Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Възможно е и да си прав! Има логика...

Ами възможно е и ти да си прав, тъй като аз съм от по-старото поколение и нищо чудно оня чичка да ми е връстник. :P

Както и да е...нека да спрем с догадките и да изчакаме по-компетентно мнение от нашето....ако все пак има такова някой ден де... :)

 

П.П. Поздравявам те с този сайт, в който и аз имам своето скромно участие. Избираш си любим стил и слушаш....ако фона на страницата не ти харесва - просто даваш рефреш. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами възможно е и ти да си прав, тъй като аз съм от по-старото поколение и нищо чудно оня чичка да ми е връстник. :P

Както и да е...нека да спрем с догадките и да изчакаме по-компетентно мнение от нашето....ако все пак има такова някой ден де... :)

 

П.П. Поздравявам те с този сайт, в който и аз имам своето скромно участие. Избираш си любим стил и слушаш....ако фона на страницата не ти харесва - просто даваш рефреш. :rolleyes:

"Прекопирваш - несв. и Прекопирам - св.; какво. Копирам. Прекопирвам чертеж." http://rechnik.info/прекопирвам

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Водни, темперни или с учителски флумастер, но се маха малко по-трудно. :)

Link to comment
Share on other sites

Фулмастерът отпада, вариантите значи остават водни и темперни - питам за да се подготвя за мача днес :) Благодаря за бързия отговор.

Link to comment
Share on other sites

Фулмастерът отпада, вариантите значи остават водни и темперни - питам за да се подготвя за мача днес :) Благодаря за бързия отговор.

Аз съм го правел тоя номер с темперни но по някое време може да се жегнеш че са по- плътни от обикновенните водни но става по добре виж за някакъв грим ако си намериш.

Link to comment
Share on other sites

Фулмастерът отпада, вариантите значи остават водни и темперни - питам за да се подготвя за мача днес :) Благодаря за бързия отговор.

 

Отиди в някой детски център или в мак доналдс - там имат подобни боички

 

Аз съм го правел тоя номер с темперни но по някое време може да се жегнеш че са по- плътни от обикновенните водни но става по добре виж за някакъв грим ако си намериш.

 

темперните май са отровни но може и да се бъркам. провери все пак да не стане после да повръщаш 2-3 дена

Link to comment
Share on other sites

темперните май са отровни но може и да се бъркам. провери все пак да не стане после да повръщаш 2-3 дена

Ах, тамън ги купих, мерси ще разгледам някъде за още информация..

Еdit: Абе ако някой знае да казва, че нищо не намирам, дали стават да се мажат по кожата темперните бои..

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Изобщо не е хубаво да се мажеш с тях, като бяхме малки ни купуваха специални бои за лице - тези, с които рисуват децата в разните градини и детски центрове.

Предполагам, че има подобно нещо в магазините, в които предлагат Лего и Барби, може да провериш в Бонжур :)

 

Едит: Вкъщи имаше едни останали, щях да те пратя да ги вземеш при възможност, но нямало да има никой. Боичките за лице не са евтини, друг достъпен вариант е да отидеш в магазин за козметика и да потърсиш разни кремообразни мазила, които също имат добра плътност.

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Коя е програмата за видео уроци ?! Имаше звук и гледаш как се прави на практика на монитора ? Мисля, че не ти трябва камера, просто обесняваш и показваш на практика на твоя си комп как стават нещата.

Link to comment
Share on other sites

В колко часа трябва да отворят утре урните?

Мисля, че към седем защото застъпниците ги искат по секциите в шест....

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че към седем защото застъпниците ги искат по секциите в шест....

Мерси. Да гласувам още по хлад, че на обяд има и друго събитие. ;)

Link to comment
Share on other sites

Кажете някакъв магазин, къдете продават спално бельо, търся си хубава възглавница.

 

Има един на главната срещу халите и май същата фирма имат и в Мола на 1вия етаж до аптеката, има още 1 на Заимов (като тръгнеш от дома на младоженците към руски) - като на този цените са малко по-човешки.

 

ПС: хубава възглавница има и в Пикадили от онази новата материя обаче са по 100 кинта едната. Имаше в каталога на Арон възглавници от пенолатекс за по 70 кинта някъде но нямаха в наличност...

Link to comment
Share on other sites

Колко струва м2 измазване с латекс ?

 

Два до три лева в зависимост от боята. Моля те разкарай това мигащо г**но от подписа си - отвратително е.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли или знае ли как мога да намеря ръководство за управление на Рено Лагуна I (по възможност на български или на английски език) ? От няколко дни се опитвам да намеря, както в интернет, така и чрез приятели, но не успявам. Много ще съм благодарен, ако някой помогне.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли или знае ли как мога да намеря ръководство за управление на Рено Лагуна I (по възможност на български или на английски език) ? От няколко дни се опитвам да намеря, както в интернет, така и чрез приятели, но не успявам. Много ще съм благодарен, ако някой помогне.

 

Ако ТОВА ти върши работа , обаче е на руски

Link to comment
Share on other sites

Когато в обявата за работа е обявен краен срок за кандидатстване 10ти юни 2009 година, това значи и включително 10ти ли? Преди време четох публикация относно тези детайли, ама нямам време да я търся сега.

Link to comment
Share on other sites

Когато в обявата за работа е обявен краен срок за кандидатстване 10ти юни 2009 година, това значи и включително 10ти ли? Преди време четох публикация относно тези детайли, ама нямам време да я търся сега.

То всичко официално е така. Не само за работата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...