Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

На жалбите (поне на моя преди доста време) отговарят в доооста дълъг срок, а пък да предприемат действия... Другия път като минеш и пак има коли, остави им по една дълга ивица по цялата дължина.

Хей без насилие в/у коли. :))

 

Жалба подаваш в общината,но ефект почти винаги е никакъв ,ако нямаш познат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Търсих из темата за GSM-и, но не намерих подходяща.Та да си задам въпроса тук.Имам възможност за избор между следните два мобилни телефона:

Nokia C5-03 и Nokia C6-01. Ще помоля форумните гурута да си изкажат мненията и да ме насочат към един от двата.Та, кой от двата да бъде?

Link to comment
Share on other sites

По мое скромно мнение, този е по-добър, но има един по-важен въпрос: Наистина ли искаш да си вземеш телефон със Симбиан, при положение, че Нокия съвсем скоро ще престанат да го използват и подържат?

Link to comment
Share on other sites

Това е нещо, което ме притеснява и мен.Въпроса е, че възможния избор е само (за момента) горе посочения.

 

Напъват се още. Дори да продължат да го поддържат, при Симбиан телефоните няма особенно значение, защото новите версии не стават на старите устройства. Ако ще още 10 години да го поддържат, повече от 2-3 ъпдейта за този телефон няма да получиш.

Link to comment
Share on other sites

нямам познат, а с диря могат да се лекуват само спрелите автомобили - говоря, че минават по тротоара и имат наглостта да бибиткат, за да им направят път да минат .... по тротоара!!!

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка, кое ще е по-малкото "зло"?

C6 е телефона за теб: по-бърз порцесор, по-добър дисплей, по-добра камера със светкавица, WiFi 802.11b/g/n. Ако си решил на 100% да вземеш един от тях вземи С6

Link to comment
Share on other sites

Програма за създаване на каталог от филми?

 

Искам филмите, да си ги запиша на дискове и да си ги имам в каталог по номер на диска. Намерих много добър софтуер за създаване на филмова колекция: http://www.collectorz.com/movie/features.php#browsing , но не знам дали може да се добави номера на диска на който е записан.

Link to comment
Share on other sites

Имам много сериозен въпрос.Живот и здраве след седмица заминавам да уча в Англия.Искам да питам как стои въпроса там с пиратството?Ще мога ли да влизам в замунда,песни от data-ta...следят ли много за такива неща...пък и ще ползвам университетския интернет :D Знам че в Германия много строго ги следят,една приятелка дори я глобиха 400 евро за изтеглена от интернет песен :blink: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Отделно, че повечето им планове са с трафик лимит и като дръпнеш 2-3 филма и айде отиде. Изтегли си програма за четене на книги или чети директно от читанката :) :) Минавай от филми/игри на книги :). То лошо няма.

Link to comment
Share on other sites

Имам много сериозен въпрос.Живот и здраве след седмица заминавам да уча в Англия.Искам да питам как стои въпроса там с пиратството?Ще мога ли да влизам в замунда,песни от data-ta...следят ли много за такива неща...пък и ще ползвам университетския интернет :D Знам че в Германия много строго ги следят,една приятелка дори я глобиха 400 евро за изтеглена от интернет песен :blink: :ph34r:

 

Начини има за всичко, но наистина най-добре си гледай учението и книгите. Филми, музика и игри винаги ще има в нета, няма да избягат.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора пиша в тоя форум от няколко години...много рядко пиша ако не е по темата...дори като задавам въпрос както виждате съм максимално кратък.Има ли един път някой да зададе въпрос и да му отговорите 1 към 1.Университетския интернет не е ограничен...чисто и просто питах дали ще мога да влизам в замунда и дали може да се теглят филми без да имам проблеми с властите...то пак се почнаха тука разтягания на локуми

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Абе хора пиша в тоя форум от няколко години...много рядко пиша ако не е по темата...дори като задавам въпрос както виждате съм максимално кратък.Има ли един път някой да зададе въпрос и да му отговорите 1 към 1.Университетския интернет не е ограничен...чисто и просто питах дали ще мога да влизам в замунда и дали може да се теглят филми без да имам проблеми с властите...то пак се почнаха тука разтягания на локуми

 

Най-добре питай на място или колеги там. От тук само можем да гадаем

Link to comment
Share on other sites

Да. Отиването ти там означава край на пиратството.

 

 

Абе хора пиша в тоя форум от няколко години...много рядко пиша ако не е по темата...дори като задавам въпрос както виждате съм максимално кратък.Има ли един път някой да зададе въпрос и да му отговорите 1 към 1.Университетския интернет не е ограничен...чисто и просто питах дали ще мога да влизам в замунда и дали може да се теглят филми без да имам проблеми с властите...то пак се почнаха тука разтягания на локуми

Кое точно не разбра??????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Абе хора пиша в тоя форум от няколко години...много рядко пиша ако не е по темата...дори като задавам въпрос както виждате съм максимално кратък.Има ли един път някой да зададе въпрос и да му отговорите 1 към 1.Университетския интернет не е ограничен...чисто и просто питах дали ще мога да влизам в замунда и дали може да се теглят филми без да имам проблеми с властите...то пак се почнаха тука разтягания на локуми

 

Университетския нет може да го забравиш за подобно нещо. Замунда и Арена може изобщо да не можеш да ги отвориш от Англия.

Ако използваш SOCKS или PROXY, може и да успееш, но тогава или трябва да си намериш платени SOCKS/PROXY, или да чакаш по 1 седмица за 1 филм, защото скоростта им е ограничена в повечето случаи.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Преди мноого време Иван (Psihara^^) имаше за аватар едно извънземно дет искаше да яде някъв бръмбар на клечка. И каза, че е от филм. Та ко стана с тоя филм, някой знае ли кой е, и дали е излязъл вече?

Link to comment
Share on other sites

А кой е филма бе? Айде кажи, не са прай!

 

Edit.

Ба! Филм няма - това е опит на двама дезайнери да измислят някъв хищник - решили да се състезават. Що лъжеш, че е от филм бе?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...