Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2878

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мога ли направо в пералнята да я сложа?

 

Може, стига да няма зашити прегради от пресован картон или др. подобни. Може да я пуснеш на 30С или за по-сигурно - на "студено" с някакъв хубав прах и за всеки случай изключи центрофугата (пак си зависи от самата раница де...).

Link to comment
Share on other sites

Може, стига да няма зашити прегради от пресован картон или др. подобни. Може да я пуснеш на 30С или за по-сигурно - на "студено" с някакъв хубав прах и за всеки случай изключи центрофугата (пак си зависи от самата раница де...).

И идея си нямам дали има или няма пресован картон. Единственото по - твърдо нещо е тази страна която е насочена към гърба. По - твърда е, но не прекалено много.

Link to comment
Share on other sites

И идея си нямам дали има или няма пресован картон. Единственото по - твърдо нещо е тази страна която е насочена към гърба. По - твърда е, но не прекалено много.

 

По-добре не рискувай тогава, защото ако е, има вероятност при прането да се разпадне или най-малкото да се деформира.

 

 

-------------------------------------------------------------------

 

Аз пък, като фен на Кока-Колата да попитам - от кои магазини в Пловдив се взимат наградите, които са под черните капачки от последната игра, че вече съм събрал няколко...питах в Билла и още 1-2 места, но не ми дадоха отговор.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, снимай раницата или ми кажи модела - ще ти кажа можеш ли да я изпереш. По принцип на всички читави раници им се маха гърба именно с тази цел - да може да се пере.

Link to comment
Share on other sites

Май имам фобия от отпечатъците от пръсти, които остават по дисплея :ghost Тия дни ще ходя да разгледам N97 MINI и доколко може да е функционален без да се ползва touch-screen-а.

 

Благодаря за помощта :beer:

 

BlackBerry е твоето решение :)

Link to comment
Share on other sites

Ванка, снимай раницата или ми кажи модела - ще ти кажа можеш ли да я изпереш. По принцип на всички читави раници им се маха гърба именно с тази цел - да може да се пере.

Не ми остана днес време да я снимам. Утре вечерта ще го направя. Още вчера търсих за етикети, но не намерих. Единствено пише, че е произведена в Китай. Раницата няма марка. Носи логото на една фирма и са поръчани специално за нея. Доста качествена изработка е. Колко багаж сме пренесли не е истина. Няколко пъти вече лети до Египет с мен. Имат и нова партида, но те за няма и месец се разпадат. От към гърба има нещо твърдо и гъвкаво. Няма начин да се извади.

Link to comment
Share on other sites

Моят съвет е да пробваш в долния ъгъл на твърдото да отчупиш малко - ако се счупи лесно е картон и не става за пране. Ако ли не - най-вероятно е пластмаса.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с KMPlayer, ако гледам всеки един филм на който се добавят субтитрите отделно, мога да ги увеличавам с alt+f1,но ако е DVD, тази клавишна комбинация не действа, дори и в опцията на ДВД няма комбинация за увеличаване.

Какда увелича размера на субтитрите на ДВД филм.

Link to comment
Share on other sites

май няма да можеш, субтитрите в ДВД-тата са като картинки и се наслагват върху картината, а не са текст, който плеъра да възпроизвежда с променлив размер шрифт

Link to comment
Share on other sites

пичове, някой да зне къде точно се намира фитнес зала Хекрулес на гребната?

нейде из хангарите било, но в гугъла нещо не откривам точно информация.

също и работно време някой ако знае?

че дойде време за фичнес:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

пичове, някой да зне къде точно се намира фитнес зала Хекрулес на гребната?

нейде из хангарите било, но в гугъла нещо не откривам точно информация.

също и работно време някой ако знае?

че дойде време за фичнес:bowdown:

 

ако не се е променило нещо о т 5-6 години: намира се под хангарите на нулевите метри на гребната. влиза се през стъклена врата до стълбите, които са в средата на самите хангари.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми високо устойчиво на изтъркване фолио за покритие на част от бюро по което ще се търкат метални кутии - нещо тефлонова лента или подобно. Идеи? Съвсем малки парчета ми трябват 2бр 100см х 50см.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми високо устойчиво на изтъркване фолио за покритие на част от бюро по което ще се търкат метални кутии - нещо тефлонова лента или подобно. Идеи? Съвсем малки парчета ми трябват 2бр 100см х 50см.

 

Твоето решение е в Трега ООД, срещу бензиностанцията до кръговото на Кукленско шосе и околовръстното. Тефлона се продава на листове, но да знаеш, че не е никак евтин.

Link to comment
Share on other sites

 

Размери; 4100/600мм. Ширина 90 см. и 120 см., както и двустранен постформинг

 

 

Това не мога да го разбера. 4м на 60см е ясно. Какво е това другото 90см и 120см не мога да схвана.

Link to comment
Share on other sites

Размери; 4100/600мм. Ширина 90 см. и 120 см., както и двустранен постформинг

 

 

Това не мога да го разбера. 4м на 60см е ясно. Какво е това другото 90см и 120см не мога да схвана.

 

Елементарно, Уотсън! На линка са дадени 2 модела, съответно с ширини 90 и 120 см, а иначе дължината може да ти я отрежат от 4 метра до 60 см. :))

Link to comment
Share on other sites

Току-що им звънях. Оказа се че само на 90 имат и то 4 цвята точно (пак е нещо) проблема е че са в София. Онези до циганската махала не са и чували за подобни...

Link to comment
Share on other sites

Хора, кажете къде да прегледам за мобилни телефони в рамките до 120 лева. Освен ясния вече бул. Руски, да ме напътите някъде другаде? Някакъв магазин с богат асортимент.

Link to comment
Share on other sites

Гледай от този сайт. Цените са супер добри (според мен), а и момчето, което се занимава с телефоните, е много точно. Праща ги с гаранцията и всички неща. Доставката ще ти е около максимум 10-тина лева. Три пъти съм пазарувала от него и съм много доволна.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...