво и дълготрайно,чувал съм че BASF имали някакви "златни" DVD-та.Някой може ли да каже откъде да намеря или поне да даде съвет за нещо по-сигурно.В момента имам DVD+R Verbatim,те стават ли?

Link to comment
Share on other sites

Да, стават. Може да ползваш и висок клас TDK. Забелязал съм обаче, че Verbatim бият и BASF, и TDK взети заедно. Имам дискове на 10-на години, които работят отлично.

 

едит:

Сега, като се замисля... май беше за 10 години. Паметта ми изневерява напоследък. Сори.

 

Следващият път ще е за толкова - да помниш по-лесно.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае от къде могат да се купят/поръчат сгъваеми кутий с определени размери (нещо от рода на 20ммx10mm8xmm ) и картонени/хариени торбички и да им се напечати лого?

Link to comment
Share on other sites

Сгъваема кутия ще рече? А торбички и прочие - във всяка рекламна агенция.

Link to comment
Share on other sites

Сгъваема кутия ще рече? А торбички и прочие - във всяка рекламна агенция.

 

Ами от тези дето се сгъват за да придобият форма на кутия, иначе са на листове.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея дали в нета можем да гледаме ТВ+ онлайн без да насича ? Има ли въобще някъде да се предава онлайн тая прогграма .

Предполагам е малко късно, но за напред да знаеш че в sportlemon.tv я ретранслират винаги като има мачове и се гледа нормално.

Link to comment
Share on other sites

Ами от тези дето се сгъват за да придобият форма на кутия, иначе са на листове.

зависи от количествата.

във фабриките за опаковки. такива са Юрий Гагарин БТ (http://www.gagarin.eu/) ще ги и напечатат с каквото трябва. свикнали са на поръчки в тираж около 10 000 бр.

 

 

аналогично: Дунапак http://www.dunapack.bg/

 

КАМ 919 http://kam919.com/about_us.php

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Въпрос относно PayPal:

 

Теоретично искам да закупя стока, която струва 30 евро. В акаунта си в PP имам 25, и добавена дебитна карта. Ако направя покупка на стойност 30 евро как точно процедира ? Отказва ми покупката, взима 25-те евро от акаунта и дърпа 5 евро от банковата сметка или директно взима всичките 30 евро от картата ?

Link to comment
Share on other sites

Въпрос относно PayPal:

 

Теоретично искам да закупя стока, която струва 30 евро. В акаунта си в PP имам 25, и добавена дебитна карта. Ако направя покупка на стойност 30 евро как точно процедира ? Отказва ми покупката, взима 25-те евро от акаунта и дърпа 5 евро от банковата сметка или директно взима всичките 30 евро от картата ?

Взимат 25 от акаунта и останалтие дърпат от картата.

Link to comment
Share on other sites

Но единствено ако това, което плащаш е в същата валута. Ако имаш $25 примерно а плащаш в евро няма да ги дръпнат доларите ами всичко от картата ще вземат.

Link to comment
Share on other sites

Но единствено ако това, което плащаш е в същата валута. Ако имаш $25 примерно а плащаш в евро няма да ги дръпнат доларите ами всичко от картата ще вземат.

Баланса ми го показва в Евро, а долу на вида валута парите са в долари. Ако намеря някой да ми изпрати липсващата сума без да намесвам картата (понеже специално трябва да ходя до банката за да депозирам оставащата ми нужна сума) ще мине ли покупката ?

Link to comment
Share on other sites

Баланса ми го показва в Евро, а долу на вида валута парите са в долари. Ако намеря някой да ми изпрати липсващата сума без да намесвам картата (понеже специално трябва да ходя до банката за да депозирам оставащата ми нужна сума) ще мине ли покупката ?

 

Да. Ще ти конвертира валутата в акаунта към нужната валута. Само трябва да намериш кой да ти преведе пари по пейпал акаунта.

Link to comment
Share on other sites

Конвертирай си парите сам до валутата в която ти трябват. След това плащаш. Проблема ще е само ако не ти достигат.

ооо, благодарско. То ми било пред очите :bowdown:

 

Благодаря на всички за разясненията.

Link to comment
Share on other sites

Абе някой пробвал ли е да прави обикновени в асферични странични огледала?

 

Как става тоя номер освен ако не смениш стъклото??

Link to comment
Share on other sites

Стана ли вече ясен номера, на който може да се звъни за пушене на забранено място? Иван питаше тук, но не видях да му отговарят или съм го изпуснал?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...