Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Речи де, лигльо :D Инак ме блазни, че са оферта пък аз доста ги "послайнявам" маратонките, та ми трябват и някакви за които не ми дреме хич.

 

Nike Free 3.0 или поне така пише на кутията. Нещо такова са:

 

15c3506ae6077bdb3932c09c1f7c1a458450d16.jpg

 

Виждам на тази страница има още подобни: http://niketalk.yuku.com/topic/158757/t/20...d-Free-3-0.html

 

Като искаш удобни, си купувай маратонки за бягане, а не за гъзария. Примерно тоя модел на Puma, дето тежи към 200 грама.

 

На тези намерих 3 кусура като ги пробвах освен че са отвратителни цветове но най-вече ме дразни един ръб отпред и са ми прекалено тесни и ми натискат пръстите (освен ръба)... пробвах с 1 и 2 номера по-големи - с 1 номер продължава да ме дразни ръба, с 2 номера не ме дразни но съм като малкия мук

 

хм. това за бягане ли е? подметката нещо много плоска и равна... да не е за тенис или друго?

 

Водят го нещо средно между летни обувки за всеки ден и за бягане

 

Е от тук по-изгодни няма май http://www.deichmann.bg/bg/downloads/_bg_bg_09_P4.pdf

 

От дайхман са ми другите маратонки - едвам бях избрал едни, които в последствие почна да ме дразни стелката от страни на петата - някак средата е по-мека и като ходя повече усещам да ме натиска отстрани повече и започва да ме дразни :bgrin:

 

(да лигльо съм, знам го това)

 

 

 

 

откъде да издиря неква гъзарска възглавничка за пътуване (подковката която се слага на врата за да не ти се кламбурца главата насам-натам докато похъркваш, седнал в некакво превозно средство)?за подарък ще е. от пенолатекс и с калъфки дето да могат да се перат дали някой се е сетил да направи и да продава из града?

 

В мола намерих една но не от пенолатекс а с някакви топченца вътре - УЛТРА УДОБНА И ПРИЯТНА Е! Само че беше единствена. Може да провериш все пак - на 2рия етаж от един магазин за дамско бельо я взех

 

 

 

 

 

А като си рекъл "за парите си" е това http://www.kec.bg/catalog/product_info.php?products_id=371 е много качествен модел.

И също http://www.kec.bg/catalog/product_info.php?products_id=341

Ама на 150 лв не мога да си ги купувам ей тъй за "послайняване" :)

 

A къде мога да ги видя че аз успях да намеря кусури на маратонка за 280 лв и то не да си измислям а наистина имаше на 1 място ми опъваше при ходене обувката отделно че предпочитам цвета да не е светъл че се цапат за рекордно кратко време

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Дедо, взвеми си на Salomon.

 

Сега ако ми кажеш и къде имат магазин... сещам се за магазин Ексел на Гладстон от където си бях взел предните ултра удобни Пуми. Освен него за друг където да ги дават да се сещаш?

 

 

 

____________

 

 

 

Да ако не в метро то в Юск ще има подобни възглавнички но не знам дали ще са от пенолатекс. Аз май имах една надуваема но не е същото хем беше някаква марка ужким не китайска но с дунапрен/вата/пенолатекс/memory foam са по-хубави. Може да се провери и отсреща в Спорт Депо и Офис 1 дали имат някакви и те

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Някой правил ли си е щампован бетон ? Говоря за такъв с шарки а не шлайфан както по бензиностанциите.

И ако е правил някой ако може фирмичка нещо и цени , днеска проверявах в една която шефа и е от Крумово но цената от 45лв/м2 ми се видя малко множко толкова ли е или не ?

Link to comment
Share on other sites

Продават ли се по магазините буркани с пукани люти чушлета, накиснати в оцет (с чесън, копър, магданоз...)?

Link to comment
Share on other sites

Като сме на тема храна продава ли се фъстъчено масло?

 

Да, в МЕТРО съм виждал, но не е много като Американското. Подобно, но не същото. Главната разлика беше в това, че Американското е по-пресно и по-ароматно.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ами в нашия квартал има почти на всякъде (около Герджика).Също така във всеки магазин за здравословно хранене и диабетични храни имат ;) Аз много го обичам, но ме притеснява факта, че го ям само на филии - то не се сещам как по друг начин - и много качвам кг. Иначе си е много хубаво нещо и полезно - единственото вредно нещо са консервантите ако се слагат такива в него.

Link to comment
Share on other sites

Ами в нашия квартал има почти на всякъде (около Герджика).Също така във всеки магазин за здравословно хранене и диабетични храни имат ;) Аз много го обичам, но ме притеснява факта, че го ям само на филии - то не се сещам как по друг начин - и много качвам кг. Иначе си е много хубаво нещо и полезно - единственото вредно нещо са консервантите ако се слагат такива в него.

 

Да да .. от най-полезните е ... почти колкото ябълките :P

 

 

_____________________________

 

 

Пак стигам до момента да избирам торта за рожден ден... дайте идея къде има хубави торти и могат да направят всевъзможни украси. Преди на главната имаше 2 хубави виенски сладкарници, но ги затвориха и 2те. На тортите от сладкарница Неделя и Дриймс/Бътерфлай сме се наситили. Знам още 1 място на Радецки и още една зад Военна Болница. Някой да се сеща за други сладкарници? По възможност правещи торта Шварцвалд или Наполеон?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Да да .. от най-полезните е ... почти колкото ябълките :P

 

 

_____________________________

 

 

Пак стигам до момента да избирам торта за рожден ден... дайте идея къде има хубави торти и могат да направят всевъзможни украси. Преди на главната имаше 2 хубави виенски сладкарници, но ги затвориха и 2те. На тортите от сладкарница Неделя и Дриймс/Бътерфлай сме се наситили. Знам още 1 място на Радецки и още една зад Военна Болница. Някой да се сеща за други сладкарници? По възможност правещи торта Шварцвалд или Наполеон?

забравих как се казва сладкарничката, но се намира на ул. Цар калоян - пресечката на бул. 6ти септември с ресторант 19ти век. завиваш по нея и след 40-50м се пада вляво. доста е малка и няма много маси, но изработват всякакви торти по поръчка за всякакви вкусове. сестра ми я откри и към дегустираните от мен торти не съм имал забележки.

варианта със "сладък рай" във бл. 104 в тракия не знам дали ще те устройва кой знае колко, но е някаква алтернатива за свестни торти.

друга свястна сладкарница е в кичука на ул. Стефан Стамболов, близо до Мафиозо и Верди там, но в отделна ниска постройка по-близко до бул. Ал. Стамболийски.

сладкарница Скалата под тепето до Джоаните (ул. Дондуков - Корсаков, до радио-телевизионния център) също прави нелоши торти.

 

 

 

абе имаш доста да дегустираш преди да избереш ултимативната торта :)

 

 

едит: благодарение на @alchemy, вече знаеш името на сладкарничката. тортите им са вкусни без да са натрапчиво сладки или мазни.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Пак стигам до момента да избирам торта за рожден ден... дайте идея къде има хубави торти и могат да направят всевъзможни украси...
Чудесни и вкусни торти си поръчваме от сладкарница Амели на Цар Калоян 13а. Друга една сладкарница се сещам на бул. Хр. Ботев (ориентировъчно №152), под блока. Личното ми мнение относно тортите зад Военна болница - не са лоши, но някакси са "като за всеки ден".
Link to comment
Share on other sites

Продават ли се по магазините буркани с пукани люти чушлета, накиснати в оцет (с чесън, копър, магданоз...)?

 

Продават, ама са отвратителни! Ако ме помолиш, може да ти дам рецептата как да си ги приготвяш сама. Стават великолепни...

 

А аз как да стигна до Рилския манастир най-бързо и безболезнено?

Link to comment
Share on other sites

Някой правил ли си е щампован бетон ? Говоря за такъв с шарки а не шлайфан както по бензиностанциите.

И ако е правил някой ако може фирмичка нещо и цени , днеска проверявах в една която шефа и е от Крумово но цената от 45лв/м2 ми се видя малко множко толкова ли е или не ?

На скоро се засякох с едни такива хора на един обект (правеха имитация на каменна настилка) и от общите приказки с тах съ останал с впечатление, че цената е там някъде....

 

П.с. Говорим за тези щампи дето ги правят със силиконови платна, нали....?

Link to comment
Share on other sites

Продават, ама са отвратителни! Ако ме помолиш, може да ти дам рецептата как да си ги приготвяш сама. Стават великолепни...

Че защо реши, че моите не са великолепни? Чудя се дали да инвестирам време в приготвянето на стабилно количество, та да подарявам на ценители после. Или пък да развия бизнес :)

Link to comment
Share on other sites

Продават, ама са отвратителни! Ако ме помолиш, може да ти дам рецептата как да си ги приготвяш сама. Стават великолепни...

 

А аз как да стигна до Рилския манастир най-бързо и безболезнено?

пловдив-пазарджик-костенец-боровец-самоков-сапарева баня-дупница-кочериново-рила-рилски манастир.

иначе в по-удобно и бързо (но малко по-дълго) е по магистралата до софия, от там околовръстното и към дупница, но участъка от околовръстното на софия до перник е в големи ремонти и ще е доста задръстено.

ако искаш минавай по магистралата до ихтиман и от там се върни до костенец, но не хващай пътя ихтиман-самоков през селата, разбит е и на места въобще го няма. за табели да не говорим.

Link to comment
Share on other sites

Че защо реши, че моите не са великолепни? Чудя се дали да инвестирам време в приготвянето на стабилно количество, та да подарявам на ценители после. Или пък да развия бизнес :)

 

Подари ми едни, че да ги пробвам! Please?!

 

mobo, мерси!

Link to comment
Share on other sites

А аз как да стигна до Рилския манастир най-бързо и безболезнено?

Алтернативен път, който ми харесва на мен много - поне два пъти на месец се налага да го ползвам, не до Манастира, но пак - минавам покрай него. Та:

Пловдив - Магистрала Тракия - Ихтиман - Самоков - Дупница - Кочериново - Рилски Манастир.

 

Така избягваш ходене до София и околовръсното й + спестяваш километри.

 

Пътя Ихтиман - Самоков имаше много дупки, които преди месец ги запълниха. Самоков - Дупница пък е малко неравен, защото се движат тежкотоварни коли.

 

Кратък е пътя и е красиво като минаваш край яз. Искър

Link to comment
Share on other sites

Към някоя фирма? Или ти търсиш един човек за по-ограничен бюджет?

Търся по-скоро човек, а не фирма. Причината наистина е по-ограниченият бюджет. Ще се радвам на някакви координати!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...