Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Благодаря, ти влизал ли си там някога, имат ли изложен асортимент за продажба на дребно.

 

В София знам, че има, но в Пловдив някой знае ли къде има книговинил, книговезно платно и естествена кожа за подвързия. Питах в Акварела, уж предкагат, пък ми затвориха телефона веднъж.

Благодаря отново

 

Да, влизал съм, ама нямам представа имат ли посочените неща... На няколко пъти правих опити да си купя баджове и връзки за баджове от тях, но нямаха. Някак си не впечатляват с асортимент (според мен). Най-добре да ги питаш по телефона преди да се разкарваш дотам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли къде има евтини яйца? ,все пак идва Великден. Доколкото разбрах по селата хората също продавали,и ще е по оферта да се напазарува от село .В града на нищо не прилича ... 40 стотинки едното .

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде има евтини яйца? ,все пак идва Великден. Доколкото разбрах по селата хората също продавали,и ще е по оферта да се напазарува от село .В града на нищо не прилича ... 40 стотинки едното .

Най-ниската цена в момента е в Лидъл, 0,29ст.

Link to comment
Share on other sites

бива горе долу ... надявам се да намеря около 24 ст.

 

Е че колко бройки ще купуваш, че тая разлика от 4 ст. да даде някаква значима разлика? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Е че колко бройки ще купуваш, че тая разлика от 4 ст. да даде някаква значима разлика? :blink:

 

Може би 400, примерно Facepalm14.gif

 

За Великден поне яйцата е важно да са хубави и едри, нищо повече...

Link to comment
Share on other sites

Е че колко бройки ще купуваш, че тая разлика от 4 ст. да даде някаква значима разлика? :blink:

 

2 кори :bgrin: Ми грабеж си е .Даже и не разбрах точната причина за дето ги бяха дигнали на 40ст.

Link to comment
Share on other sites

2 кори :bgrin: Ми грабеж си е .Даже и не разбрах точната причина за дето ги бяха дигнали на 40ст.

 

Заради цените на горивото най-вероятно. Нали винаги тва е оправданието. :D

Link to comment
Share on other sites

2 кори :bgrin: Ми грабеж си е .Даже и не разбрах точната причина за дето ги бяха дигнали на 40ст.

 

Заради 2 причини :

1 по време на празници перманентно си вдигат цените и втората спряха вноса на яйца от Полша (да се стимулира българският продукт) и нашият производител си каза ей ся ударих кьоравото .

Ако не ме лъже паметта във Сърбия са по 12 стотинки.

Link to comment
Share on other sites

По колата имам леки и нетолкова леки драскотини. Каква автокозметика трябва да търся (пасти, вакси, течности и други), която би помогнала и скрила донякъде тези следи и евентуално къде може да бъде намерена :confused

Link to comment
Share on other sites

А мен ми трябва да си заредя с фреон климата на колата и нов ремък за компресора. Препоръки къде да се насоча? (Е36 2.8i)

Link to comment
Share on other sites

Някакви идеи как мога да просуша парче от чемширово коренище? Имам предвид скоростно и без да се получават големи сцепвания.

Link to comment
Share on other sites

Няма как да стане скоростно...Варене в солен разтвор и прочие, ама пак не ти мърдат поне два месеца...

Link to comment
Share on other sites

Старшия е решил да дава Ладата 1500 за скрап та се чудя къде в Пловдив си заслужава да я дам и какви пари горе долу ще дадат?

Иначе колата е в движение и повечето работи и работят,но на старшия не му се занимава с цигани :)

Link to comment
Share on other sites

На ресурс монитора харда ми скача всеки 15 (горе-доле) секунди до 100% за много малко и пак пада до 0, а не се появява никакъв процес. Отделно от това avi-тата ми внезапно започнаха да лагват, а mkv-тата няма проблем. (тия 2 неща се появиха заедно)

 

WTF?!

Link to comment
Share on other sites

Мразиш да четеш.

 

Какво точно от "никакъв процес" не разбра?!

 

Няма такъв филм като "никакъв процес". Имаш поне 6-7-8 дето са активни в списъка и пишат по диска. Трябва просто да ги маркираш и да видиш след маркирането на кой ще ти светне графиката в оранжево.

Link to comment
Share on other sites

Има хиляда активни, но когато графиката скочи до тавана, нито един от процесите не започва да пише повече или по-малко. Аз съм ги подредил по общо писане.

Link to comment
Share on other sites

Има хиляда активни, но когато графиката скочи до тавана, нито един от процесите не започва да пише повече или по-малко. Аз съм ги подредил по общо писане.

 

Не четеш. Казах да ги маркираш. Като ги маркираш, графиката на всеки процес се оцветява в оранжево. Маркирай един по един и ще ти светне в оранжево тоя шип.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...