Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Трябват ми гранулирани храни за зайци( не за декоративни, за "кльопане" са :lol: ).Видях фирмата "Бонмикс", но не намирам представителство или магазини продаващи техни продукти.Ако някой има информация за нея или други продукти на други фирми ще съм благодарен ако сподели.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Защо е затворена темата за факлите от по-рано днес? Верно, че момчето е получило информацията, но все пак може някой да има още въпроси.

Link to comment
Share on other sites

Скъса ми се кабела на колоните. Купих си нов жак. Някой може ли да ми обясни коя жица къде точно да я зпоя?

Link to comment
Share on other sites

Защо е затворена темата за факлите от по-рано днес? Верно, че момчето е получило информацията, но все пак може някой да има още въпроси.

Аз я затворих, защото първо е по-подходящо да попита тук за това и второ видях, че всички започнаха да си правят джумбиш с него и няма нито един смислен отговор. Може би избързах малко със затварянето, преди да се е появил някой, дето ще му даде нормален отговор...сега пак ще я отворя и утре пак ще я затворя, че безтуй му трябват за утре.

Link to comment
Share on other sites

темперните май са отровни но може и да се бъркам. провери все пак да не стане после да повръщаш 2-3 дена

Е той да не ги яде ?

Link to comment
Share on other sites

Аз я затворих, защото първо е по-подходящо да попита тук за това и второ видях, че всички започнаха да си правят джумбиш с него и няма нито един смислен отговор. Може би избързах малко със затварянето, преди да се е появил някой, дето ще му даде нормален отговор...сега пак ще я отворя и утре пак ще я затворя, че безтуй му трябват за утре.

 

Кажи кога да се уговорим да ти изнеса един урок по сарказъм и ирония. Безплатен е първия, но мисля, че ще ти е достатъчен да усвоиш основните неща. :)

Link to comment
Share on other sites

...мисля, че ще ти е достатъчен да усвоиш основните неща. :)

Да, аз съм схватлив и вдявам от малко. ;)

Между другото в темата продължава започнатото...както и предполагах...

Link to comment
Share on other sites

Е той да не ги яде ?

 

Смяташ ли че през кожата не могат да проникнат никакво отрови в организма? Отделно че ако уцели "късата клечка" после може да му изгори кожата така че 2 месеца да е цялата в рани. Не казвам че точно това ще стане от темперни бои, но докато не съм сигурен че са безопасни аз не бих се мацал целия с тях (а той това искаше да прави)

Link to comment
Share on other sites

Смяташ ли че през кожата не могат да проникнат никакво отрови в организма? Отделно че ако уцели "късата клечка" после може да му изгори кожата така че 2 месеца да е цялата в рани. Не казвам че точно това ще стане от темперни бои, но докато не съм сигурен че са безопасни аз не бих се мацал целия с тях (а той това искаше да прави)

Еми луди фенове какво да се прави :laughing:

Link to comment
Share on other sites

къде мога да намеря мате(тва трябва да е някъв чай)

"Мате" има със сигурност в "Сани" което е в "Гранд" (аз поне от там съм си купувал). Продава се насипно.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Смяташ ли че през кожата не могат да проникнат никакво отрови в организма? Отделно че ако уцели "късата клечка" после може да му изгори кожата така че 2 месеца да е цялата в рани. Не казвам че точно това ще стане от темперни бои, но докато не съм сигурен че са безопасни аз не бих се мацал целия с тях (а той това искаше да прави)

Абе и аз преди време се бях мазал (бая време си мина де) ама не му препоръчвам защото може май да рпедизвика алергий и проче все пак зависи и от кожата на човек...

Link to comment
Share on other sites

Мате със сигурност в 'Чаената къща' на ул. Абаджийска в Пловдив. Помоли и да ти разяснят как се приготвя, защото в противен случай само разхищаваш чая.

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

А това Мате, има ли някакъв ефект и колко време се приема, за да започне да действа реално? Гадно ли е на вкус?

Link to comment
Share on other sites

А това Мате, има ли някакъв ефект и колко време се приема, за да започне да действа реално? Гадно ли е на вкус?

Да, има ефект - поникват ти водорасли между зъбите и ти си окосмява езикът.... действа от раз ! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

А това Мате, има ли някакъв ефект и колко време се приема, за да започне да действа реално? Гадно ли е на вкус?

 

Възможно е да горчи доста, ако не го приготвиш по правилния начин. От друга страна, ако усвоиш как се приготвя, в последствие можеш да правиш до десет запарки от първоначалното количество, без да си губи вкусовите и ароматните качества.

Има силно тонизиращо и освежаващо действие, което е по-дълготрайно от това на кафето, вкусът е леко нагарчащ, пикантен и опушен.

 

ПС - gado, много е възможно да не ти е харесало, ако си пил някаква некадърна запарка.

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

....ПС - gado, много е възможно да не ти е харесало, ако си пил някаква некадърна запарка.

 

Напротив! Даже много ми хареса, но на така поставен въпрос от страна на wOOx....

Link to comment
Share on other sites

Напротив! Даже много ми хареса, но на така поставен въпрос от страна на wOOx....

 

Мили ми господин всезнайко, ето защо зададох така въпроса:

 

Yerba Mate е диворастящо дърво, от чиито листа индианците приготвят особен чай. Той действа като балсам не само за тялото, но и за душата. Стимулира имунната и нервната система, зарежда организма с енергия, предпазва го от изтощение и забавя процесите на стареене.
Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Имам още малко перхидрол по косата, затова ще се осмеля да попитам : Как да си сложа снимка за подпис? И максимално колко голяма трябва да е? Няма ли шанс снимката да я кача направо от ПС, както е за аватар? И да ми дадете идеи за сайт, където да я кача, защото от www.picvalley.com не иска...

Благодаря предварително... :tongue

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Трябват ми гранулирани храни за зайци( не за декоративни, за "кльопане" са :lol: ).Видях фирмата "Бонмикс", но не намирам представителство или магазини продаващи техни продукти.Ако някой има информация за нея или други продукти на други фирми ще съм благодарен ако сподели.

За последно питам, просто видях, че някой от юзърите беше постнал, че продва "не декоративни" зайци, та явно някой знае все пак.

Link to comment
Share on other sites

Имам още малко перхидрол по косата, затова ще се осмеля да попитам : Как да си сложа снимка за подпис? И максимално колко голяма трябва да е?

Благодаря предварително... :tongue

 

Преоразмеряваш я в размер позволен от форума за подпис, правиш я JPG, качваш я някъде, взимаш директния линк и използваш този таг, за да я поместиш в подписа си:

 

[ img ] тук слагаш адреса на снимката с http:// пред него [ /img ]

 

таговете са без интервали между скобите и img, но форума не ми дава да ги пиша без информация в тях.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

1. ... И максимално колко голяма трябва да е? Няма ли шанс снимката да я кача направо от ПС, както е за аватар?

2. И да ми дадете идеи за сайт, където да я кача, ...

1. Правиш, струваш...гледай да не надвишаваш 100 пиксела по височина, заедно с текста (ако изобщо има такъв).

2. БГ сайт за качване на снимки.

Link to comment
Share on other sites

Ааааааааааааааааааааа, започвам да се изнервям. Снимката е 100 на 100 px, качих я в този сайт, направих си акаунт, копирах директния линк, но въпреки това не я дава като подпис още. А, да, на сайта също не я показвааааааа... А чакам вече 10 мин. Какво да правя?!

Link to comment
Share on other sites

Ааааааааааааааааааааа, започвам да се изнервям. Снимката е 100 на 100 px, качих я в този сайт, направих си акаунт, копирах директния линк, но въпреки това не я дава като подпис още. А, да, на сайта също не я показвааааааа... А чакам вече 10 мин. Какво да правя?!

 

www.prikachi.com - след като качиш снимката получаваш линк. Оразмеряването най-добре в photoshop

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...