Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да я снимаш под определен ъгъл да се вижда само колата и небето,това е идеята й.Макар че леко трудно се постига.При човек е лесно,махаш му краката от сникмата и се получава :D

 

 

kotora ме е разбрал правилно. :)

 

Тя идеята ти е ясна, но не мога да си представя как ще е във въздуха тая кола, като ще се вижда земята. Или ще и режат гумите от снимката?

Link to comment
Share on other sites

Малко изтъркано с индустриалния стил. Не мислиш ли? По-добре я вкарай в някое празно голямо хале и я снимай вътре.

 

Така и не каза какъв цвят е колата.

Link to comment
Share on other sites

А за нещо такова какво ще кажете? :)

 

Ами, на мен нещо не ми е много арт. По-скоро ми простее. И ползвай по-хубав апарат. Шума в дърветата се вижда дори на този размер.

Link to comment
Share on other sites

А за нещо такова какво ще кажете? :)

 

Мен ме кефи много. Браво за идеята! :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да купувам парфюм, но не съм сигурен откъде.Надеждни ли са тези сайтове, аукро.бг, парфюмерия.бг, парфюми.нет или продават някакви ментаци, дето след 2 часа изсфирясват?Помня, че няколко колеги бяха споменали преди време, че пазаруват от някакво магазинче в кичука и са много доволни, но за съжаление не го знам къде точно се намира това магазинче :С И каква е разликата между нормалния вариант на даден парфюм и тестер, понеже гледам, че има чувствителна разлика в цената?

Link to comment
Share on other sites

Разликата е липсата на кутия и в повечето случаи капачка. Магазина, до колкото знам се намира някъде до НЕПТУН, но друго не мога да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Разликата е липсата на кутия и в повечето случаи капачка. Магазина, до колкото знам се намира някъде до НЕПТУН, но друго не мога да ти кажа.

Мерси, колега.Айде някой да даде повече инфо ако може.

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми се е доиграло билярд. Някой може ли да ми каже къде е по-хубаво. В Клуб 147 в Рилон център или в 9бол на центъра до Макалали?

Link to comment
Share on other sites

147 ми харесва повече.

Макар че класиката си е рояла на гарата няк'си гадната обстановка ме предразполага.

 

Това не беше ли едно заведение малко преди гарата по Руски като се завие наляво? Аз съм с впечатление че вътре се пуши единствено трева. Няколко пъти съм влизал там и след 30 мин гледам странно...

Link to comment
Share on other sites

Това не беше ли едно заведение малко преди гарата по Руски като се завие наляво? Аз съм с впечатление че вътре се пуши единствено трева. Няколко пъти съм влизал там и след 30 мин гледам странно...

147 е в Рилон център-а, преди сточна гара

Link to comment
Share on other sites

Това не беше ли едно заведение малко преди гарата по Руски като се завие наляво? Аз съм с впечатление че вътре се пуши единствено трева. Няколко пъти съм влизал там и след 30 мин гледам странно...

 

Това дето ти говориш за него май е Джос-а.

Link to comment
Share on other sites

в общи линий за Джос-а и аз се сещам...

и да, не е полезно да се ходи късно вечер там, щот обикновено стават изцепки - веднъж минахме и отпред имаше 2 сод-аджийки коли...

Link to comment
Share on other sites

Има ли притежатели на този нетбук, и ако да, нека споделят мнения. Основно ме интересува издръжливостта на батерията.

 

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Някой виждал ли е рибарски магазин, в който да продава брашнен червей?

 

Ето какво представлява: link.gif

Link to comment
Share on other sites

Да има съфорумец, който да работи в Глобул или такъв, който мисли да си взима карта на план Globul National 100? Ако има такива да драснат 2 реда, защото ми трябва една услуга :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...