Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ко стаа с Ал Бънди?

Да не се е пенсионирал (то време му е), или си е намерил друг форум, където му вярват за скоростите с Реното :lol:

Май му дадоха отпуска,ама не знам колко дена.

 

П.С. Това Порше 944 ми напомня серията на Топ Гиър с Поршетата. :woot

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами добре, например ти или пък хора като "tedy" и няколко други как се придиобили всичките ваши знания и в резултат на това тук фъв форума можете в някоя тема при наличие на почти всякакъв вди въпрос свързан с компътър да отговорите? СИгурно тея познания се дължат на тва, че с това се занимавате и таква ви е работата, но си мисля, че и по друг начин сте научили част от нещата. На мен тва ми е желанието- да се пообразвоам малко от малко, да поназнайвам по малко от всичко както се казва, за да мога когато нещо ми излезне по компютъра да се справя сам.

 

Ами в продължение на 5-6гини години като ученик съм ходил на разни кръжоци, чел съм де що литература намеря по въпроса - книги, списания, хелпове - всичко без изключение. И съм гледал да се докопам до някой компютър за да пробвам неща които съм измислил. А пък от 15 години с това си вадя хляба...

 

колоните са ми altec lansing и като натисна на дистанционното surround свирят всички, без баса, като го натисна отново - свирят само предни и бас. Нищо не пречи, ако някой знае как мога да оправя проблема, да ми пише ЛС :) да не разваляме темата. Не съм писал никъде другаде, защото не знам какъв точно е проблема.

 

Ами или са прецакани тонколоните или някой кабел - при мен като спрат да свирят тонколонките и вземе да се чува баса само подритвам леко бас касата и се наместват кабелчетата нещо и пак почват да свирят всичките колонки :) При теб едва ли ще се оправи това след като с цъкането на дистанционното на тонколоните почва или спира да свири баса, но вероятно проблема е или в колоните или в някаква настройка.

Link to comment
Share on other sites

Колко магазина Билла има в Пловдив аз знам за 3 - една в Кичука, една на бул. Източен и сега в Тракия или район Източен се води...

 

Сега проверих в сайта им, пише, че в Кичука са станали 2 - една на бетония мост, а другата до Бялата воденица

Edited by clio
Link to comment
Share on other sites

Искам да си купя от ибей нещо на шипинга отдолу на детайлите ми пише това :

 

Free P&P Bulgaria Sellers Standard International Rate

 

Това какво значи че транспорта до БГ е безплатен или ?

Link to comment
Share on other sites

Точно това означава. Ако не ти изписва и цена на същия ред или следващия то няма какво друго да е. Виж горе при цената на артикула дали под нея има втора цена или и там пише free. Ако няма втора цена значи можеш да си сигурен. Така или иначе при плащане ще имаш резюме на това колко дължиш и ще видиш дали има shipping.

Link to comment
Share on other sites

Като изключим факта, че лъжеш и не е един месец, а 15 дни сериозно ли не знаеш защо?

Свързано е с очилата, който съм пуснал да се продават, просто не знам каква е причината точно, заради която бях банат? Може ли да ми кажете причината, за да ви обясня и моята гледна точка.

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да смята да се мести на абонаментен план с 1000 безплатни минути на Мтел или на Глобул? Че си харесах оная нокийка за 20 лева а пък скоро си поднових договора. :/

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае в Пловдив къде може да се изпрати букет с доставка до даден адрес :confused

http://www.diana79.com/index.php?option=co...p;category_id=8

дори май са денонощни доставките...

 

http://gladen.bg/services.php?Service=17

Link to comment
Share on other sites

Свързано е с очилата, който съм пуснал да се продават, просто не знам каква е причината точно, заради която бях банат? Може ли да ми кажете причината, за да ви обясня и моята гледна точка.

 

Примерно факта, че пусна 4-5 пъти обява за тях? Изобщо не виждам каква гледна точка може да имаш освен евентуално да се извиниш.

Link to comment
Share on other sites

Примерно факта, че пусна 4-5 пъти обява за тях? Изобщо не виждам каква гледна точка може да имаш осен евентуално да се извиниш.

Мислех, че съм банат заради нереалната цена, защото не помня да съм го пускал повече от един път. И щях да споря, че си струват и съм дал сумати пари за тях.

Така е, извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми каже някаква хубава гумичка, имам една незнайна, която трие всичко по листа, обаче се хаби доста... та ще трябва да си купя нова, а до сега все съм попадал на гумички които за нищо не стават... та препоръчайте нещо? :)

 

Или е по-добре да направя биопсия на гумичката за пълен анализ за да ми кажат състава й! XD

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми каже някаква хубава гумичка

Препоръчвам Factis или Rotring - много са добри!

 

n1275140412_130.jpg

 

Как се казва картината по средата?

Литография на Георги Данчов - Зографина, именува се 'Свободна България'

Link to comment
Share on other sites

Тези фактис ги знам, нещо ме ми харесаха особенно, ще погледна за другите... благодаря за отговора.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ако съм си свалил 9600 GSO от компа за ремонт и сега сложа 6600 ще подпали ли въобще, за да мога да коригирам драйверите? С Vista съм...

Link to comment
Share on other sites

100 лв/месец за наем на гараж много ли е? Иска ми се тази зима колата да не стои на открито, но пък 100 лв са си 100 лв.

 

Много са. На този етап вървят около 50-60лв. ;)

Link to comment
Share on other sites

50-60 лева по-скоро е цена за открит паркинг. Съпоставено с нея е нормално около 100 лева да е закрит паркинг. Но при някой възрастен човек нищо чудно да се уреди цена 50-60 лева. Но 100 лева при българска заплата е много... има къде къде по-важни неща от колата ;)

Link to comment
Share on other sites

100 лв/месец за наем на гараж много ли е? Иска ми се тази зима колата да не стои на открито, но пък 100 лв са си 100 лв.

 

Като за гараж в София цената е отлична. Дори в Пловдив трудно се намира под 80 лева.

Link to comment
Share on other sites

Това е ако става дума за индивидуален гараж. Иначе, ако целта е просто колата да седи на закрито, платените паркинги вървят 30-40 лв за месечен абонамент (например този под НДК).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...