Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли от къде мога да се сдобия със захранващ кабел и кабел за пс за 3в1 (копир , скенер и принтер) Хюлед Пакард по-стар модел :) ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Малка, факаща калинка.
Все се каня да те питам за частта от подписа ти относно калинките; откъде-накъде пък факащи калинки? Досега приемах, че е инспирирано от една реклама на Пежо. Правилно ли съм предполагал, или има някаква друга история? Любопитно ми е.
Link to comment
Share on other sites

Орльо, стъклен похлупак има в магазина за хим. материали в Капана.Инсинирейторе, глина има колкото щеш около Марица.За какво ти е?

Link to comment
Share on other sites

Все се каня да те питам за частта от подписа ти относно калинките; откъде-накъде пък факащи калинки? Досега приемах, че е инспирирано от една реклама на Пежо. Правилно ли съм предполагал, или има някаква друга история? Любопитно ми е.

Нищо общо с рекламата. Те са от по-отдавна. Имаше, а може и още да се ползва един лаф да та е*ат калинките. Та тия калинки дето ща е*ат - това са факащите калинки. Защото едно време виках ще те факат калинките и така. :D Много са злобни. Веднъж да те налазят и няма спасение. Да речем нещо като скарабейте на Мумията 1 :):) Само дето не те ядЪт, а та е*ът :lol:

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде идея как да почистя екран на TFT монитор. Предполагам, че с влажна гъба няма да е добре.

Влажна микрофибърна кърпа.

Link to comment
Share on other sites

Пламен (Midex) днес ще почерпи ли или да ? :)

А защо само днес...давай, че сега имам финанси....за утре не знам. :bgrin:

 

Между другото защо от вчера в тракера никой не качва нищо :confused

Link to comment
Share on other sites

Къде има по-голям избор на гсм работещи с 2 сим карти . Иска ми се телефон с по-голям дисплей ( 3.5" или 2.8" ) но къде се продават ?

Link to comment
Share on other sites

Къде има по-голям избор на гсм работещи с 2 сим карти . Иска ми се телефон с по-голям дисплей ( 3.5" или 2.8" ) но къде се продават ?

Внимавай ако си взимаш Privileg. При голяма част от тях има един недостатък. Чува се много слабо от едната карта.

Link to comment
Share on other sites

Къде има по-голям избор на гсм работещи с 2 сим карти . Иска ми се телефон с по-голям дисплей ( 3.5" или 2.8" ) но къде се продават ?

 

 

В ERA COMPUTERS има избор на тези телефони. Но наистина внимаваи,колегата е прав за чуваемоста с едната катра.

Link to comment
Share on other sites

Сложи му една шапчица на окото и воала. Готов си :)
Направи зеницата във формата на снежинка и ириса син вместо оранжев, като замръзнал.

 

Мерси за идеите!

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми сайт с хубави фотографии на руска бойна техника - хеликоптери, самолети и т.н.Искам да си напрвя колекция за wallpaper-и.Говоря за фотографии не толкова на техническите детайли ама в полет над красива местност и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали добрите хора в пощата ще ми направят проблем, че слагам пръстен в пощенски плик и го пращам в Холандия? :П

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...