Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Идеята е да бъде сравнително близо до вкъщи :)

Въпросният гараж е на около 200 метра от нас. Проблемът е, че засега хората не искат да го дават за 3-4 месеца. На мен ми трябва само за зимата, а те искат да намерят постоянен наемател.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Катерина, ти го подкара "мъж искам, сега го искам" и т.н. Всеки нормален наемодател си търси наемател дългосрочно. Ти какво очакваш? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

100 лв/месец за наем на гараж много ли е? Иска ми се тази зима колата да не стои на открито, но пък 100 лв са си 100 лв.

 

Доколкото си спомням ти живееш в София, така че 100 лв не са много за гараж... Не ги слушай че било много, да намерят за по-малко като знаят... Тука в Пловдив наема за да държиш собствен сглобяем метален гараж е 20-30 лв...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Не съм разбрал, че става дума за София, картинката е друга и цената е абсолютно нормална. Но в Пловдив има гаражи за по 50-60лв. Пример - на 10 метра от хотел Севън Хилс, гараж под кооперация 60лв. На Кап. Райчо , зад Гранд пак на 60лв. Иначе има и хора, които могат да искат и по 100, 120 /също както има и такива, които искат по 40к евро за тристайна панелка/, но ще си останат с искането ;)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Искам да ви питам къде се намира точно ресторант мисля, че е Jump. Някъде след пешеходния мост, но незнам къде точно . Утре имам практика там и ще е хубаво ако сутринта в 9 часа в студа не търса някакъв ресторант, мерси :)

Link to comment
Share on other sites

НА сестра ми Бала беше там. НАмира се отляво на пешеходния мост ,като идваш от центъра.
\

 

Ебаси мястото за бал... И се намира ОТДЯСНО на моста, като идваш от центъра, ако не се лъжа...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам няколко въпроса относно таралежи, ще съм благодарна за всякаква информация :)

 

Има ли в Пловдив развъдник за декоративни таралежи?

Декоративните таралежи всъщност по-малки ли са от дивите такива?

Таралежите могат ли да живеят свободни из апартамента/къщата/двора? Прочетох някои писания, в които хората споделяха, че ги държали в терариум.

Link to comment
Share on other sites

Много години съм имала куче, доста по-малко от котка, та дори когато спи при мен, няма опастност да му се случи нещо :). С времето съм изградила инстинкт за съхранение на животинки. Пък и с таралежа ще съм сигурна, че няма да си отмъсти, изпишквайки се на възглавницата или в обувките. Далечният ми опит с котки доказа, че те не са толкова благосклонни :)

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Мдам, когато моята котка спи при мен, единствения застрашен съм аз. Като се размърдам, той се вкопчва в мен с нокти и зъби - като болен за ябълка... :D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Искам да ви питам къде се намира точно ресторант мисля, че е Jump. Някъде след пешеходния мост, но незнам къде точно . Утре имам практика там и ще е хубаво ако сутринта в 9 часа в студа не търса някакъв ресторант, мерси :)

 

Джъмпа е срещу Малкия Новотел, 50 метра по-надолу посока Панаира. Ако се идва по Пешеходния от Главната е от дясната му страна под него.

Link to comment
Share on other sites

\

 

Ебаси мястото за бал... И се намира ОТДЯСНО на моста, като идваш от центъра, ако не се лъжа...

Да след това се сетих че съм объркал.

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже къде в Пловдив има магазини, където се продават колиета Svarowski освен в мола.

Подлеза на Тримона...

Link to comment
Share on other sites

Kъде в Пловдив може да ми направят две дупки в 1 меден охладител (бих го направил и сам, но нямам с какво да пробивам )

Link to comment
Share on other sites

Преинсталирах си фотошоп и не знам защо реших да инсталирам и български. Ужасна грешка. Как мога да затрия българския или да сменя езика?

 

 

ПП Оправих го.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Добре де, гледам, че в Щатско се рециклират някакви тоалетни чинии, вани, etc. Търсих подобни услуги на територията на Бълхария, но нищо не намерих.

Има ли поне минимален шанс да се рециклират тези материали тук?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, гледам, че в Щатско се рециклират някакви тоалетни чинии, вани, etc. Търсих подобни услуги на територията на Бълхария, но нищо не намерих.

Има ли поне минимален шанс да се рециклират тези материали тук?

 

Аз не съм видял нормалните хора да има къде да си изхвърлят използваните батериите и крушки, луминисцентни пури и подобни ти за керамиката от тоалетните чинии говориш. Преди време питах и така и не разбрах ако исках да изхвърля 2 батерии къде следва да го направя. Щото за 2 батерии няма някой да прати товарен автомобил да ги вземе.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...