Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мен веднъж ме питаха какво мисля, че ще правя след 5 години. Отговорих, че най-вероятно ще съм мъртъв :D

 

И сигурно те взеха на работа :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам да направя на хлапето подарък конструктор, ама електротехнически или физически.

Такива, дето да се правят разни схемички или пък физични опити.

Детето е във втори клас и не е необходимо някакво супер високо ниво.

Някой знае ли къде мога да намеря такъв конструктор?

 

Видях такова нещо в последната брошура на МЕТРО, която разглеждах снощи. Ако там няма или не ти хареса, иди и ти в ХИПО ЛЕНД. И не губи време да търсиш в магазина, а направо питай.

 

Ghetto_Freak, с тези тестове и подобни би трябвало да се занимават големите агенции за подбор на персонал кано Снелинг, например. Това са нещо като агенциите за недвижими имоти, но се занимават с работната ръка. При тях големите фирми правят заявки за набиране на кадри за определени позиции, те провеждата интервютата и избират най-подходящите кандидати. Би трябвало да могат и обратно да насочват неориентирани кадри към подходящите места. За инфо за агенциите ползвай Гугъл. ЕТО ти още малко помощ.

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли като дадеш в Германос стар телефон за рециклиране дали ти дават нещо, или просто безплатно те отървавът от старите бракми?

Link to comment
Share on other sites

А ти защо си с нов съкратен ник? :)
Защото от както съм с кола breakneck ми звучи много брутално. break ми се струва някак си по-приемливо. ;) Пък и на други места вече отдавна съм с "галения" ми прякор.

 

 

Хлапето е на ден и половина....Като се замисля, май ще е по-добре да дам кинти на ръка на булката, пък тя да реши какво да си купи.
Ами на брат ми като се роди племенницата, нищо не сме му давали, само е черпил. :) Иначе на първата годинка давахме пари. А за 1 ден знам ли. Може би нещо от което ще имат голяма нужда. памперси, одеяло, възглавничка, дрешки, въртелешки за над кошарата, златна гричничка с плочка и името на нея, такива работи. :)
Link to comment
Share on other sites

Хлапето е на ден и половина....Като се замисля, май ще е по-добре да дам кинти на ръка на булката, пък тя да реши какво да си купи.
Зависи до колко пари си предвидил. Практично е да питаш родителите дали нямат нужда от още шишета, някоя дрешка. Козметика вероятно са си купили, но за всеки случай бих препоръчал продуктите на Бюбхен - течен сапун, олио с билки, кремче против подсичане. Не са толкова скъпи, а са много качествени и икономични. Биберон-залъгалка по-добре не купувай - всяко дете си има предпочитания. Добра идея е музикална играчка с нежна и хубава мелодия, с ключе за навиване. Ние имаме едно кученце с много приятна мелодия и дълго свири с едно навиване. Щерката много обича да се приспива с него :love .
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае с коя програма се отварят песни на ".are" формат?

Сигурен ли си, че е с точно това разширение, понеже не съм чувал за такова....да не е '.ape'? Ако е...и питаш за Winamp-а, има си плугин, с който се отварят файловете на Monkey audio (ape).

Link to comment
Share on other sites

Така, така....Понеже в колекцията ми липсва едно ножче...Търся Victorinox SwissTool черен изцяло.Някой да е виждал някъде?Но не по интернет магазините, че там струва 170лв, при пазарна цена от 82лв с ДДС...

vm_53954_sol_a02.jpg

 

Ей това. :love

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че е с точно това разширение, понеже не съм чувал за такова....да не е '.ape'? Ако е...и питаш за Winamp-а, има си плугин, с който се отварят файловете на Monkey audio (ape).

Аха,"аре". Мерси много,адаш,ще пробвам с Winamp.

Link to comment
Share on other sites

То не е нестандартно, но ... Каква точно клавиетурка да си взема до 50-на лева и задължително да е с ергономия на бутоните( такива, които са под ъгъл /\ ).До сега гледам A4 Tech, а те за тези пари имат и безжични.Има ли смисъл от такава покупка?

 

http://www.vali.bg/?group=339,39&artic...le_content.php# ?

 

А за горното питане в SportDepo или там както се пише, което е срещу Метро 1 100% има ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Хич не ми се учи , не знам как ще избутам матурата и къде ще ме приемат ... някви идей къде приемат по-айляк , щото наистина се замислям и не знам къв ще го дървя ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

УХТ Пловдив?Бившето ВХВП.Доколкото знам, стига да не изкараш 2-ка на приемните те взимат, НО...ако не ти се учи недей учи.По-добре почни да се занимаваш с нещо, научи занаят( ся знам, че не е толкова просто колкот звучи ама има ли смисъл да учиш нещо дето ти е през оная рабора?! ).

Link to comment
Share on other sites

УХТ Пловдив?Бившето ВХВП.Доколкото знам, стига да не изкараш 2-ка на приемните те взимат, НО...ако не ти се учи недей учи.По-добре почни да се занимаваш с нещо, научи занаят( ся знам, че не е толкова просто колкот звучи ама има ли смисъл да учиш нещо дето ти е през оная рабора?! ).

И като влезе, ще трябва да се скъса от учене. Това е момента в Пловдив сигурно е университета с най-затегнат режим.

Имам няколко приятели, които завършиха там миналата година. Много по-сериозно се държат от ТУ-то примерно. Което било уж много трудно. То там вече е много айляк там студентстването.

Link to comment
Share on other sites

УХТ Пловдив?Бившето ВХВП.Доколкото знам, стига да не изкараш 2-ка на приемните те взимат, НО...ако не ти се учи недей учи.По-добре почни да се занимаваш с нещо, научи занаят( ся знам, че не е толкова просто колкот звучи ама има ли смисъл да учиш нещо дето ти е през оная рабора?! ).

За това тази година момченца и момиченца с 5.50+ на изпита не влезнаха. shame

Link to comment
Share on other sites

Това е момента в Пловдив сигурно е университета с най-затегнат режим.

 

Не само в Пловдив, но смея да кажа и в почти цяла България ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми направи аватара коледен? Задача с повишена трудност...

 

Сложи му една шапчица на окото и воала. Готов си :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...