Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой правил ли е родословно дърво или някакъв вид архив на роднините си до n-то коляно?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

По кой член от НК могат да ме хванат ако ме сгащят, че поливам канабис, засаден на общински терен?

В най - общ смисъл по "големия" могат да те хванат! Има сума ти прецеденти които заповат и свършват на фаза - дело срещу неизвестен извършител (въпреки, че в много от тези случаи извършителят е очеизваден). Просто тези неща са много рудно доказуеми и освен ако не те пипнат по време на бране, складиране (оброботка) или търговия ти се разминава.....

Link to comment
Share on other sites

Пф, от известно време имам следния проблем: търся нещо в Google, излиза страницата с резултатите, кликвам върху даден линк към външен сайт и вместо него се появяват някакви измислени сайтове като например търсачка за антивирусни програми. Как да го оправя?! :/

Spy-ченце.

Link to comment
Share on other sites

Повече от една антивирусна / антиспай (даже с добра антивирусна последното е излишно) няма смисъл, даже не се препоръчва защото почва да задръства машината.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми образец за колективна жалба до Община Пловдив.Чисто като оформление как трябва да е.

 

Най-добре иди до общината и искай такава от там, че иначе канцеларските плъхове могат да те върнат, под предтекст че не е според последните разпоредби...

Link to comment
Share on other sites

Какви промоционални карти предлагаха от мтел за хора с увреждания?

Знам че има такова нещо обаче информация не намирам по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е USB модемчето ми за мобилен интернет да става горещо след 20тина минути работа?

Link to comment
Share on other sites

Какви промоционални карти предлагаха от мтел за хора с увреждания?

Знам че има такова нещо обаче информация не намирам по въпроса.

Преди около година и половина - 20 минути към мтел бонус към плана, към който си. Меко казано - смешно. Може заради голямата конкуренция да са си променили "промоциите".

Link to comment
Share on other sites

Преди около година и половина - 20 минути към мтел бонус към плана, към който си. Меко казано - смешно. Може заради голямата конкуренция да са си променили "промоциите".

Те и сега офертите не им са кой знае какво, писах им и не бях доволен от отговора. Та сега се изнервих, защото като тръгнах да търся за офертите за хора с увреждания от другите мобилни оператори, в сайтовете им няма поместена информация за тези неща.

 

Дайте съвет за някакъв абонаментен план, към който и да е оператор, който да ми предлага безплатни минути с фиксирани и мобилни мрежи към страните в европа? Че то фирмата плаща за тези неща, ама още се чеша по главата... досега винаги съм бил на прима.

:)

Link to comment
Share on other sites

Има ли по-добра оферта в момента в Плд за покупка на маратонки от тази на Метро за 2 чифта Адидас за 100-на лева?Не ми дреме от коя година е модела.

Link to comment
Share on other sites

Има ли по-добра оферта в момента в Плд за покупка на маратонки от тази на Метро за 2 чифта Адидас за 100-на лева?Не ми дреме от коя година е модела.

 

Баре не ти ли дреме дали е удобен? Защото на мен поне 99% от моделите на адидас, пума, найки и подобни не ми бяха удобни (или да го кажем иначе - за парите си очаквах да не мога да им намеря кусури а аз успявах, накрая намерих един чийто кусур е пренебрежимо малък но и той има)

 

 

 

lil_stenly: ако ти трябва връзка до стационарни телефони - вивател най-добре, с прима си най-прецакан отвсякъде... всичко с абонамент е по-изгодно. Предплатените карти са за хора които само приемат обаждания и звънят 1 път на месеца само.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

откъде да издиря неква гъзарска възглавничка за пътуване (подковката която се слага на врата за да не ти се кламбурца главата насам-натам докато похъркваш, седнал в некакво превозно средство)?за подарък ще е. от пенолатекс и с калъфки дето да могат да се перат дали някой се е сетил да направи и да продава из града?

Link to comment
Share on other sites

Баре не ти ли дреме дали е удобен? Защото на мен поне 99% от моделите на адидас, пума, найки и подобни не ми бяха удобни (или да го кажем иначе - за парите си очаквах да не мога да им намеря кусури а аз успявах, накрая намерих един чийто кусур е пренебрежимо малък но и той има)

 

Речи де какъв, де... лигльо(модела имам предвид) :D Инак ме блазни, че са оферта пък аз доста ги "послайнявам" маратонките, та ми трябват и някакви за които не ми дреме хич.

 

А като си рекъл "за парите си" е това http://www.kec.bg/catalog/product_info.php?products_id=371 е много качествен модел.

И също http://www.kec.bg/catalog/product_info.php?products_id=341

Ама на 150 лв не мога да си ги купувам ей тъй за "послайняване" :)

________________

 

Такива възглавнички има в магазина до Метро Тракия, Технополис ли се казва не се сещам ама е за техника само, но точно преди касите са цяла гама такива продукти ;) 20-30 лв е ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Баре не ти ли дреме дали е удобен? Защото на мен поне 99% от моделите на адидас, пума, найки и подобни не ми бяха удобни (или да го кажем иначе - за парите си очаквах да не мога да им намеря кусури а аз успявах, накрая намерих един чийто кусур е пренебрежимо малък но и той има)

 

Като искаш удобни, си купувай маратонки за бягане, а не за гъзария. Примерно тоя модел на Puma, дето тежи към 200 грама.

 

puma-lift-racer-ss09-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...