Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Абе кажете от къде да си свалям музика, освен от датата..? Има ли други подобни сайтове или трябва да се ровя по торенти?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чак универсален където ще ти намира абсолютно всяка песен, в абсолютно всеки стил (безплатно) едва ли ще намериш. Т.е. кажи какво по-точно ти трябва като стил и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ми примерно хитове - модерна поп-денс музика от тази и миналата година. Искам да си заредя една флашка с музика за заведение.

Link to comment
Share on other sites

Ми примерно хитове - модерна поп-денс музика от тази и миналата година. Искам да си заредя една флашка с музика за заведение.

http://mp3zr.com/ скоро го открих, нз колко му е ограничението

http://www.zaycev.net/

http://music-core.net/

http://dirimp3.com/

 

тея ако не ти вършат работа мога още да ти дам...

Link to comment
Share on other sites

А да знаете класическа музика откъде може да се сваля че майка ми вече ми наду главата. В пиратския залив има обаче е много объркано и обикновено са миксирани всевъзможни произведения а тя иска по композитор и произведение да си ги избира (евентуално и по изпълнител)

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя такива ленти за ръце от Пловдив?

Във Вайки-то (на малката главна преди Хали-те,от лявата страна се пада) има такива аксесуари.Също така в новия магазин на Найк пак на главната,в магазина на Адидас....като се замисля във всеки магазин за спортни стоки-само трябва да решиш каква точно марка искаш ;) :tongue

 

П.П.Ако ти трябват,за да си бършеш потта докато тренираш-лентата за глава е по-добро решение.Тея на ръцете не са много удобни според мен :)

Link to comment
Share on other sites

А да знаете класическа музика откъде може да се сваля че майка ми вече ми наду главата. В пиратския залив има обаче е много объркано и обикновено са миксирани всевъзможни произведения а тя иска по композитор и произведение да си ги избира (евентуално и по изпълнител)

Аз преди време бях свалял че като легна и много добре ми влияе :laughing: Погледни този торент има богат избор на композитори и "парчетата" са от по добрите им мисля :)

Link to comment
Share on other sites

Аз преди време бях свалял че като легна и много добре ми влияе :laughing: Погледни този торент има богат избор на композитори и "парчетата" са от по добрите им мисля :)

 

Това е хубаво, ще и го дам само че това което тя търси е доста повече от 16 CD-та избрани от всичката класика - все пак са стотици автори и хиляди произведения...

Link to comment
Share on other sites

Да му се не види, как в папка с най-различни файлове да си ги подредя по вид на файл на виста? Явно има някакви активни автоматични настройки и като преобладават мп3 файловете пред останалите и ми дава само опции да ги подредя по име, артист, албум, жанр и т.н. не и по вид на файл, големина и т.н.

 

едит: намерих го как да го оправя, но как да махна това автоматичното?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Свалих клиповете на 76та серия на филма 1001 нощ(3 на брой),тъйкато са някакъв формат .flv,ги превърнах в .xvid.До тук добре,свалих програмката Easy Video Joiner,за да ги свържа и 3те части,всичко стана,но като пуснах свързания вариянт и нямаше звук :blink: :confused Някой има ли идея как мога да реша проблема?Благодаря предварително! :)

 

Иначе всички части пуснати поотделно си имат звук.Допълнително инсталирах друг Xvid кодек,но без успех.Пробвах и с друг player,но отново нямаше звук.

Edited by Divaka
Link to comment
Share on other sites

flv са щото са сваляни от vbox-а сигурно. С тотал видео конвертер май можеш направо да ги събереш от флв в краен вариант или на 2 етапа беше...То за какво ти е да ги събираш? Правиш си колекция с турски сериал wtf ? :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Какво трябва да направиш(за да мине паренето на очите по-бързо) ако те напръскат с ония спрейчета НАТО?

Link to comment
Share on other sites

Какво трябва да направиш(за да мине паренето на очите по-бързо) ако те напръскат с ония спрейчета НАТО?

 

само и единствено отмиване с чиста вода (течаща най-добре) и то ако си сигурен, че е само с люто (ако си с някакъв лош късмет и си попаднал на подла комбинация с киселина/основа плюс анестетик може да предизвикаш допълнителна реакция и повърхностни рани, но при достатъчно голямо количество вода ще отмиеш активното вещество по-бързо.)

поради болката от лютото очите ще са подувати, а клепачите стиснати от спазми - добре е външен човек да помогне с ръце да бъдат отворени и промити пак с чиста водица отвътре, за да се успокоят по-бързо, защото иначе ще се отмие само активното вещество отвън и то не всичкото, тъй като ще остане в гънките и меките тъкани.

важно е да се отбележи че се изисква отмиване/обливане с вода, а не търкане и подсушаване с кърпи, дрехи, парцали и т.н.

 

изчакай и grimjaur или друг да обясни по-подробно и правилно.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

абе аз като тръгнах да се мия още по-зле стана, засили се ефекта :rolleyes:

що си спрял и четеш по форумите? поливаш, охлаждаш и траеш.

Link to comment
Share on other sites

Във Вайки-то (на малката главна преди Хали-те,от лявата страна се пада) има такива аксесуари.Също така в новия магазин на Найк пак на главната,в магазина на Адидас....като се замисля във всеки магазин за спортни стоки-само трябва да решиш каква точно марка искаш ;) :tongue

 

П.П.Ако ти трябват,за да си бършеш потта докато тренираш-лентата за глава е по-добро решение.Тея на ръцете не са много удобни според мен :)

 

Мерси. Лента за глава си набавих, а тези си ги поръчах онлайн.

Благодара, да знам след време от къде да търся, защото проверих в два спортни магазина и ме гледаха като изтрещял.

Link to comment
Share on other sites

flv са щото са сваляни от vbox-а сигурно. С тотал видео конвертер май можеш направо да ги събереш от флв в краен вариант или на 2 етапа беше...То за какво ти е да ги събираш? Правиш си колекция с турски сериал wtf ? :hmmm:

Голям фен съм на сериала.Това е,и искам да го имам.Вече свалих въпросната серия работеща. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откаде в Пловдив може да се закупят такиав фанелки на партия атака

 

Вероятно от централата им на главната срещу театъра (ако не се бъркам но съм виждал там табели) и даже би трябвало да ти я подарят без пари. Причината поради която обаче искаш да носиш такава фанелка че и пари да дадеш за нея даже не искам да знам, но аз лично не бих искал да имам нищо общо с Атака... не че бих искал да имам нещо с която и да е друга партия всъщност...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Уфф...някой би ли могъл да ми помогне с две задачи по химия? :bgrin:

 

1. Какво количество мед се съдържа в 5кг CuSO4.5H2O с чистота 96%? Като отговорът е 3,07кг, обаче нещо не го получаваам.

 

2. Колко грама сребърен нитрат могат да се получат при взаимодействието на 40g сребърна сплав с масова част на среброто w(Ag)=95% сребро и концентрирана азотна кисилина в излишък. (тук не се сещам каква роля играе това, че азотната к-на е в излишък. А отговорът е 59,8g)

 

Много ще съм благодарна, ако някй ми помогне, понеже аистина са ми много важни :/ ...

 

(Съжалявам, ако не ми за тук постът, но иначе не знам къде другаде да пиша)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...