Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Daps&field-keywords=ocz+vertex&x=0&y=0

 

Харесай си. Но в UK са доста по-скъпи отколкото от щатите. По-добре търси кой да ти го донесе от щатите.

 

ПС: Аз бих взел поне 120гб. По-малко от това рискуваш винаги да си на ръба на препълване.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820227706

Това добре ли е тогава?

 

Чуден е. А гаранцията е международна, наложи ми се един път да ги ползвам - пратих го до холандия и ми го смениха в рамките на седмица (заедно с транспорта от мен към тях и наобратно)

Link to comment
Share on other sites

Чуден е. А гаранцията е международна, наложи ми се един път да ги ползвам - пратих го до холандия и ми го смениха в рамките на седмица (заедно с транспорта от мен към тях и наобратно)

 

Тогава си го поръчвам. Цената също ми се струва добра.

Какво ще рече по-кратък живот?

Да не го сменям догодина?

Поне 5 години ще ме изкара ли?

Link to comment
Share on other sites

Това сериозно ли?! Е колко живот им дават?

 

И още едно уточнение...

Дъното ми е ASUS P5KC. Ще мога ли да се възползвам от абитуриентката?

Link to comment
Share on other sites

Тогава си го поръчвам. Цената също ми се струва добра.

Какво ще рече по-кратък живот?

Да не го сменям догодина?

Поне 5 години ще ме изкара ли?

 

Съмнява ме. Прави си backup често. Диска има 3 години гаранция от производителя. Така, че и да се прецака нещо - сменят го с нов.

 

Виж тази статия: http://www.codinghorror.com/blog/2011/05/the-hot-crazy-solid-state-drive-scale.html

 

Гарантирам ти, че поработиш ли с такъв диск скоро всичко друго ще ти се вижда тромаво :) (освен може би моя компютър с raid-a и 6те диска) Т.е. ако можеш да си го позволиш - скачай! Само прави редовно архиви

Link to comment
Share on other sites

 

Много слабо :P ... Ц ц ц само 8гб ... аз мислех да слагам на моя 24 че сега е само с 12 ама май ще изчакам да излезе новия macbook и тогава ще видя ще правя ли по другата машина нещо

Link to comment
Share on other sites

Е, аз сериозно питам. В момента съм с 2х2 DDR2. На мен ми звучи като ъпгрейд...

Ако си с DDR-2 няма и да можеш да сложиш 3 :)

И е добре да провериш до колко GB може да сложиш на дъното ти :)

Link to comment
Share on other sites

Защо да не мога да сложа DDR3? Ти погледна ли линка на дъното?

Пише: - Support Intel® next generation 45nm Multi-core CPU

- Intel LGA775 Platform

- Intel® P35 chipset

- Dual-channel DDR2 1066/800/667 MHz or DDR3 1333/1066/800

- Stack Cool 2

- Heat Pipe

- 2x1394

- 12xUSB 2.0

- All High-quality Conductive Polymer Capacitors

 

Ама после пише и това, мамка му!

2 x DIMM, Max. 4 GB, DDR3 1333(O.C.)/1066/800 Non-ECC,Un-buffered Memory

Dual Channel memory architecture

4 x DIMM, max. 8GB, DDR2 1066*/800 / 667 MHz, non-ECC, un-buffered memory

Dual channel memory architecture

*The chipset officially supports the memory frequency up to DDR3 1066MHz/DDR2 800. Due to the tuning by ASUS exclusive technology, this motherboard natively supports up to DDR3 1333/DDR2 1066MHz. Please refer to www.asus.com or user manual for Memory QVL

**When installing total memory of 4GB capacity or more, WindowsR 32-bit operation system may only recognize less than 3GB. Hence, a total installed memory of less than 3GB is recommended.

 

Това max 4 GB на слот ли е или общо за системата?!

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Има ли вече отворени басеини в Пловдив?

1 юни отварят. Май Акваленда ще отвори към 25-ти май.

Link to comment
Share on other sites

Съвсем скоро имаше такова питане. Отново казвам - Копи Център на Гладстон вдясно от Фламинго. Правят всякакви табелки от всичко.

Link to comment
Share on other sites

За какво ти е да налееш известна сума пари за тази рам? Само защото искаш да е шукаритетна и да имаш ripjaw-нещо си? Взимай си 2x4GB A-data и си свиркай. Отделно за какво си използваш компютъра? Ако е за игрички главно - смисъл от много рам няма. Аз на моя имам 2x2GB Kingston HyperX на 1600Mhz, използвам доста често Adobe Premiere и Photoshop, играя и на игри (някои по-тежки) и проблеми с рам паметта не съм видял да имам.

 

PS. Дедо да не се обажда и да не се вайка, че имам малко памет, че веднага мога да смъкна другите кингстъни от втория комп и да имам 8 гиги :)

Link to comment
Share on other sites

PS. Дедо да не се обажда и да не се вайка, че имам малко памет, че веднага мога да смъкна другите кингстъни от втория комп и да имам 8 гиги :)

 

 

Някак си неподготвено го споменаваш, при положение, че той ПОЧВА от ДВАНАДЕСЕТ гиги... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Шибаният рутер постоянно си прави таш*аци с мен! Спира ми upload-а до машините, които са конектнати към него. Или дори и да не го спира го прави мега турбо тера бавен! Рестарт, нов фърмуер, удар в земята... Нищо не помага. По някое време се оправя сам. Някой да има идеи?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...