Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

С тези данни изобщо не мога да ти помогна...Това са общи характеристики, които нямат връзка с необходимите такива, за да изчислим някакъв обем.Нужни са TS параметри.Ето тук можеш да видиш такива параметри.Там където пише електро-акустични параметри.Или поне кажи марка и модел, да се опитаме из мрежата да намерим нещо.Или чукни някоя снимка, поне да ги видим.А и така като гледам, ще трябва да се правят и пасивни филтри...Да им разделиш честотите..

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да помогне с един код :angry1 изпуших направо ....

 

това като го добавя

<a href="http://www.mixcloud.com/"target="_blank"onclick="window.open("http://www.soundcloud.com/");"<a style="color:#02a0c7; font-weight: bold;">TEXT here<strong>021</strong></a>

 

...би трябвало да стане:

<p><span style="font-size: small;">TEXT1 - <a href="http://www.mixcloud.com/"target="_blank"onclick="window.open("http://www.soundcloud.com/");"<a style="color:#02a0c7; font-weight: bold;">Set<strong>021</strong></a> with <span style="color: #ff6600;">TEXT2</span>TEXT3 <strong>TEXT4<br /></strong></span></p>

 

След като го запаметя ,2та линка се отварят заедно ...и всичко си е наред.Обаче след като добавя още 2-3 кода от по горните ,нещо се бъгва и започва да отваря само 1вият линк :angry1

Link to comment
Share on other sites

<a ... onclick="....." <a.....

 

разкарай второто <а

 

отделно това със inline styles е проява на възможно най-кофти вкус (един вид)... т.е. сигурен признак, че е правено от новобранец (или некадърник ако не е новобранец)

 

Отделно, че отварянето на popup с window.open(..) повечето браузъри го блокират защото е досадно и трябва на въпросния сайт специално да му разрешиш да го прави.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Сега мисля ,че го управих...разкарах и цветовете и болд-а.А иначе firefox-а явно блокира вторият прозорец,и трябва да рефреш-на страницата няколко пъти, поне за да отвори и 2та.Хром ги отваря винаги .

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, искам да ви попитам за интернета на М-тел за смартфон. Има някакво ограничение от 256 или 512МВ на максимална скорост и после падала на 64 Kbps според инфото в сайта им. Тази паднала скорост достатъчна ли е или не става за ползване и е измама и не си заслужава? :confused

Edited by supertikva
Link to comment
Share on other sites

Тази паднала скорост достатъчна ли е или не става за ползване и е измама и не си заслужава? :confused

 

За свършване на някаква спешна работа става. Също и за форуми, пощи, фейсбук/туитър и подобни. Но за нищо друго. Недей да очакваш че с тая скорост ще сваляш филми и ще гледаш клипове в тубата. Ако нямаш друг интернет, 64kbps е рай!

Link to comment
Share on other sites

За свършване на някаква спешна работа става. Също и за форуми, пощи, фейсбук/туитър и подобни. Но за нищо друго. Недей да очакваш че с тая скорост ще сваляш филми и ще гледаш клипове в тубата. Ако нямаш друг интернет, 64kbps е рай!

 

На мен не ми стигат тия 64Кбит-а. Тва са си 7КБ/сек, а да не говорим, че дори не са и толкова, а са по-малко.

Само за поща и чатовете. Като скайпа го синхронизирах през Wi-Fi преди да излезна.

 

256МБ ще са напълно достатъчни. Аз имам 1000 на моя план, не се ограничавам с нищо, че дори и стриймвам понякога и в момента съм на 290МБ / 25 ден.

Link to comment
Share on other sites

хихихи, преди и игри сваляхме с тия 8 KB/s :)

Съвсем достатъчни са за телефон, не го мисли :) Дори за voip вършат работа :))

 

Ех... времена,времена.Как съм се кефил на 3КБ и пинг < 10мс в IRC...

Link to comment
Share on other sites

Откъде в Пловдив мога да си купя крушка, енергоспестяваща на 12V?

 

не светодиодна, не автомобилна, ами тип енергоспестяваща като тези, които вече почти всички си слагаме по полилеите? Нормален цокъл Е27, но на 12 волта. Бях си купил от някъде, не помня вече откъде такава лампа за клемите на акумулатора, да си светя като окъснея по полянките,и много ми харесваше как свети. Беше, разбира се, марка Kilips, и ако си спомня откъде я купувах, направо бих отишъл да си взема нова, но уви, беше преди доста време. Крушката загина славно в багажника под една каса бира, затова си търся нова, ако някой знае откъде да си купя, ще съм благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Крушката загина славно в багажника под една каса бира, затова си търся нова, ако някой знае откъде да си купя, ще съм благодарен :)

 

Това трябва да те подсети, че бирата не трябва да се заседява толкова дълго и трябва да се унищожава овреме. :beer:

Китайците продават всякакви цокли и волтажи, но пък се чака 2-3 седмици, докато дойде...

Link to comment
Share on other sites

Моят интернет е със скорост 128к и да ви кажа и lol се играе с него :D ама за 2.50 на месец толкоз :) Аз съм с план от vivacom и съм си добавил от тия "солниците".

Link to comment
Share on other sites

Това трябва да те подсети, че бирата не трябва да се заседява толкова дълго и трябва да се унищожава овреме. :beer:

Китайците продават всякакви цокли и волтажи, но пък се чака 2-3 седмици, докато дойде...

 

 

хахах то тя бирата малко седя, даже не можа да се стопли :D

 

ама честно казано не ми се занимава да поръчвам, да чакам... някъде ако продават да мина да си взема, иначе аз и други лампи имам, ама пък друго си е излизаш на полянката и вадиш енергоспестяващата :lol: (това в кръга на шегата, разбира се). Истината е, че светеше доста по-приятно от нормалните лампи за коли, и най-важното - като погледнеш в нея не заслепява, а осветява доста добре.

Link to comment
Share on other sites

Там "обожавам" да пазарувам, особено при лелките на лампите, които как само не ме убиват с поглед като ги питам нещо по-странно и по-различно от нормална крушка, не знам... предпочитам да ходя там само в най-най-най-краен случаи. Не съм минавал скоро оттам да проверя, иначе може и да имат.

Link to comment
Share on other sites

препоръчайте ми добро ресторантче/кръчме в Пловдив с голям екран... замислили сме да гледаме някъде Шампионската в събота, но има колебания за мястото още--- ^^

Link to comment
Share on other sites

препоръчайте ми добро ресторантче/кръчме в Пловдив с голям екран... замислили сме да гледаме някъде Шампионската в събота, но има колебания за мястото още--- ^^

може да пробваш това

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде в Пловдив режат с лазер? Трябва ми да се направят тънки отвори на едни капаци, които отвори да станат като оригиналните, които има, но са недостатъчни. Също така и цени за това?

Link to comment
Share on other sites

Имам един много нестандартен въпрос ...който ме събуди от сън ... някакви идеи за това,къде мога да намеря Фън Шуй ...за бар/клуб ?

Само не казвайте - Какъв е смисъла от Фън Шуй ,в един бар ? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Имам един много нестандартен въпрос ...който ме събуди от сън ... някакви идеи за това,къде мога да намеря Фън Шуй ...за бар/клуб ?

Само не казвайте - Какъв е смисъла от Фън Шуй ,в един бар ? :tongue

 

Ти наясно ли си какво питаш изобщо? Със сигурност не.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...