Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз съм правил с KeyboardHooks неща преди години. И за да бачка се прави в отделен DLL функцията която се закача - ей тази подробност докато я загрея загубих 3 дена първия път. Въпроса не е в Hook-a ами във взимането на active layout-a за текущата програма. И май е най-вече в мързела и в това че проблема не е мой - ако беше отдавна да съм си направил :)

Link to comment
Share on other sites

Да няма метеоритен дъжд. Преди малко за отрицателно време видях тамън 2 метеорита, от които единия беше бая близко и доста силно светна преди да изгасне

Link to comment
Share on other sites

Да няма метеоритен дъжд. Преди малко за отрицателно време видях тамън 2 метеорита, от които единия беше бая близко и доста силно светна преди да изгасне

 

От подчертаното съдя, че не ще да е бил метеорит. :))

 

А и не знам да има по това време поток...по-скоро са били едининчни случаи...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, може ли да ми дадете някой друг линк, на най-големите и известни руски торенти, Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Тончо, тази тема е за въпроси, а не за Р2Р рикуести...ама така и така вече си писал тук - ето ти списък със стотина от най-известните руски тракери.

 

можеш да изтриеш коментарът ако желаеш.

 

Да стои.

Link to comment
Share on other sites

Защото тази тема си я знам, като най-гледаната и за всякакви въпроси, затова писах тук, можеш да изтриеш коментарът ако желаеш.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте...имам малък проблем- не съм сигурна как го направих , ноо някак си си завъртях монитора на една страна, в смисъл не монитора, а операционната система. Случи се докато маркирах снимки- бях задържала контрола. Преди време ми се случи пак, но като си рестартирах компютъра се оправи. Знам, че звуча нелепо, но наистина не осъзнавам какво съм направила. Та някой може ли да ме опъти как да се справя с болките във врата? :D

Link to comment
Share on other sites

най-вероятно си натиснала някоя клавишна комбинация за завъртане на картината, което се управлява от видео картата, така че разгледай си иконките до часовника и търси нещо приличащо я на

logo_ati_091.jpg

или на

20080829_nvidia_logo.png там (десен бутон) трябва да има нещо свързано с извъртане на картината

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

Тц...нямам такава иконка. Иначе видеокартата ми е нвидиа, не знам дали има значение. И не съм натискала клавиши, освен контрола и педесетина пъти тъчпада.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже кой е най-добрият маршрут, за да стигна от Пловдив до Варна с кола? :confused

 

по магистралата :) Зависи какво фиксираш под "най-добрият".Пътна настилка, време за което се стига, забележителности и т.н. :tongue

Link to comment
Share on other sites

по магистралата :) Зависи какво фиксираш под "най-добрият".Пътна настилка, време за което се стига, забележителности и т.н. :tongue

 

А след магистралата - накъде? :) Не държа да стигна максимално бързо, както и да разглеждам забележителности. :)

 

Мерси :)

Edited by supertikva
Link to comment
Share on other sites

Ето ти алтернатива - БГмапс, отиваш вдясно на "Търси маршрут", пишеш Пловдив-Варна, после само избираш какъв маршрут - най-къс или най-бърз и си готов. :)

Link to comment
Share on other sites

Нямам...

edit:оправих го

Малко закъснял отговор, но може да е полезен на някого в твоята ситуация: За някои видеокарти комбинация от клавиш контрол + стрелките завърта картината под различен ъгъл. Не е валидно за всички видеокарти обаче, не знам защо.
Link to comment
Share on other sites

Имам апарат Samsung Digimax S800 на който му се развали обектива.Отворих го и стигнах до проблема-две зъбчати колела на обектива.

Проблема ми е къде да ходя да търся части ? :wacko:

Ориентираха ме към ПАН СЕРВИЗ където и ми казаха веселата сума от 30+лв за 2 малки пластмасови колелца. :sayjin

Някъде другаде да знаете къде има сервиз за апарати или къде да търся зъбчатки???

По-късно ще кача снимки...

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали във ветеринарна клиника ще прегледят/лекуват улично куче? Има едно квартално кученце, което може да се каже, че гледаме в района... Преди няколко дена се появи с рани по него, а днес забелязах, че постоянно мижи и седи постоянно свито на топка.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали във ветеринарна клиника ще прегледят/лекуват улично куче? Има едно квартално кученце, което може да се каже, че гледаме в района... Преди няколко дена се появи с рани по него, а днес забелязах, че постоянно мижи и седи постоянно свито на топка.

Със сигурност ще го лекуват, но за съжаление кучетата нямат здравна осигуровка и ще трябва да да му дариш някой лев за услугите...

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали във ветеринарна клиника ще прегледят/лекуват улично куче? Има едно квартално кученце, което може да се каже, че гледаме в района... Преди няколко дена се появи с рани по него, а днес забелязах, че постоянно мижи и седи постоянно свито на топка.

 

Никой няма да те пита животното какво е. Закарай го ако ти е мерак и просто кажи, че е твое. ПРОВЕТ е най-удачната клиника откъм цени и обслужване.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност ще го лекуват, но за съжаление кучетата нямат здравна осигуровка и ще трябва да да му дариш някой лев за услугите...

 

Това ми е ясно. Просто не ми се иска напразно да разкарвам животинчето.

 

 

Никой няма да те пита животното какво е. Закарай го ако ти е мерак и просто кажи, че е твое. ПРОВЕТ е най-удачната клиника откъм цени и обслужване.

 

Благодаря за съвета.

 

Одеве съседа го е огледал малко и му се струва, че някой го е изгорил...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...